reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też się przejęłam tymi wiadomościami. Jednak uważam że na takie sytuacje nie mamy wpływu i czy zrobimy USG wcześniej czy nie to będzie tak jak miało być. Nie zmienia to faktu że też miałam problemy z ponownym uśnięciem po przebudzeniu się w nocy.
Jeśli chodzi o wstawanie dzieci to mój syn do 3 roku życia potrafił sie budzić 3 razy w nocy. I lekarz mówił że taka jego natura i ma takie prawo. Tak samo jest ze wstawaniem. Zaprogramował sobie takie wstawanie i już. Moze jak pójdzie do przedszkola albo żłobka to by się to zmieniło, ale gwarancji nie ma
 
reklama
Ja też się przejęłam tymi wiadomościami. Jednak uważam że na takie sytuacje nie mamy wpływu i czy zrobimy USG wcześniej czy nie to będzie tak jak miało być. Nie zmienia to faktu że też miałam problemy z ponownym uśnięciem po przebudzeniu się w nocy.
Jeśli chodzi o wstawanie dzieci to mój syn do 3 roku życia potrafił sie budzić 3 razy w nocy. I lekarz mówił że taka jego natura i ma takie prawo. Tak samo jest ze wstawaniem. Zaprogramował sobie takie wstawanie i już. Moze jak pójdzie do przedszkola albo żłobka to by się to zmieniło, ale gwarancji nie ma

Wpływu nie mamy.
Ale w zeszłej ciąży za te pierwsze badania zapłaciłam prawie 4 stówy..
Głównie wszystkie przeciwciała były drogie..toxo, cytomegalia, różyczka, żółtaczka (bo nie miałam kompletu szczepień) itd...
Szkoda mi tyle płacić, jeśli byłoby już po ciąży.

Chociaż tym razem mam szerszy pakiet. Powinnam mniej zapłacić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkie moje wizyty są prywatne.
Ale mój lekarz nie chce mnie częściej widzieć.
Między pierwsza a drugą wizytą minie 6 tygodni.. Wszystko po drodze może się zdarzyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miedzy pierwsza a druga az 6 tygodni?Strasznie dlugo.Ja mam co 3 tygodnie kolezanki miedzy 3 a 4 tyg max.
A nie chcesz mu powiedziec ze chcialabys czesciej sie widziec ze ty masz taka potrzebę?Przecież to wizyty prywatne.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anik po prostu brak mi slow :( cala noc o tym myslalam. Bardzo mi przykro. Ja jutro mam wizyte i jestem cala w strachu. Bo juz kiedys to przezylam.
I rozmawialam z moja mama wczoraj i mowie ze jezeli tak by sie stalo to chyba sie zabije nie dalabym rady psychicznie :( mimo tego ze ciagle wmawiam sobie ze jest ok. :(
 
6 tygodni to długo, ja mam co 4 i myślę, że to jest max


Ja też mam co 4 tyg i tak mi się dłuży.


Wpływu nie mamy.
Ale w zeszłej ciąży za te pierwsze badania zapłaciłam prawie 4 stówy..
Głównie wszystkie przeciwciała były drogie..toxo, cytomegalia, różyczka, żółtaczka (bo nie miałam kompletu szczepień) itd...
Szkoda mi tyle płacić, jeśli byłoby już po ciąży.

Chociaż tym razem mam szerszy pakiet. Powinnam mniej zapłacić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


To najlepiej iść na samo USG do lekarza aby sprawdził a później badania jeśli masz takie obawy. Jendka za usg trzeba dać ok 100 zł wiec to dodatkowy koszt. Ja za swoje badania Toxo cytomegalia HIV, żółtaczka itp zapłaciłam 180 zł
 
Dziewczyny jak zadzwonie na infolinie ZUS to powiedza mi czy pracodowaca dostarczyl juz potrzebne dokumenty do wyplaty zasilku chorobowego?Czy nie mam się do denerwowac i lepiej nie dzwonic?Ktoras z mam chyba dzwonila ale nie pamietam w jakiej sprawie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam 92 i wydawało mi się ze ok bo norma była z laboratorium wyższa . Ale w ciąży max do 90 wiec gin dała mi skierowanie na krzywa cukrowa. Tez wyszło lekko podwyższone 96/133/80 wiec dostałam skierowanie do diabetologa

No to pewnie też dostanę. Z małym miałam 100, ale coś chyba wtedy zjadlam przed badaniem bo jest powtórzone po dwóch dniach i jest 76. Teraz dzień przed badaniem zjadłam kawałek ciasta u mamy, ale to rano było. Później się pilnowalam. Zobaczymy co powie

Arya nic nie zrobisz. Możesz przesunąć porę kładzenia go wieczorem, ale na efekt trzeba trochę poczekać, albo efekt będzie taki, ze drzemki będą dłuższe. Mój mały chodził spać o 20,30 a wstawał o 6. Jak skończył rok to nie spał już w dzień. Tragedia była z nim

Rukmini nie myśl tak [emoji20] wszystko będzie dobrze [emoji8]

Ja zawiozlam dzieci do szkoły i poszłam spać. Teraz wstałam, bo P przyjechał sprawdzić czy nic się nie stało. Wyciszylam telefon i nie słyszałam jak dzwonił. Tak mi strasznie głupio teraz [emoji20] Kilka dni czułam się lepiej. Kłaść się kladłam, ale nie spałam, a dzisiaj jest tragedia. Zjem coś i znowu sie położę



Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak zadzwonie na infolinie ZUS to powiedza mi czy pracodowaca dostarczyl juz potrzebne dokumenty do wyplaty zasilku chorobowego?Czy nie mam się do denerwowac i lepiej nie dzwonic?Ktoras z mam chyba dzwonila ale nie pamietam w jakiej sprawie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi ja dzwoniłam czy pracodawca przesłał dokumenty związane ze zmianą danych ,bo w nfz ich nie mieli. Podałam pesel, sprawdził wszystko, potwierdził, że skladki wpływają. Ogólnie byłam zadowolona

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry