reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, dziękuję [emoji813]️ Wszystko jest w porządku, serduszko biło, dzidzia się ruszała, 9tc (8t4d), 1,95 cm. Kamień z serca. Teraz 4 tygodnie do następnej wizyty.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratulacje [emoji4]
Jak ja wam zazdroszczę tych wizyt co cztery tygodnie. Mnie się tak zakodowalo, że im częściej wizyta tym gorzej. Ja chodzę co dwa tygodnie [emoji20]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde, poczytałam komentarze u mamyginekolog nt. Testu PAppa. Tak mnie to podminowało. Wiele kobiet było w grupie wysokiego ryzykaa, a po urodzeniu okazało się że Maluch jest zdrowy. Przecież to jest nerwów co niemiara. Widziałam w komentarzach, że poleca NIFTY, ktory ma czułość powyżej 99%. Tylko cena to 2400.
Teraz nie niffty a maternity T ktory kosztuje 3 tys zl i jej maz jest dystrybutorem.
Sama z nim pisalam dwa @ odnosnie tego testu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brala ktoras z Was kiedys antybiotyki w ciąży? Dostałam dzisiaj Duomox na zatoki i boję się brać :( w ogóle, nie miałam wcześniej mdlosci ani wymiotow a dzisiaj po pomidorowce pobieglam do toalety pierwszy raz. Czy pierwsze wymioty na tym etapie (11tc) to trochę nie za późno?


W poprzedniej ciąży brałam chyba ze 3 razy. Z tego co wiem Duomox to jedyny antybiotyk, któy można brać, a ma szerokie spectrum działania.
 
Dziewczyny, dziękuję [emoji813]️ Wszystko jest w porządku, serduszko biło, dzidzia się ruszała, 9tc (8t4d), 1,95 cm. Kamień z serca. Teraz 4 tygodnie do następnej wizyty.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Mialam badanie w tym samym tc co Ty i identyczny wymiar maluszka:) teraz czekam tydzień na prenatalne i umieram z nerwow i ciekawisci co u bąbelka slychac:)
 
Dziewczyny, dziękuję [emoji813]️ Wszystko jest w porządku, serduszko biło, dzidzia się ruszała, 9tc (8t4d), 1,95 cm. Kamień z serca. Teraz 4 tygodnie do następnej wizyty.Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to gratulacje, pewnie dzisiaj fruwasz pod niebiosa ze szczęścia :D Nie wiem jak Wy ale ja jak widzę swoją dzidzię na USG to przez kolejne 3-5 dni chodzę jak w obłokach.

Wiecie co wkurza mnie jak ktoś zarabia na strachu kobiet. Strachu o to co najwazniejsze. Takie testy powinny być za darmo. Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się
 
reklama
Do góry