reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jeju nie wiem,zadzwoń na infolinię zusu. Ja dzisiaj dzwoniłam bardzo pomocni ludzie tam sa. Mogę tylko gdybac, że jak masz ten sam kod choroby to liczy się jako ciągłość, ale to tylko takie moje myślenie

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Noo właśnie dzwonie któryś dzień i nie mogę sie dodzwonić. A kod jest na pewno jest inny. Tym bardziej wczesniej nie miałam z literka B. Nie ogarniam tego. Czytam na forach. Jedni piszą, że trzeba zrobić jeden dzien przerwy i wrócić do pracy, inni, ze jak zwolnienie jest z innym kodem to nie trzeba. Beznadzieja
 
Hej hej dziewczyny :-)
Juz tak sobie Was troszkę podczytuje i mam do pytannie :-) jak jest u Was z bolesnoscia piersii bo mnie to pare dni bolą przy dotyku,pozniej bol odchodzi i wraca. Ale od wczoraj jeszcze nie wrocil:(czy Wy tez tak macie? Jestem w 9tc i martwie sie bo juz 2 ciaze poronilam ale jestem na lekach encorton, duphaston i clexane wiec mam nadzieje ze juz teraz bedzie dobrze.
Pozdrawiam
Mnie piersi bardzo bolą szczególnie wieczorem. Są duże i obrzmiałe. Musiałam już kupić sobie większy biustonosz. Po nocy jak troszkę odpoczną to jest trochę lepiej.
W poprzednich ciążach rozmiar biustu zmienił mi się o 3 w górę. Po ciąży i karmieniu wrócił do normy.
 
kachna w pierwszej chłopczyk i gorzej się czułaś?
Ja w obu ciążach czułam się ok, zero mdłości, tylko senność. W tej ciąży czuje się kompletnie inaczej. Ciekawe czy w brzuchu jest facecik. Cała rodzina marzy o synku, bracie :)
 
reklama
Do góry