reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wracam z wizyty!
W sumie to wiem tyle, ze dzidziuś kopał, fikał, machał rączkami i nóżkami i nie dał się zmierzyć :) wszystko ok, 26 idę na USG panstwowe, cokolwiek to znaczy. A 20 mam wizytę prywatną, to dostanę zdjęcie mojego cukiereczka. Cieszę sie z tego, co zdołał mi przekazać :) :)
Super:)A jakie wymiary?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tez macie taka skleroze ?
Ja rano wlozylam pranie i zostawilam specjalnie drzwi otwarte od pomieszczenia gdzie stoi pralka zeby nie zapomnieć o praniu, przed chwila patrze a drzwi zamknięte. Nie przypominam sobie zebym je zamykala.

A teraz przezylam chwile grozy. Zostawiłam drzwi na podworko otwarte zeby przewietrzyc i poszlam robic obiad. Przed chwila patrze a drzwi zamknięte, myslalam ze sie same zamknely ale klamka opuszczona. Juz sie wystraszylam ze mi ktos wszedl do domu ale na szczęście mam psa haha.

Skleroza na maxa

 
Super:)A jakie wymiary?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nic nie powiedział, powiedział że taak macha wszystkim, co ma i się obraca, że nie może go zmierzyc. Ale to był ten sam, co bylam tydzien temu i nie widział na USG nic. Wiec dlaa mnie super informacja, że jest Dzidziuś i ma serduszko i podskakuje i macha i jest w ogole ze mną.

Aaaaa, zapomniałam. Taak się uradowałam, że Dzidzi jest. Dostałam skierowanie do kardiologa. Miałam ciśnienie 155/108 i w dzieciństwie byłam leczona kardiologicznie, więc powiedział, ze skierowanie bezwzględnie.
 
Moja ma 10 lat i tez tak robię jak wy.
Powrot z szkoly,obiad,odpoczynek,lekcje itd.Jesli bym nie zawolala na obiad to by sie nie upomniała.
Balaganu na biurku nie widzi i czasami zastanawiam sie jak jej to nie przeszkadza.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak bylam mlodsza mialam wiecznie balagan, i w ogole mi to nie przeszkadzalo. moja mama mi ciagle marudzila ze mam posprzątać. Jak przychodzili goscie to wszystko musialo lsnic: powiedzialam jej ze nigdy nie bede jak ona, stwierdzila ze nie wyobraza siebie jak bede mieszkac kiedys sama.
Teraz jestem dokladnie taka jak moja mama, przeszkadza mi balagan, a jak goście przychodza to wszystko lsni [emoji23]

 
Jak bylam mlodsza mialam wiecznie balagan, i w ogole mi to nie przeszkadzalo. moja mama mi ciagle marudzila ze mam posprzątać. Jak przychodzili goscie to wszystko musialo lsnic: powiedzialam jej ze nigdy nie bede jak ona, stwierdzila ze nie wyobraza siebie jak bede mieszkac kiedys sama.
Teraz jestem dokladnie taka jak moja mama, przeszkadza mi balagan, a jak goście przychodza to wszystko lsni [emoji23]

Ja mam tak samo.Mam nadzieje ze bedzie jak mama:)Nie jestem typem pedantycznym i dom ma byc dla nas a nie na odwrot:)
Sa dni ze pylek nie siada a sa dni kiedy lepiej zeby slonce nie zaswiecilo bo kurz zalega na meblach:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nic nie powiedział, powiedział że taak macha wszystkim, co ma i się obraca, że nie może go zmierzyc. Ale to był ten sam, co bylam tydzien temu i nie widział na USG nic. Wiec dlaa mnie super informacja, że jest Dzidziuś i ma serduszko i podskakuje i macha i jest w ogole ze mną.

Aaaaa, zapomniałam. Taak się uradowałam, że Dzidzi jest. Dostałam skierowanie do kardiologa. Miałam ciśnienie 155/108 i w dzieciństwie byłam leczona kardiologicznie, więc powiedział, ze skierowanie bezwzględnie.
Najwazniejsze ze fikala :)Czyli ma sie dobrze:)

A z czym wiaze sie takie nadcisnienie?Jakie zagrozenia?Odczuwasz te cienienie wysokie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina u mnie tak samo, mama mi zawsze nad uchem gadała, że mam bałagan a mi to nie przeszkadzało. Teraz też jestem jak mama, lubię porządek ale nie robię tego jak moja mama, moja mam sprzątała za mnie, ja za Patrycję nie sprzątam, wyszła do szkoły, zostawiła swój pokój w stanie mało przyjemnym, zamknęłam drzwi, jak wróci będzie sprzątać, nic nie ruszam. Ostatnio stał kubek z sokiem, czekałam kiedy wyniesie...wyniosła jak ja poprosiłam, już z pleśnią. Zapytałam czy robi jakieś doświadczenie na przyrodę hahah jej mina bezcenna ;)
U nas też, najlepiej telefon i czas leci. Lektury czyta bo musi, ale co czyta to mówi, że nuda. Wieczorem za nim pozwolę jej obejrzeć jakiś film musi mieć posprzątane, spakowane do szkoły i lekcje sprawdzone przeze mnie.
Dobrze, że ma jakąś pasję, bo tak to by zgniła przed tym telefonem.

Martynka trochę naśladuje jej zachowanie. Ale jest 5 latkiem więc łatwiej mi nią manipulować. Inna jest też niż Patrycja. Ma swoje jazdy, ale które dziecko nie ma ;) A tak to jest grzeczna, mądra i nie kiedy bardziej poukładana jak Pati :p

blondie- super, że widziałaś dzidziolka :)

Lece do sklepu....a nie chce mi się ;)
 
Najwazniejsze ze fikala :)Czyli ma sie dobrze:)

A z czym wiaze sie takie nadcisnienie?Jakie zagrozenia?Odczuwasz te cienienie wysokie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział, ze musi to skonsultować kardiolog i że to górne jest jeszcze do przyjęcia, ale dolne za wysokie.
Ja czasem czuję jak serce zaczyna mi bić jak szalone i ciężej złapać mi oddech, ale tak właśnie w dzieciństwie miałam.
Moze u mnie wysokie ciśnienie w ciąży jest rodzinnee, bo mama jak była mną w ciąży to miała bardzo wysokie ciśnienie i chcieli ją od 6 msc. Położyć w szpitalu, ale się nie dała
 
reklama
Ja mam tak samo.Mam nadzieje ze bedzie jak mama:)Nie jestem typem pedantycznym i dom ma byc dla nas a nie na odwrot:)
Sa dni ze pylek nie siada a sa dni kiedy lepiej zeby slonce nie zaswiecilo bo kurz zalega na meblach:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie jestem pedantyczna. Lubie miec porządek ale rzeczy które czesto uzywam lubie miec pod ręką [emoji4] nie lubie brudu ale co kilka dni odkurzyc, raz na tydzien wytrzec kurze, umyc podlogi i wyczyscic lazkienke w zupelnosci wystarcza, bo kuchnie to musze na bieżąco. Ale czasem jak mi sie nie chce to swiat sie nie zawali jak sobie zrobie dzien wolny [emoji16]
Paulina u mnie tak samo, mama mi zawsze nad uchem gadała, że mam bałagan a mi to nie przeszkadzało. Teraz też jestem jak mama, lubię porządek ale nie robię tego jak moja mama, moja mam sprzątała za mnie, ja za Patrycję nie sprzątam, wyszła do szkoły, zostawiła swój pokój w stanie mało przyjemnym, zamknęłam drzwi, jak wróci będzie sprzątać, nic nie ruszam. Ostatnio stał kubek z sokiem, czekałam kiedy wyniesie...wyniosła jak ja poprosiłam, już z pleśnią. Zapytałam czy robi jakieś doświadczenie na przyrodę hahah jej mina bezcenna ;)
U nas też, najlepiej telefon i czas leci. Lektury czyta bo musi, ale co czyta to mówi, że nuda. Wieczorem za nim pozwolę jej obejrzeć jakiś film musi mieć posprzątane, spakowane do szkoły i lekcje sprawdzone przeze mnie.
Dobrze, że ma jakąś pasję, bo tak to by zgniła przed tym telefonem.

Martynka trochę naśladuje jej zachowanie. Ale jest 5 latkiem więc łatwiej mi nią manipulować. Inna jest też niż Patrycja. Ma swoje jazdy, ale które dziecko nie ma ;) A tak to jest grzeczna, mądra i nie kiedy bardziej poukładana jak Pati[emoji14]
blondie- super, że widziałaś dzidziolka :)

Lece do sklepu....a nie chce mi się ;)


Moja mama zawsze robila sobote dniem sprzątania, kazdy musial posprzatac swoj pokoj plus cos w domu: np umyc lazienke czy odkurzyc. Ja zawsze upychalam swoje rzeczy do szafek i przecieralam kurze w widocznych miejscach i bylo dla mnie posprzątane [emoji23][emoji23][emoji23]

 
Do góry