reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Styczniowka bardzo mi przykro :-( trzymaj się cieplutko, Twój Aniołek [emoji72] do Ciebie wróci.
Blondi, masz możliwość iść do innego gina, powiesz ze cie coś boli, albo coś, żeby pilnie Cie przyjął? Bo ta wizyta, faktycznie jakas masakra :-(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana nie denerwuj się, skoro na poprzednim usg widać było zarodek i serduszko to jak teraz może widzieć ledwie pęcherzyk. Wszystko jest dobrze, tylko lekarz kiepski

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Styczniowka bardzo mi przykro.


Blondie szok, na pewno to wina lekarza. Ja bym takiemu dala popalic, nie umie usg robic to na doszkolenie matol jeden.

Ja dzis mam wizyte o 16 45, stresuje sie jak diabli. To moje byc albo nie byc. Jeszcze ta ospa sie martwie. Bylam w przychodni i nie bylam chora ani szczepiona, zarabiscie. Dopoki Zuza nie choruje to jest nadzieja. Do konca miesiaca na pewno w domu zostanie.


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mayllah - no właśnie nie bardzo, ten mój prywatnie, nieobecny, ma jakieś egzaminy, a na NFZ to chyba bym musiała jechać na IP, a trohę losu kusić nie chcę i mówić, że coś jest nie tak
Gosam, dzięki za słowa otuchy.
 
Magda to wcale nie znaczy, zachorujesz. Ja nie byłam szcxepiona i nie chorowalam i nawet jak mloda byla chora to się nie zarazilam. Bądź dobrej myśli

Blondie poczekaj spokojnie na wizytę. Na pewno jest wszystko dobrze

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże, dziewczyny.
Wróciłam właśnie z wizyty na NFZ!!! Już nie będę żałować pieniędzy wydawanych na prywatnego gina. Nie mówiłam mu, że byłam już u jakiegoś lekarza, tylko że beta HCG i test.
Gość robił mi USG przez brzuch, a miałam puściutki pęcherz. Powiedział, że on nic nie widzi i to jeszcze za wcześnie (10 tydzień) . Uprosiłam, żeby zrobił mi USG dopochwowe. Wsadził ten przyrząd, po czym wyjął i powiedział, że on nie jest za usg przez pochwę, bo można coś uszkodzić i on widzi na razie pęcherzyk, nie widzi zarodka, a bo sprzęt jest bardzo kiepski i żebym przyszła za tydzień.
I teraz się będę stresować, bo nie wiem czy Bobo jeszcze jest ze mną, czy ten starszy Pan zrobił to na odpier.... :(
Wizytę u prywatnego ginekologa mam 20 października - tak jak kończy mi się L4, bo mówił, że będziemy na pewno przedłużać.
A w ktorym tc jestes?Jesli w 10 tc to przez usg dopochwowe powinien widziec zarodek.Moj mial co najmniej 3 cm a do duzych nie nalezy.A u Ciebie on widzial serduszko wiec co ten slepy jest czy co?
Idz do innego i niech Ci zrobi dopochwowe!Badz spokojna.Ten gin to jakis z oswiecenia chyba.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w ktorym tc jestes?Jesli w 10 tc to przez usg dopochwowe powinien widziec zarodek.Moj mial co najmniej 3 cm a do duzych nie nalezy.
Idz do innego i niech Ci zrobi dopochwowe!Badz spokojna.Ten gin to jakis z oswiecenia chyba.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
no 10, ale on to dopochwowe włozył i wyjął, bo cyt. "on nie chce tam gmerać, żeby czegoś nie uszkodzić". :errr:
 
no 10, ale on to dopochwowe włozył i wyjął, bo cyt. "on nie chce tam gmerać, żeby czegoś nie uszkodzić". :errr:
To po jaka cholere wogole wkladal by Cie tylko zdenerwowac?:(
Do 27.10 jest masa czasu.Ja bym pojechala na ip lub do dobrej kliniki(nie wiem czy masz w miescie)i poprosila o usg i potwierdzenie ciazy-nic wiecej.100-150 zl a jaki spokoj.

A w ktorym tc jestes?Jesli w 10 tc to przez usg dopochwowe powinien widziec zarodek.Moj mial co najmniej 3 cm a do duzych nie nalezy.A u Ciebie on widzial serduszko wiec co ten slepy jest czy co?
Idz do innego i niech Ci zrobi dopochwowe!Badz spokojna.Ten gin to jakis z oswiecenia chyba.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi - 20 października mam kolejną wizytę, w przyszły czwartek... ale chyba poszukam jakiegoś lekarza, który mnie normalnie zbada i przekaże jakieś konkrety.
 
Do góry