reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

W niemczech kobiety pracuja do 34 tygodnia. Ja mam troche urlopu uzbieranego i jezeli nie bede mogla to wykorzystam urlop. A jak bede mogla to do końca. Ewentualnie jak sie bede zle czula to pojde na l4. Ale to w ostateczności raczej. W niemczech rzadko daja l4 na ciaze...

A rozumiem.Trochę inaczej jest jednak niz u nas.Zyczę duzo siły[emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W niemczech kobiety pracuja do 34 tygodnia. Ja mam troche urlopu uzbieranego i jezeli nie bede mogla to wykorzystam urlop. A jak bede mogla to do końca. Ewentualnie jak sie bede zle czula to pojde na l4. Ale to w ostateczności raczej. W niemczech rzadko daja l4 na ciaze...

Ja sobie nie wyobrażam tak dlugo pracować. Nawet gdybym nie plamila to nie wyobrażam sobie tak się czując chodzić do pracy

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, ale już mam taki uraz że tylko patrzę na bielizne. Teraz po wizycie też mnie trochę brzuch pobolewa,ale ja mam tak zawsze, chociaz lekarz bardzo delikatny

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety zaczęłam plamić żywą krwią :( czekam aż mąż wróci z pracy i jadę do szpitala żeby mnie zbadali. Dzisiaj też mam termin kolejnego @ ale mam złe przeczucia nigdy w żadnej ciąży czegoś takiego nie miałam :(
 
A rozumiem.Trochę inaczej jest jednak niz u nas.Zyczę duzo siły[emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki[emoji8]. Będzie mi potrzebna [emoji5]
Ja sobie nie wyobrażam tak dlugo pracować. Nawet gdybym nie plamila to nie wyobrażam sobie tak się czując chodzić do pracy

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam nadzieje ze w drugim trymestrze bede sie czula lepiej, bo jak nie to nie dam rady. Chociaż zalezy od dnia. Czasem jestem pelna energii a czasem jak wyzuta guma sie czuje [emoji58]

 
No, ale już mam taki uraz że tylko patrzę na bielizne. Teraz po wizycie też mnie trochę brzuch pobolewa,ale ja mam tak zawsze, chociaz lekarz bardzo delikatny

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam to samo.Co chwile sprawdzam wkladke.Ale chyba jeszcze trochę i bedziemy mialy inne dylematy.
Nt,ruchy dziecka,wyniki badań,parametry dziecka-to dopiero bedzie jazda :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety zaczęłam plamić żywą krwią :( czekam aż mąż wróci z pracy i jadę do szpitala żeby mnie zbadali. Dzisiaj też mam termin kolejnego @ ale mam złe przeczucia nigdy w żadnej ciąży czegoś takiego nie miałam :(
Jejku kochana trzymam kciuki[emoji11][emoji173][emoji173]Jesli to termin miesiaczko to na pewno nie bedzie nic zlego!Odpoczywaj teraz

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry