reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Faktycznie widzialam takie.Super jesli chce sie zabrac z soba gdzies badz zeby nie zajmowala pol lazienki.Nie wiem jak cenowo stoją.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jagi taka składana wanienka to koszt 150 zł ale jak dziś zobaczyłam wanienkę w Ikei fajną za 19.90 to stwierdziłam że zasr... się ale znajdę dla niej miejsce i nie bede tak przepłacać [emoji1]

Dziewczyny, jutro -chyba jako pierwsza z majóweczek - mam mieć usg prenatalne i test PAPPA. Trzymajcie kciuki.

Powodzenia i napisz po wizycie co i jak. Jestem bardzo ciekawa.

418474_261220987298820_1097364327_n.jpg

18 marca 7 miesięcy i 11 dni :) jaka gondola? hahah
398316_261723423915243_1434792313_n.jpg

sama siedzi :) 7 mc :)

Ależ ona słodka [emoji7][emoji7][emoji7]

ja chustę mam, będę na pewno używała :)

Ja myślę o nosidle ergonomicznym np Ergobaby. Motanie w chuście nieco mnie przeraża.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej laski ja prenatalne USG dokładnie za tydzień będzie 10 t 4 d.

witam nowe mamy gratuluję udanych wizyt oby tak dalej:)

Ja też mam ogólnie gdzieś co oni pomyślą przy porodzie:D Przy pierwszym chusneło na podłogę po wszystkim przyszła Pani salowa to się wychyliłam i "przepraszam że Pani nabrudziłam " zaczęła się śmiać że codzienność ale ktoś pierwszy raz ją przeprasza hahah
 
O rany, jutro Was nadrobie bo dziś już nie mam siły ;)

Byłam dziś na wizycie, według om 6t4d według usg 4t6d. Wszystko ok, usg 19 października. Dostałam skierowanie na badania (oprócz toksoplazmozyi oznaczania grupy bo to mam z pierwszej ciazy)
To co bardzo mi się spodobało w lux medzie to to, ze jeśli ciąża przebiega dobrze to na wizyty chodzi się tylko do położnej az do 30 tyg :) do lekarza tylko na usg albo po zwolnienie. No super, ze Polska powoli pod tym względem dorównuje innym krajom gdzie właśnie położna przedewszystkim zajmuje się położna :)
 
Ja w piątek idę zaliczyć całą listę badań. Trochę bez sensu że teraz każą krew oznaczać jak miałam oznaczoną kiedyś oddawałam krew i mam zaświadczenie z fenotypami.
 
Jagi taka składana wanienka to koszt 150 zł ale jak dziś zobaczyłam wanienkę w Ikei fajną za 19.90 to stwierdziłam że zasr... się ale znajdę dla niej miejsce i nie bede tak przepłacać [emoji1]



Powodzenia i napisz po wizycie co i jak. Jestem bardzo ciekawa.



Ależ ona słodka [emoji7][emoji7][emoji7]



Ja myślę o nosidle ergonomicznym np Ergobaby. Motanie w chuście nieco mnie przeraża.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pierwsza miala z ikea i bylam zadowolona.Tez o niej myslalam:)
To jest juz nas dwie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry