reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzień dobry

My dzisiaj mamy straszny dzień. Wczoraj przeprowadzka. Dzieci nie mogły zasnąć na nowym miejscu a dzisiaj mały od rana ma gorączkę. Teraz leżę z nim żeby zasnął

Shakie koniecznie zmień lekarza. Chodzilas prywatnie czy państwowo? Co do wymiarów to zależy od sprzętu. Im lepszej klasy usg tym pomiar dokladniejszy

Ja jutro mam wizytę. Nie mogę się już doczekać, chociaż troszkę też się boję

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ma problem z przyswajaniem posiłków. To znaczy jem normalnie posiłek i krótko po nim, z bólem brzucha (jelita) muszę zaliczyć toaletę. Normalnie rozwolnienie, przeczyszczenie, nietolerancja czy inne coś tam... Też macie taki objaw i zalicza się on do normy czy jakiegoś wirusa złapałam?

Sorki za taki gówniany temat przy niedzieli :) ale jakoś mnie to zaniepokoiło.
 
Dzień dobry

My dzisiaj mamy straszny dzień. Wczoraj przeprowadzka. Dzieci nie mogły zasnąć na nowym miejscu a dzisiaj mały od rana ma gorączkę. Teraz leżę z nim żeby zasnął

Shakie koniecznie zmień lekarza. Chodzilas prywatnie czy państwowo? Co do wymiarów to zależy od sprzętu. Im lepszej klasy usg tym pomiar dokladniejszy

Ja jutro mam wizytę. Nie mogę się już doczekać, chociaż troszkę też się boję

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno kazdego dnia bedzie lepiej:)
Noc za dniem i dzieci sie przyzwyczaja.
Ktory tc u Ciebie jutro?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ma problem z przyswajaniem posiłków. To znaczy jem normalnie posiłek i krótko po nim, z bólem brzucha (jelita) muszę zaliczyć toaletę. Normalnie rozwolnienie, przeczyszczenie, nietolerancja czy inne coś tam... Też macie taki objaw i zalicza się on do normy czy jakiegoś wirusa złapałam?

Sorki za taki gówniany temat przy niedzieli :) ale jakoś mnie to zaniepokoiło.
Ja znow mam przeciwnie.Jak bylam wciazy mialam czesto takie akcje.Teraz wrecz przeciwnie.Problem w wyproznianiem.Musze duzo kefiru to mi pomaga.
A sproboj cos delikatnego zjesc mala porcję i obserwuj organizm.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ma problem z przyswajaniem posiłków. To znaczy jem normalnie posiłek i krótko po nim, z bólem brzucha (jelita) muszę zaliczyć toaletę. Normalnie rozwolnienie, przeczyszczenie, nietolerancja czy inne coś tam... Też macie taki objaw i zalicza się on do normy czy jakiegoś wirusa złapałam?

Sorki za taki gówniany temat przy niedzieli :) ale jakoś mnie to zaniepokoiło.
Mnie tak raz przeczyscilo jak zjadlam zapiekanke makaronowa z brokulem.

Pozostane w gownianym temacie[emoji39] od kilku tygodni mam ciagle zatwardzenie i problem z wyproznianiem. Jak sie zalatwie raz na tydzień to jest sukces [emoji52] mimo ze jem tak jak wcześniej. Zastanawiam sie czy moge coś wziac na wspomaganie trawienia?

 
Mnie tak raz przeczyscilo jak zjadlam zapiekanke makaronowa z brokulem.

Pozostane w gownianym temacie[emoji39] od kilku tygodni mam ciagle zatwardzenie i problem z wyproznianiem. Jak sie zalatwie raz na tydzień to jest sukces [emoji52] mimo ze jem tak jak wcześniej. Zastanawiam sie czy moge coś wziac na wspomaganie trawienia?

A o czym mylisz?Ziola nie wszystkie wskazane.A kefir?Albo sok jablkowy ale taki swoj naturalny?A woda z kapusty?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prywatnie.

Na wspomaganie nie brałam żadnych leków tylko właśnie rzeczy w rodzaju jogurtu naturalnego, woda z cytryna i babcia mówiła, zebym jadła dużo pomidorów i pomogło :)

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi 7tydz5dzień [emoji16] mam nadzieję, że się szybko przyzwyczaja, bo te ich wędrówki nocne dają popalic

Zylcia mnie się tak raz zdarzyło. Teraz mam raczej odwrotnie. Myślę, że przez ciążę też inaczej tolerujemy pokarmy, ale trzeba mieć to pod kontrolą. Biegunki nie są dobre

Pauli_ne ja nie biorę nic i w sumie nawet nie wiem co można, a co nie. Mnie pomaga kefir, inka z mlekiem rano, albo ostatni cud, prazone jabłka

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A o czym mylisz?Ziola nie wszystkie wskazane.A kefir?Albo sok jablkowy ale taki swoj naturalny?A woda z kapusty?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Myslalam o blonniku albo jakims lekko przeczyszczajacym dla kobiet w ciazy. Nie wiem czy cos takiego jest.

Wlasnie pije ciagle tylko i wylacznie sok jablkowy odkad jestem w ciazy. Czasem wyciskam w sokowirówce a czasem z kartonika 100 procentowy a mimo to ciagle mam zatwardzenie [emoji52]

 
reklama
Prywatnie.

Na wspomaganie nie brałam żadnych leków tylko właśnie rzeczy w rodzaju jogurtu naturalnego, woda z cytryna i babcia mówiła, zebym jadła dużo pomidorów i pomogło :)

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
Odkad jestem w ciazy nie moge sie zmusic do jedzenia niektórych rzeczy, na jogurt nie moge patrzec, orzechy kupilam ale nie moge sie zmusic zeby je zjesc. Pomidorów swoich mialam pol lodowki ale nie moglam nawet na nie patrzec i wszystko poszlo do smieci [emoji52]Dlatego myslalam o czyms na wspomaganie ale nie wiem co mozna w ciazy...

 
Do góry