reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Och masz szczescie bedziesz pierwsza po wszystkim :D ja czekam do 16 45 plus dodac opoznienie... Kij wie czyli o ktorej bede po. Trzymam za nas kciuki zeby bilo serce jak dzwon. Mam taki pomysl zeby wziac telefon i nagrac usg jesli lekarz nie bedzie mial nic przeciwko

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki Madziu. Masz już wyniki na przeciwciala?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brala ktoras z Was kiedys antybiotyki w ciąży? Dostałam dzisiaj Duomox na zatoki i boję się brać :( w ogóle, nie miałam wcześniej mdlosci ani wymiotow a dzisiaj po pomidorowce pobieglam do toalety pierwszy raz. Czy pierwsze wymioty na tym etapie (11tc) to trochę nie za późno?
 
Ona sama przyznała, że jeśli nie chce się potem robić amniopunkcji, to pappa jest bez sensu.
Poza tym na Facebooku napisała, że JEDYNE dzieci z wadami, jakie widziała po porodzie, to te, których matki przy prawidłowym usg, nie zrobiły pappy.
Dla niej to jest argument za testem.
A mnie to zmroziło... Czytaj inaczej, wszystkie matki, które zrobiły testy i dalej amniopunkcje i wyszły wady, usunęły ciążę! Bo przecież samo wykonanie testu nie sprawia, że wady znikają. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Rany też tak zrozumiałam to co mówisz, masakra;/
 
Brala ktoras z Was kiedys antybiotyki w ciąży? Dostałam dzisiaj Duomox na zatoki i boję się brać :( w ogóle, nie miałam wcześniej mdlosci ani wymiotow a dzisiaj po pomidorowce pobieglam do toalety pierwszy raz. Czy pierwsze wymioty na tym etapie (11tc) to trochę nie za późno?
Pisały dziewczyny, że brały Duomox, więc można brać.
Co do wymiotów - ja do tej pory miałam tylko mdłości, a od 3 dni wymioty dołączyły. 10 tydzien
 
Brala ktoras z Was kiedys antybiotyki w ciąży? Dostałam dzisiaj Duomox na zatoki i boję się brać :( w ogóle, nie miałam wcześniej mdlosci ani wymiotow a dzisiaj po pomidorowce pobieglam do toalety pierwszy raz. Czy pierwsze wymioty na tym etapie (11tc) to trochę nie za późno?
Ja brala duomox na zapalenie oskrzeli z 2 tyg temu.Okolo 9tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, poczytałam komentarze u mamyginekolog nt. Testu PAppa. Tak mnie to podminowało. Wiele kobiet było w grupie wysokiego ryzykaa, a po urodzeniu okazało się że Maluch jest zdrowy. Przecież to jest nerwów co niemiara. Widziałam w komentarzach, że poleca NIFTY, ktory ma czułość powyżej 99%. Tylko cena to 2400.
 
Dziewczyny, dziękuję [emoji813]️ Wszystko jest w porządku, serduszko biło, dzidzia się ruszała, 9tc (8t4d), 1,95 cm. Kamień z serca. Teraz 4 tygodnie do następnej wizyty.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Och masz szczescie bedziesz pierwsza po wszystkim :D ja czekam do 16 45 plus dodac opoznienie... Kij wie czyli o ktorej bede po. Trzymam za nas kciuki zeby bilo serce jak dzwon. Mam taki pomysl zeby wziac telefon i nagrac usg jesli lekarz nie bedzie mial nic przeciwko

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia! :) I oby szybko czas Ci minął do wizyty.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry