reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mój zjada wszystko. Wszytskie zupy są jego ulubione. Nie przepada za pomidorem. Mieso też musi być. S>lodycze jak każde dziecko coś tam podje ae czekolad, kinderek itp nie je. Leżą dwie paczki bo ktoś mu dał i nie zjada. Z jajka niespodzianki to tylko zabawka
 
reklama
Ja dzisiaj na pusty zoladek wypilam wode +sok z polowy cytryny.30 minut i 2 w ubikacji bez problemu.Pamietam jak mi dietetyczka podczas odchudzania tak kazała.Jutro to samo zrobie i mam nadzieje ze pomoze znowu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moja tez nawet ladnie je. Obiadek to zupka i drugie chetnie je. Ale nie lubi surowek. Tzn ogorka lub salate ze smietana to wszystko sama zje a jakas z kapusty czy cos to nie chce sprobowac nawet. No i kanapki jakos jej nie wchodza. W ogole cwaniara jest bo ciagle karze sie karmic. Czasem zje sama jak jest juz bardzo glodna a tak to musze karmic jak dzidzie. Takze niby zje wszystko, ale musi miec ochote. A ze slodyczy to wg mnie je za duzo. Co prawda odkad zerwalismy kontakt z tesciowa to i tak je sporadycznie bo tamta lachudra pchala w nia wszystko co slodkie. Zamiast dac dziecku banana to np dawala jej np mazaki slodkie albo jakies spraye albo inne dziwadla. My jej dajemy np cukierka po obiedzie, lub lizaka czy chrupki. I to nie zawsze. Kiedys mielismy slodyczy multum w domu, teraz mam troche schowanych i duzo owocow. Moj ojciec tez kupuje jej tylko owoce chociaz swojego czasu potrafil pchac w nia lizaki po 3 dziennie

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za 15 minut wizyta. Jestem tak zestresowana, że nawet przestało mi być niedobrze. Trzymajcie kciuki Dziewczyny. To pierwsza wizyta, na której mam zobaczyć serduszko. Mam nadzieję, że wszystko w porządku i będzie mi to dane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za 15 minut wizyta. Jestem tak zestresowana, że nawet przestało mi być niedobrze. Trzymajcie kciuki Dziewczyny. To pierwsza wizyta, na której mam zobaczyć serduszko. Mam nadzieję, że wszystko w porządku i będzie mi to dane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Och masz szczescie bedziesz pierwsza po wszystkim :D ja czekam do 16 45 plus dodac opoznienie... Kij wie czyli o ktorej bede po. Trzymam za nas kciuki zeby bilo serce jak dzwon. Mam taki pomysl zeby wziac telefon i nagrac usg jesli lekarz nie bedzie mial nic przeciwko

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za 15 minut wizyta. Jestem tak zestresowana, że nawet przestało mi być niedobrze. Trzymajcie kciuki Dziewczyny. To pierwsza wizyta, na której mam zobaczyć serduszko. Mam nadzieję, że wszystko w porządku i będzie mi to dane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki[emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
Strasznie mi przykro. Brak mi słów, bo i tak wiem, że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu. Przechodziłam przez to samo w lutym i tak naprawdę do tej pory nie mogę się pogodzić. Wiem, że i na tym etapie można kruszyce oddać kosmowke do badań i potem jak ustalą płeć wprawić pogrzeb. Ja tak nie zrobiłam i żałuję, choć mój aniołek na zawsze pozostanie w moim sercu i pamięci.
Obyś miała rację i oby żadnej z dziewczyn już to nie spotkało. Odzywaj się czasem, choćby na priv. Trzymaj się cieplutko!
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia i wierzę że to ja będę ta ostatnia na tym forum z tak smutnymi wiadomościami. Trzymam za Was wszystkie kciuki i niech wasze kropeczki rosną zdrowo a wy razem z nimi.
 
reklama
Do góry