reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi ja dzwoniłam czy pracodawca przesłał dokumenty związane ze zmianą danych ,bo w nfz ich nie mieli. Podałam pesel, sprawdził wszystko, potwierdził, że skladki wpływają. Ogólnie byłam zadowolona

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
A pamietasz nr telefonu?Dzieki[emoji11]Moze mi sie cos dowiedzieć...
Mi też się spać chce, najchętniej bym się zawinęła w kołdrę i poszła spać, ale niestety.....


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miedzy pierwsza a druga az 6 tygodni?Strasznie dlugo.Ja mam co 3 tygodnie kolezanki miedzy 3 a 4 tyg max.
A nie chcesz mu powiedziec ze chcialabys czesciej sie widziec ze ty masz taka potrzebę?Przecież to wizyty prywatne.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Pozniej wizyty są częściej, ale na początku raz w miesiącu. Teraz wyjdzie 6 tyg, bo mam się pojawić już z wynikiem usg genetycznego.
Co mi dadzą częstsze wizyty, skoro i tak nie ma na nich usg? [emoji17]
Na usg muszę chodzić odobno, do innego lekarza ze skierowaniem od mojego.
Takie zasady mają w tej klinice.
Bez sensu trochę, ale to klinika na wysokim poziomie, a swojego lekarza uwielbiam.
Nie chcę zmieniać. Chodzę tam od prawie 3 lat.
Z synkiem do specjalistów też tam jeżdżę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozniej wizyty są częściej, ale na początku raz w miesiącu. Teraz wyjdzie 6 tyg, bo mam się pojawić już z wynikiem usg genetycznego.
Co mi dadzą częstsze wizyty, skoro i tak nie ma na nich usg? [emoji17]
Na usg muszę chodzić odobno, do innego lekarza ze skierowaniem od mojego.
Takie zasady mają w tej klinice.
Bez sensu trochę, ale to klinika na wysokim poziomie, a swojego lekarza uwielbiam.
Nie chcę zmieniać. Chodzę tam od prawie 3 lat.
Z synkiem do specjalistów też tam jeżdżę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie troche skomplikowane masz te procedury.Ja mam u tego samego usg co wizyte.Fakt genetyczne robilam u specjalisty i z tym wynikiem ide do niego.
Ja bym nie dala rady wytrzymac 6 tygodni.Tym bardziej ze mialam albo plamienia.
Kiedy masz genetyczne?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rukmini ja tez tak ciagle myslalam, nawet wyszukiwalam info w internecie jakie sa objawy. 4 tygodnie bylam w strachu. Kamień spadl mi z serca jak zobaczylam bijace serduszko. To bylo w 10 tyg. Troche sie uspokoilam ale nadal mam obawy. Czekam jak na szpilkach na kolejna wizyte. Proboje nie dac sie zwariowac ale jak mnie czarne mysli nachodza to jest masakra.

 
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa aplikacji moja ciąża ? Ja co tydzien wpisuje wage i mi pokazuje ze mam niedowage i ze powinnam w 13 tyg miec 3 kg na plusie a u mnie waga stoi w miejscu...

 
Jeszcze się nie zapisałam. Planuję iść 8 listopada, bo mój lekarz jest tylko we wtorki, a wcześniejszy wtorek to Wszystkich Świętych.
Nie wybieram żadnego super speca. W zeszłej ciąży też poszłam do mojego stałego lekarza od usg (on tylko usg robi, więc w sumie jakimś specem jest). Sprzęt mają najwyższej klasy, więc nie czuję potrzeby szukania innego.
Chyba ze coś wyjdzie nie tak. Wtedy będę kombinować z inną konsultacją.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa aplikacji moja ciąża ? Ja co tydzien wpisuje wage i mi pokazuje ze mam niedowage i ze powinnam w 13 tyg miec 3 kg na plusie a u mnie waga stoi w miejscu...


Mi całą pierwszą ciążę ta apka pokazywała niedowagę, choć byłam tłusta jak świnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa aplikacji moja ciąża ? Ja co tydzien wpisuje wage i mi pokazuje ze mam niedowage i ze powinnam w 13 tyg miec 3 kg na plusie a u mnie waga stoi w miejscu...


Ja z kolei w tej aplikacji w 11 tygodniu mam wiadomość, ze za dużo ważę :). Chociaz przed ciąża było 52,5 kg, a teraz mam 55 kg i nie czuje, żeby to było jakoś bardzo dużo no, wiec nie wiem czy będę dalej tam wpisywać wyniki, żeby sie nie dołować :).

Kurcze przez smutne wiadomości jakie tutaj przeczytałam zaczęłam schizowac, czy z moja fasolka wszystko ok :(. U ginekologa byłam w zeszły poniedziałek, bo w niedziele miałam lekkie plamienie, a w zasadzie taki brązowawy śluz. Na USG serduszko biło, z dzidzia było ok, ale dostałam Luteinę dopochwowo, no i zalecenia zakazu współżycia i żadnej aktywność fizycznej. I oczywiście zwolnienie z pracy. Kolejna wizyta 7 listopada, ale nie wiem czy wytrzymam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie troche skomplikowane masz te procedury.Ja mam u tego samego usg co wizyte.Fakt genetyczne robilam u specjalisty i z tym wynikiem ide do niego.
Ja bym nie dala rady wytrzymac 6 tygodni.Tym bardziej ze mialam albo plamienia.
Kiedy masz genetyczne?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie tak samo. Co wizyta USG, jednak takie specjalistyczne badania prenatalne u innego.


Ja z kolei w tej aplikacji w 11 tygodniu mam wiadomość, ze za dużo ważę :). Chociaz przed ciąża było 52,5 kg, a teraz mam 55 kg i nie czuje, żeby to było jakoś bardzo dużo no, wiec nie wiem czy będę dalej tam wpisywać wyniki, żeby sie nie dołować :).

Kurcze przez smutne wiadomości jakie tutaj przeczytałam zaczęłam schizowac, czy z moja fasolka wszystko ok :(. U ginekologa byłam w zeszły poniedziałek, bo w niedziele miałam lekkie plamienie, a w zasadzie taki brązowawy śluz. Na USG serduszko biło, z dzidzia było ok, ale dostałam Luteinę dopochwowo, no i zalecenia zakazu współżycia i żadnej aktywność fizycznej. I oczywiście zwolnienie z pracy. Kolejna wizyta 7 listopada, ale nie wiem czy wytrzymam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ja używam mój kalendarzyk bo takie info mnie by fest dołowało. I tak czuje się jak wieloryb a tu info że jestem za gruba
 
reklama
Ta aplikacja ma bardzo wąskie przedziały wagowe dla każdego tygodnia, policzone i usrednione z pomiarów wielu kobiet. A przybieranie w ciąży jest b. indywidualne, zależy też od bmi na początku, nie ma co się tym przejmować.
W poprzedniej ciąży do 20 tyg waga stała w miejscu i gin mówił że tak też się zdarza i jest ok. Chciałabym to powtórzyć, ale widzę że i brzuszek szybciej rośnie i waga już ma ochotę iść do góry :-(. Nic to, trzeba sie pogodzic z dodatkowymi kg, choć zaczynalam +2 kg w stosunku do poprzedniej ciąży. Ważyłam tyle w 28 tygodniu poprzednio, więc jest ciężko patrzeć jak przybywa.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry