reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Myslalam o blonniku albo jakims lekko przeczyszczajacym dla kobiet w ciazy. Nie wiem czy cos takiego jest.

Wlasnie pije ciagle tylko i wylacznie sok jablkowy odkad jestem w ciazy. Czasem wyciskam w sokowirówce a czasem z kartonika 100 procentowy a mimo to ciagle mam zatwardzenie [emoji52]

Jejku biegunki nie sa dobre dla kobiet wciazy a moze zwykly czopek glicerynowy?
Nie bierz nic typowo przeczyszczajacego bo nie wiesz jak zareaguje twoj organizm i brzuch.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam to samo. Kiedyś rosół był moją ulubioną zupą, a teraz patrzeć nie mogę. Zjem łyżkę i aż mnie cofa. Ogólnie chyba drób mnie odrzuca

Ja w pierwszej ciąży miałam zaparcia po żelazie, wtedy lekarz mi coś kazał brac, ale sobie nie przypomnę. Kiedy masz wizytę? Wydaje mi się że to lekarz powinien ci powiedzieć co i jak w końcu przez zaparcia robią się żylaki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku biegunki nie sa dobre dla kobiet wciazy a moze zwykly czopek glicerynowy?
Nie bierz nic typowo przeczyszczajacego bo nie wiesz jak zareaguje twoj organizm i brzuch.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Myslalam raczej o cos na wspomaganie. Moze zwykly blonnik, ale nie chce nic na wlasna reke.

Mam to samo. Kiedyś rosół był moją ulubioną zupą, a teraz patrzeć nie mogę. Zjem łyżkę i aż mnie cofa. Ogólnie chyba drób mnie odrzuca

Ja w pierwszej ciąży miałam zaparcia po żelazie, wtedy lekarz mi coś kazał brac, ale sobie nie przypomnę. Kiedy masz wizytę? Wydaje mi się że to lekarz powinien ci powiedzieć co i jak w końcu przez zaparcia robią się żylaki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zelaza nie biore, za miesiac mam dopiero wizyte, ale za tydzień okolo mam isc na prenatalne to spytam.

 
Dzis blagam nie piszcie o jedzeniu bo samo czytanie mnie odrzuca.... W ogole dzis mam dupaty humor, jestem zla, smutna, niedobrze mi, na jedzenie nie moge patrzec ledwo ugotowalam obiad...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na wspomaganie trawienia może być też mięta. Dodatkowo słonecznik, albo siemię lniane.
Ja dzisiaj tez z jedzeniem ciężko. Standardowo obiad bez mięsny. W tym tygodniu zrobię badania i mam nadzieje ze nie mam anemii. Mnie też na dużo produktów odrzuca. I te mdłości jak na wiecznym kacu. I ciągle cżyje ciężar na żołądku. Co bym nie zjadła albo nawet jak nie zjem. Eh....mam nadzieje ze przejdzie wkrótce
 
hej
Ja dzisiaj niedziela na uczelni, dałam radę. Miałam ciekawy wykład na psychologii kliniczne, min o ciąży i jej przebiegu- co prawda potem zeszło na tematy mało miłe bo na choroby i wady. Babeczka bardzo ciekawie mówiła.

Ja mam zaparcia, biorę żelazo, ale w ciąży zaparcia są raczej normą. Przed ciążą byłam w wc kilka razy dziennie, a teraz tylko rano- chodzi o 2 ;)

Zmęczona jestem...ale fajnie było wyjść do ludzi :)
 
Aasia tam mi przykro... Trzymaj się...

Witam się dziewczynki:)

Ja przez weekend zalatana wyprawialiśmy 7 urodziny.
Nie pamiętam której torty ale pyszne wyglądają nasz był taki:)
zmniejszony tort.JPG


Umęczona jestem dzisiaj jak dzik ale młoda zadowolona mega.
Też cyba przyszedł czas na mdłości u mnie tylko jak zobaczę coś obrzydliwego albo jakieś resztki blee wczoraj prawie nie zdążyłam do łazienki bo coś wypadło z kosza na śmieci HAHA
A i surowego kurczaka też nie oporządzę:)
I obowiązkowo w samotności muszę myć zęby....
W środę wizyta już odliczam....
 

Załączniki

  • zmniejszony tort.JPG
    zmniejszony tort.JPG
    174,1 KB · Wyświetleń: 312
reklama
Hej
U mnie też ciężko , dobrze ze mąż ma weekend wolny bo nie wiem co bym z młodym zrobila. Jak nie mdłości to wymioty..... Już mam dość ....

Jedynie co mogę jeść to cienkie frytki, lub chleb z żółtym serem mocno przypieczonym w piekarniku :( najgorsze to ze z 2 też mam problem, raz na 5 dni a ból przy tym okropny jak przy skręcie kiszek :( A po tym wystepuje biegunka.......
JA JUZ CHCE LEPIEJ SIE CZUC :( łącze się z wami w bólach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry