reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też byłam w 7 tc. Teraz 10 leci..
Wizytę mam dopiero za 2-3 tyg (jeszcze się nie umówiłam).
Dopiero na usg genetycznym zobaczę, czy dziecko w ogóle jeszcze żyje.
Bez sensu, bo wcześniej muszę zrobić badania i sporo za nie zapłacić.
Jeśli nie będzie żyło, to szkoda kasy i zachodu...
Tylko nie wiem, jak miałabym sprawdzić, czy żyje. Nie chcę bez powodu jechać na IP, bo to pół dnia czekania, a ja nie mam co robić z synem.

Takie czarne myśli mnie nachodzą po tych smutnych wiadomościach. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A nie masz możliwości na prywatną wizytę iść?
 
reklama
Ja też byłam w 7 tc. Teraz 10 leci..
Wizytę mam dopiero za 2-3 tyg (jeszcze się nie umówiłam).
Dopiero na usg genetycznym zobaczę, czy dziecko w ogóle jeszcze żyje.
Bez sensu, bo wcześniej muszę zrobić badania i sporo za nie zapłacić.
Jeśli nie będzie żyło, to szkoda kasy i zachodu...
Tylko nie wiem, jak miałabym sprawdzić, czy żyje. Nie chcę bez powodu jechać na IP, bo to pół dnia czekania, a ja nie mam co robić z synem.

Takie czarne myśli mnie nachodzą po tych smutnych wiadomościach. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez zawsze badania robilam po usg.
Przeszlam 5 ciąż i na badania praktycznie te same wydalam majatek.HIV itd robilam juz wlasnie 5 razy nie liczac moczu i morfologii tsh itd.





Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ! jestem nowa :) mam termin na 27.05. :) witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :D jakoś razem to wszystko przetrwamy :) też jestem przedszkolanką, ale póki co aktywną. Wszystko ok wiec nie chce odbierać sobie tej przyjemności i będę pracować :D

może jej glukoza wysoka wyszła przy badaniu i ma podejrzenie cukrzycy...


Ja tak mam. Glukoza podwyższona w pierwszym badaniu wiec krzywa cukrowa musiałam zrobić a jestem dopiero w 8 tyg. Dostalam niestety skier do diabetologa
 
Ja też byłam w 7 tc. Teraz 10 leci..
Wizytę mam dopiero za 2-3 tyg (jeszcze się nie umówiłam).
Dopiero na usg genetycznym zobaczę, czy dziecko w ogóle jeszcze żyje.
Bez sensu, bo wcześniej muszę zrobić badania i sporo za nie zapłacić.
Jeśli nie będzie żyło, to szkoda kasy i zachodu...
Tylko nie wiem, jak miałabym sprawdzić, czy żyje. Nie chcę bez powodu jechać na IP, bo to pół dnia czekania, a ja nie mam co robić z synem.

Takie czarne myśli mnie nachodzą po tych smutnych wiadomościach. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystkie moje wizyty są prywatne.
Ale mój lekarz nie chce mnie częściej widzieć.
Między pierwsza a drugą wizytą minie 6 tygodni.. Wszystko po drodze może się zdarzyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy w 11 tc już da się wykryć tętno tym detektorem, który się do brzucha przystawia? Czy za wcześnie?
Bo może by mi ktoś sprawdził przed pobraniem krwi.

Usg i wizytę będę mieć tego samego dnia i już wtedy muszę mieć wyniki badań ze sobą.
Hmm.. Więc nie da się najpierw usg, a potem badania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy w 11 tc już da się wykryć tętno tym detektorem, który się do brzucha przystawia? Czy za wcześnie?
Bo może by mi ktoś sprawdził przed pobraniem krwi.

Usg i wizytę będę mieć tego samego dnia i już wtedy muszę mieć wyniki badań ze sobą.
Hmm.. Więc nie da się najpierw usg, a potem badania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czytałam, że jest od 12 tygodnia wykrywalne, ale niektóre dziewczyny już w 9 słyszały
 
Dziękuję teraz jest dużo lepiej ale te pierwsze dni a zwłaszcza czwartek kiedy miałam zabieg to była dla mnie masakra nie potrafiłam się uspokoić. Niestety miałam małe wsparcie w mężu tzn dla niego po prostu się stało tak bywa a dla mnie to już na zawsze było i jest moje piąte dziecko ja będę i chce o nim pamiętać.
Najgorsze że teraz mi bardzo czegoś brakuje myślę o kolejnym dziecku bo dla mnie coś się już zaczęło miałam już wszytko zaplanowane a teraz zostało to przerwane i jest ogromna pustka. Mąż nie chce wiem że ma rację i mam nadzieję że go zrozumiem ale ten instynkt jest silniejszy.
Postawiłam wszytko po małej sprzedać jak coś zawsze można nowe kupić.
Pozwólcie że będę Was odwiedzać i cieszyć się z wami kolejnymi miłym wiadomościami.
Styczniowka, trzymaj się cieplutko.
Ja czułam się dokładnie tak jak Ty i wsparcia dużego nie miałam. Pomagało wypłakiwanie się. Ściskam Cię mocno i wspieram
 
Czytałam, że jest od 12 tygodnia wykrywalne, ale niektóre dziewczyny już w 9 słyszały

Chodzi mi o taki, którym w szpitalu sprawdzają i na wizytach u ginekologa.
To taki sam, jak te do domowego użytku?

Kurcze, nie pamiętam, od której wizyty mi lekarz to przystawiał w pierwszej ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
zależy jaki detektor, jak dobry to i w 10 tc wyczuje. Ja usg mam we wtorek, dopiero potem badania.

styczniówka- dokładnie, mąż nie chce abyś znowu cierpiała. Jak emocje opadną, porozmawiajcie o dziecku, na spokojnie. I to prawda, dzieci z poronienia rodzą się w innym terminie :) Pisz z nami, pisz :)))

anik- właśnie, jak miałaś z dolegliwościami. Podejrzewałaś taki czarny scenariusz? jakieś plamienia, bóle brzucha, cokolwiek?

Na poranne wstawanie dzieci nie poradzę. Moje jak były malutkie to spały różnie, ale wcześniej jak 6 nie wstawały. Sporadycznie jakoś, na pewno nie regularnie. Teraz mam dwa śpiochy. Patrycja mogłaby spać do 11, Martyna w weekend przed 8 nie wstaje. Obudzić je w tygodniu o 7 graniczy z cudem.
A syn się budzi i przychodzi do Ciebie? czy zaczyna płakać? jak to wygląda. Może jak słyszysz, że wstał, a nie przychodzi to nie idź do niego, może uśnie, albo poleży chociaż trochę. Albo jak to nie zadziała to weź do łóżka, poprzytulaj i zaśniecie może jeszcze. Chociaż czasami faktycznie tak bywa, że są dzieci "ranne ptaszki".
W sumie mojej przyjaciółki syn tak wstawał, 5.30...nie wiem jak długo, chyba do 3 r.z, jak zaczął chodzić do przedszkola to mu przeszło.
 
reklama
Ja za tydzień mam lekarza dopiero, a ta babeczka co mi krew pobierala powiedziała tylko wynik. No i czytam na necie jedni pisza ze do 90 norma, drudzy, ze do 110. Poczekam do lekarza.

No i wlasnie miałam te same i powiedział mi że w pierwszym trymestrze nie wolno ich stosować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom



Ja miałam 92 i wydawało mi się ze ok bo norma była z laboratorium wyższa . Ale w ciąży max do 90 wiec gin dała mi skierowanie na krzywa cukrowa. Tez wyszło lekko podwyższone 96/133/80 wiec dostałam skierowanie do diabetologa
 
Do góry