reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ok zapytam

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji11][emoji11][emoji11][emoji173]Dziekuję
Kochana a mozesz zapytac o cos w imieniu kolezanki?Czy globulki clotrikazol moga prodrazniac sluzowke?Czy mozna przerwac leczenie jesli w sluz jest zabarwiony krwia i to ewidentnie po tym?
Moj nie odbiera tel-pewnie ma operacje badz cc:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj mi zakazal przytulanek.Mowi ze moze nic sie nie stac ale jak sie cos podzieje to sobie razem nie podarujemy.
Wiec u nas zakaz i lepiej mi z tym.Bo tak by mi rozne checi i mysli przychodzily.

Ja nie ma problemu z L4.Mowie ze zle sie czuje i wypisuje.
Sa jeszcze lekarze ktorzy robia problem z L4?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Zależy od lekarza. Mi kiedyś lekarz rodzinny ( mężczyzna) powiedział że ciąża to nie choroba i na to L4 się nie dostaje...A Wtedy byłam bardzo zmęczona i chciałam tylko 3 dni
 
Zależy od lekarza. Mi kiedyś lekarz rodzinny ( mężczyzna) powiedział że ciąża to nie choroba i na to L4 się nie dostaje...A Wtedy byłam bardzo zmęczona i chciałam tylko 3 dni
A czasami kobiety sa gorsze:)
Ciaza nie choroba ale mozna poczuc sie gorzej.
Daja facetom na kaca w poniedzialki bo ich glowka boli a nam nie chca wypisywać wrrrr

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zależy od lekarza. Mi kiedyś lekarz rodzinny ( mężczyzna) powiedział że ciąża to nie choroba i na to L4 się nie dostaje...A Wtedy byłam bardzo zmęczona i chciałam tylko 3 dni

Rozumiem. Ja ciagle do pracy chodze i mnie codziennie brzuch boli jak dlugo stoje albo chodze. Tak mnie ciagnie. Staram sie czesto siadziec i robic przerWy ale niewiele pomaga.
Tez by mi sie przydalo pare dni wolnego bo sie mecze ale co powiem lekarzowi? Ze mnie brzuch boli? Nie będę przeciez cala ciaze na l4 siedziec jak mnie bedzie caly czas bolal... [emoji52]


 
Rozumiem. Ja ciagle do pracy chodze i mnie codziennie brzuch boli jak dlugo stoje albo chodze. Tak mnie ciagnie. Staram sie czesto siadziec i robic przerWy ale niewiele pomaga.
Tez by mi sie przydalo pare dni wolnego bo sie mecze ale co powiem lekarzowi? Ze mnie brzuch boli? Nie będę przeciez cala ciaze na l4 siedziec jak mnie bedzie caly czas bolal... [emoji52]




No wiadomo że jeśli nie ma przeciwwskazań to ciągłe L4 nie ma sensu. Jednak ciąża może i nie choroba jednak normalny stan to nie jest, bardziej chyba normalne dla organizmu jest przeziębienie bo częściej się z nim spotyka. Jednak skoro ktoś pracuje ciągle i potrzebuje 2-3 dni aby odpocząć bo ciąża bywa różna a nie chce L4 na katar to chyba chociaż trochę zrozumienia dla kobiet w takim stanie.
 
Rozumiem. Ja ciagle do pracy chodze i mnie codziennie brzuch boli jak dlugo stoje albo chodze. Tak mnie ciagnie. Staram sie czesto siadziec i robic przerWy ale niewiele pomaga.
Tez by mi sie przydalo pare dni wolnego bo sie mecze ale co powiem lekarzowi? Ze mnie brzuch boli? Nie będę przeciez cala ciaze na l4 siedziec jak mnie bedzie caly czas bolal... [emoji52]


Powiedz ze masz prace siedzaca ale czesto boli Cie brzuch.Ze chcialabys odpoczać.Ze odpoczynek w pracy nic nie daja.Jak normalny lekarz powinien zrozumiec.Dopowiedz ze masz bardzo stresujaca prace.
Jak dlugo chcesz pracowac?
Zobacz dopiero 1 trymestr a brzuch Cie pobolewa.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry