reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja na obiad ryz z sosem słodko kwaśnym w wykonaniu młodej,mega jest. Na kolację wymyslilam sobie makaron spagetti duszony na maśle z pomidorami i czosnkiem [emoji2]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam w planach ale jutro.
Dzisiaj jeszcze kalafior,jajko sadzone,koperek i ziemniaczki.Moze popije kefirem :))
A na wieczor wymyslilam ciasto francuskie z feta i szpinakiem takie kopertki im zrobie:)
Spagetti moja corka uwielbia i fete mogla by jesc lyzkami.Musze chowac bo zje paczke.
Ja poszukam jakbys cos znalazla daj znac :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra.Zrobie inke i raz jeszcze go obejrze:)
Zgubilam prezent od meza pioro ktore dostalam na zakonczenie studiow.Pilnowalam go jak oczka w glowie.Nie ma.Wszystkie torebki i szafki.Przepadl.Teraz zgubialam "numerek"do parkingu strzezonego.
Chyba nie powinnam wychodzic z domu bo nie wiadomo czy wrocę wrrr
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak miałam w 6-7 tyg ciąży, aż bałam się zdzieckiem sama zostać bo nie wiedziałam czy czegoś nie zmajstruje przez nieuwagę

Ona sama przyznała, że jeśli nie chce się potem robić amniopunkcji, to pappa jest bez sensu.
Poza tym na Facebooku napisała, że JEDYNE dzieci z wadami, jakie widziała po porodzie, to te, których matki przy prawidłowym usg, nie zrobiły pappy.
Dla niej to jest argument za testem.
A mnie to zmroziło... Czytaj inaczej, wszystkie matki, które zrobiły testy i dalej amniopunkcje i wyszły wady, usunęły ciążę! Bo przecież samo wykonanie testu nie sprawia, że wady znikają. [emoji17]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ano po coś robi się badania. Dlatego ja 200 ston wcześniej napisałam , że jeżeli ktoś bez względu na to jak zdrowe/chore dziecko jest a i tak chce urodzić to nawet USG genetyczne niepotrzebne. To nie jest prosta sprawa, zawsze osobista jednostkowa i niestety nikt za nas decyzji nie podejmie i uważam , że nikt nie ma prawa krytykować naszej decyzji, można wypowiedzieć swoje zdanie ale nie krytykować.
 
Ja tez mam w planach ale jutro.
Dzisiaj jeszcze kalafior,jajko sadzone,koperek i ziemniaczki.Moze popije kefirem :))
A na wieczor wymyslilam ciasto francuskie z feta i szpinakiem takie kopertki im zrobie:)
Spagetti moja corka uwielbia i fete mogla by jesc lyzkami.Musze chowac bo zje paczke.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi moja córka fanka spagetti pamietam jak poszłą do 3 latków trochę spóxniona bo juz 7 września był i na obiad było spagetti a nie umiała mówić i mówiła że było hapeti i do tej pory tak mówi buhahah bo się tak z tego śmieliśmy
 
Mnie odrzuca od koperku, a uwielbialam go. Muszę też kiedyś zrobić te kopertki z fetą i szpinakiem. Dzisiaj mi sie nie chce ale na niedziele prince polo zrobie bo za mna chodzi

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie odrzuca od koperku, a uwielbialam go. Muszę też kiedyś zrobić te kopertki z fetą i szpinakiem. Dzisiaj mi sie nie chce ale na niedziele prince polo zrobie bo za mna chodzi

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie od tygodnia od niczego nie odrzuca:( Wszystko jest pycha.
By to szalg.Wsadze glowe w lodowke i bede liczyla na to ze cos mnie zemdli moze?:)
A jak robisz prince polo?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi moja córka fanka spagetti pamietam jak poszłą do 3 latków trochę spóxniona bo juz 7 września był i na obiad było spagetti a nie umiała mówić i mówiła że było hapeti i do tej pory tak mówi buhahah bo się tak z tego śmieliśmy
Co dzieci w spagetti widza i w pomidorowce.U nas od 10 lat na topie:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co dzieci w spagetti widza i w pomidorowce.U nas od 10 lat na topie:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja praktycznie wszystkżerna na szczęście jak przychodzią dzieci rodzeństwa męża to mi się ulewa tzn. jeść jedzą ale nie same. Jeden nie ma czasu wiecznie a druga po samodzielnej łyżce wszystko boli noga boli ręka boli pupa boli powieka boli w niedziele na kolacji plecy bolały masakra jedno ma ponad 4 lata a drugie 4 w grudniu...
 
reklama
Do góry