reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej
U mnie też ciężko , dobrze ze mąż ma weekend wolny bo nie wiem co bym z młodym zrobila. Jak nie mdłości to wymioty..... Już mam dość ....

Jedynie co mogę jeść to cienkie frytki, lub chleb z żółtym serem mocno przypieczonym w piekarniku :( najgorsze to ze z 2 też mam problem, raz na 5 dni a ból przy tym okropny jak przy skręcie kiszek :( A po tym wystepuje biegunka.......
JA JUZ CHCE LEPIEJ SIE CZUC :( łącze się z wami w bólach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja niestety nie wymiotuję a niekiedy bym nawet chciala, tylko mdli
 
reklama
Hej
U mnie też ciężko , dobrze ze mąż ma weekend wolny bo nie wiem co bym z młodym zrobila. Jak nie mdłości to wymioty..... Już mam dość ....

Jedynie co mogę jeść to cienkie frytki, lub chleb z żółtym serem mocno przypieczonym w piekarniku :( najgorsze to ze z 2 też mam problem, raz na 5 dni a ból przy tym okropny jak przy skręcie kiszek :( A po tym wystepuje biegunka.......
JA JUZ CHCE LEPIEJ SIE CZUC :( łącze się z wami w bólach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam dokładnie to samo. Dzis cale rano spedzilam w toalecie w bólach [emoji29] dlatego musze poprosic o cos lekarza bo hemoroidow sie można nabawic [emoji52]
Ja na 19 ;/ całutki dzień
Pociesze was. Ja mam dopiero w listopadzie następna wizyte [emoji39]

 
Ja też łącze sie w bólu, zaparcia do zniesienia, ale te mdlosci i wymioty odbieraja mi chec do zycia, czesto placze z bezsilnosci, oby to sie szybko skonczylo [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Druga, ale ja tylko na chwilkę, bo z P sniadanko przed pracą jem i kładę się dalej. Pół nocy nie mogłam zasnąć. Jednak zmiana miejsca na mnie też ma wpływ

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha ja od 2 godzin siedzę na necie i nawet to ze jestem już tak znudzona nie pomaga w zasnieciu. Tv nie mogę włączyć ani żadnego filmu bo maly osobnik stwierdzil ze z mama mu najlepiej spać :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi z kolei nie chce się wstać a musze. Przez weekend o 7 pobudke miałam, to teraz mały dziad pewnie by pospal jak do przedszkola trzeba wstać.
 
Do góry