reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja juz czekam w labolatorium. Tak strasznie nie chciało mi się wstać. Co najgorsze boli nie odcinek ledzwiowy aż przez pośladki. To nie jakiś straszny bol ale odczuwalny. Juz zaczynam sobie wmawiać ze coś nie tak i szukać nawer zapalenia jajnikow bo kości miednicy tez dzisiaj czuje. Nigdy nie miałam zapalenia jajnikow i nie wiem jakie to uczucie wiec czytam na internecie. Ach te informacje z internetu zawsze coś się znajdzie co pasuje.
 
reklama
A ja od rana trochę w strachu bo wstałam w nocy się załatwić i znowu mam różowy śluz rano to samo a wizyta za dwa dni i tak się sama uspokajam. Podejrzewam że to przez stosunek i tak sobie kojarzę że poprzednie takie coś też miałam po stosunku ale było o wiele słabsze niż teraz. Kurczę nie wiem co robić co myśleć. Brzuch mnie boli ale raczej z nerwów bo cały czas myślę i się denerwuje :(
 
A ja od rana trochę w strachu bo wstałam w nocy się załatwić i znowu mam różowy śluz rano to samo a wizyta za dwa dni i tak się sama uspokajam. Podejrzewam że to przez stosunek i tak sobie kojarzę że poprzednie takie coś też miałam po stosunku ale było o wiele słabsze niż teraz. Kurczę nie wiem co robić co myśleć. Brzuch mnie boli ale raczej z nerwów bo cały czas myślę i się denerwuje :(
Wiem co czujesz bo ja po globulkach to samo.
Zapewne to po stosunku.Bo sluzowka delikatna.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też łącze sie w bólu, zaparcia do zniesienia, ale te mdlosci i wymioty odbieraja mi chec do zycia, czesto placze z bezsilnosci, oby to sie szybko skonczylo [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
\
Klaudyna no Ciebie to na maxa złapały te wymioty biedaku. Oby Ci przeszło nie długo.

Musze wyzebrac 2 dni L4.. Musze odpoczac.. Co mam powiedziec lekarzowi?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Że źle się czujesz? jesteś w ciąży, musi Ci wypisać.

Ja wczoraj wieczorem miałam meeeega mdłości. Zasnęłam o 20 i spałam do 7 rano. Teraz zjadłam śniadanie i mega chce mi się spać. Chyba zafunduję sobie kawę.

Stycznówka- to może być po stosunku i pewnie tak jest. Ale jak zobaczysz że nie znika to może idz do lekarza. Ja nie mogę się przemóc, strasznie się boję przytulanek...:( A pytałam lekarza czy mogę, powiedziała, że tak...ale nie mogę się przemóc...
 
A ja czekam na lekarza. Wizyta na 10.30, ale dzwonił, że mam być wczesniej bo położna ma mi założyć kartę ciąży [emoji2] mnie bolał wczoraj żołądek, a dzisiaj mnie mdli

Styczniowka plamienie może być po stosunku, ale mój lekarz mówi, że z żadnym plamieniem się nie powino czekać tylko odrazu się pokazać

Janka jak pojdziesz do gina i powiesz jak się czujesz to dostaniesz. Z internista gorzej, bo będzie cie wysyłał do gina

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
\
Klaudyna no Ciebie to na maxa złapały te wymioty biedaku. Oby Ci przeszło nie długo.


Że źle się czujesz? jesteś w ciąży, musi Ci wypisać.

Ja wczoraj wieczorem miałam meeeega mdłości. Zasnęłam o 20 i spałam do 7 rano. Teraz zjadłam śniadanie i mega chce mi się spać. Chyba zafunduję sobie kawę.

Stycznówka- to może być po stosunku i pewnie tak jest. Ale jak zobaczysz że nie znika to może idz do lekarza. Ja nie mogę się przemóc, strasznie się boję przytulanek...:( A pytałam lekarza czy mogę, powiedziała, że tak...ale nie mogę się przemóc...
Moj mi zakazal przytulanek.Mowi ze moze nic sie nie stac ale jak sie cos podzieje to sobie razem nie podarujemy.
Wiec u nas zakaz i lepiej mi z tym.Bo tak by mi rozne checi i mysli przychodzily.

Ja nie ma problemu z L4.Mowie ze zle sie czuje i wypisuje.
Sa jeszcze lekarze ktorzy robia problem z L4?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja czekam na lekarza. Wizyta na 10.30, ale dzwonił, że mam być wczesniej bo położna ma mi założyć kartę ciąży [emoji2] mnie bolał wczoraj żołądek, a dzisiaj mnie mdli

Styczniowka plamienie może być po stosunku, ale mój lekarz mówi, że z żadnym plamieniem się nie powino czekać tylko odrazu się pokazać

Janka jak pojdziesz do gina i powiesz jak się czujesz to dostaniesz. Z internista gorzej, bo będzie cie wysyłał do gina

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a mozesz zapytac o cos w imieniu kolezanki?Czy globulki clotrikazol moga prodrazniac sluzowke?Czy mozna przerwac leczenie jesli w sluz jest zabarwiony krwia i to ewidentnie po tym?
Moj nie odbiera tel-pewnie ma operacje badz cc:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry