reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam to samo.Co chwile sprawdzam wkladke.Ale chyba jeszcze trochę i bedziemy mialy inne dylematy.
Nt,ruchy dziecka,wyniki badań,parametry dziecka-to dopiero bedzie jazda :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Już nie mogę się doczekać tych dylematów. Póki co gin kazał mi się zastanowić nad ewentualnym cc. Wlasciwie to przyzwyczajać się że będzie cięcie
Ja niestety zaczęłam plamić żywą krwią :( czekam aż mąż wróci z pracy i jadę do szpitala żeby mnie zbadali. Dzisiaj też mam termin kolejnego @ ale mam złe przeczucia nigdy w żadnej ciąży czegoś takiego nie miałam :(
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze. Niektóre kobiety mają okres do trzeciego miesiąca ciąży, mam nadzieję, ze u ciebie też tak jest. Trzymaj sie kochana [emoji8]

Dzieki[emoji8]. Będzie mi potrzebna [emoji5]

Ja mam nadzieje ze w drugim trymestrze bede sie czula lepiej, bo jak nie to nie dam rady. Chociaż zalezy od dnia. Czasem jestem pelna energii a czasem jak wyzuta guma sie czuje [emoji58]


Ja też

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już nie mogę się doczekać tych dylematów. Póki co gin kazał mi się zastanowić nad ewentualnym cc. Wlasciwie to przyzwyczajać się że będzie cięcie

Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze. Niektóre kobiety mają okres do trzeciego miesiąca ciąży, mam nadzieję, ze u ciebie też tak jest. Trzymaj sie kochana [emoji8]



Ja też

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ze wzgledu na wade wzroku?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy mozna uzywac peelingow enzymatycznych np z firmy AA do cery wrazliwej?Wyrzucilam ulotke a na opakowaniu nie ma nic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz spokojnie, on nie przedostaje się do krwioobiegu.
Jedyne przeciwwskazania to zabiegi kosmetyczne, które wnikają głęboko np. mezoterapia igłowa itp. Oraz zabiegi z użyciem prądu. Raczej dotyczy to zaawansowanych zabiegów kosmetycznych, które wnikają w głąb skóry przez działanie wspomagaczy:igieł, maszyn itp
Nawet dla relaksu super pomysł wybrać się do kosmetyczki :) one wiedzą, co nam można a co nie :)
 
Ze wzgledu na wade wzroku?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, ze względu na poprzedni poród. Powiedział mi że to bujda, że każde kolejne dziecko jest wieksze, ale wolałby żebym nie rodziła już dziecka powyżej 4kg bo nie mam fizycznych możliwości ku temu i to tylko meczenie mnie. Mlodego ja chciałam koniecznie urodzić naturalnie. Wg usg było ok,trochę ponad 3kilo. On mi wtedy mówił, ze może być wiekszy, ale nie aż tyle no i teraz też nie będzie patrzył na usg tylko powie mi wg swojego uznania jak powinnam urodzic

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możesz spokojnie, on nie przedostaje się do krwioobiegu.
Jedyne przeciwwskazania to zabiegi kosmetyczne, które wnikają głęboko np. mezoterapia igłowa itp. Oraz zabiegi z użyciem prądu. Raczej dotyczy to zaawansowanych zabiegów kosmetycznych, które wnikają w głąb skóry przez działanie wspomagaczy:igieł, maszyn itp
Super,dzieki.Bo cera juz wola o peeling a balam sie cos nakladać.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy moge stosować amol robiac inhalacje? Wiem ze to na alkoholu ale uzywam tylko kilka kropel. Zaatakowalo mi zatoki i probuje sobie jakos z nimi poradzić...
 
reklama
Do góry