reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
To ja jestem majowa, więc duze liczyć bym teraz nie musiala. Hihi, Mniej wiecej tak samo jak my :)

A z którego maja jesteś?

Daj znac jak tam po, my tu czekamy[emoji4]

Ahh uwielbiam koperek [emoji7] napiszesz mi przepis? Kiedys jadlam koperkowa i mi strasznie smakowala ale sama nigdy nie robilam

Mi sie bardzo podobaja biale meble do pokoju dziecięcego [emoji7] tylko ze mam maly dylemat bo sypialnie mam cala w czerni i nie bedzie mi pasowało [emoji8]


No właśnie my mamy meble brązowe takie jasne i zastanawiam się czy białe łóżeczko i ewentualnie przewijak będzie pasować?

Ciekawe jak tam Pauli_ne

Ja mam ochotę na kopytka, takie z bułką tartą na masełku

Obejrzałam wszystkie filmiki jakie się tylko dało i coraz bardziej mi się chustowanie podoba. Zastanawia mnie tylko czy nie bedzie za ciepło na chustę?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom


Ooooo ale mi pomysł dałaś! Zrobię jutro kopytka [emoji2]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Wczoraj byłam na wizycie. Mam juz zalozoną kartę ciąży i termin na 1 maja :) Serduszko biło, z fasolką wszystko w porządku.

Gratuluję!

Mój usiadł dopiero mając 10,5 miesiąca.
Nosidło super, ale dopiero dla dziecka, które samo siada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A jeśli to nosidło ergonomiczne. Ergobaby ma specjalną wkładkę dla noworodka i na filmiku widziałam że dziecko jest w prawidłowej pozycji żabki.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A z którego maja jesteś?



No właśnie my mamy meble brązowe takie jasne i zastanawiam się czy białe łóżeczko i ewentualnie przewijak będzie pasować?




Ooooo ale mi pomysł dałaś! Zrobię jutro kopytka [emoji2]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wlasnie tez sie zastanawialam. Ale nawet nie bedzie pasowac to trudno, pozniej chce pokoik w bieli wiec glupio dwa razy kupować
Ciekawe jak tam Pauli_ne

Ja mam ochotę na kopytka, takie z bułką tartą na masełku

Obejrzałam wszystkie filmiki jakie się tylko dało i coraz bardziej mi się chustowanie podoba. Zastanawia mnie tylko czy nie bedzie za ciepło na chustę?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja? Czemu ja ?

 
Update ode mnie: No wiec karta ciazy zalozona ;-) serducho pikalo jak szalone! 1.20cm.. Na co moja gin stwierdzila, ze kruszynka sie nie zapowiada<3 nudnosci - ponoc moge sie spodziewac, ze szybko lepiej nie bedzie ;-) niestety, przypaletala sie grzybica wiec przepisala globulki. O dziwo nawet tarczyca wspolpracuje i tsh spadlo do 0.7 ;) kolejna wizyta 26.10. A 03.11 prenatalne.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Update ode mnie: No wiec karta ciazy zalozona ;-) serducho pikalo jak szalone! 1.20cm.. Na co moja gin stwierdzila, ze kruszynka sie nie zapowiada<3 nudnosci - ponoc moge sie spodziewac, ze szybko lepiej nie bedzie ;-) niestety, przypaletala sie grzybica wiec przepisala globulki. O dziwo nawet tarczyca wspolpracuje i tsh spadlo do 0.7 ;) kolejna wizyta 26.10. A 03.11 prenatalne.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji16] super

 
reklama
Update ode mnie: No wiec karta ciazy zalozona ;-) serducho pikalo jak szalone! 1.20cm.. Na co moja gin stwierdzila, ze kruszynka sie nie zapowiada<3 nudnosci - ponoc moge sie spodziewac, ze szybko lepiej nie bedzie ;-) niestety, przypaletala sie grzybica wiec przepisala globulki. O dziwo nawet tarczyca wspolpracuje i tsh spadlo do 0.7 ;) kolejna wizyta 26.10. A 03.11 prenatalne.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji2]


Bo mi się pomyliło, że dzisiaj masz wizytę [emoji57]

Idę spać, bo ledwie co na oczy patrzę. Dobranoc [emoji8]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry