reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
418474_261220987298820_1097364327_n.jpg

18 marca 7 miesięcy i 11 dni :) jaka gondola? hahah
398316_261723423915243_1434792313_n.jpg

sama siedzi :) 7 mc :)
No faktycznie:)Ja juz zapomnialam jak moja wygladala w wieku 7 msc

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy pierwszym porodzie miałam lewatywe i było spoko. Przy drugim nie i wiadomo jakie obawy. Przebijanie pęcherza ani za pierwszym, ani za drugim nie bolało tak jak nacinanie krocza. Masarz szyjki przy drugim porodzie. Położna sadystka robiła go z głupim uśmiechem bolał okrutnie. Obydwa porody odbywały się z moim lekarzem, który był ze mna cały czas. Położna tylko przychodziła jak wychodził zapalić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy pierwszym porodzie miałam lewatywe i było spoko. Przy drugim nie i wiadomo jakie obawy. Przebijanie pęcherza ani za pierwszym, ani za drugim nie bolało tak jak nacinanie krocza. Masarz szyjki przy drugim porodzie. Położna sadystka robiła go z głupim uśmiechem bolał okrutnie. Obydwa porody odbywały się z moim lekarzem, który był ze mna cały czas. Położna tylko przychodziła jak wychodził zapalić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
A ten masaz szyjki pomogl?
Chyba zapodam sobie czopki w domu lub nie bede nic jadla przez tydzien hahaha tylko ze padnę z braku sily.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czym starsza jestem tym bardziej wsytdliwa jestem.Moze dlatego ze mam rozstepy tu i tam.Ze figura nie idealna.Jak lekarz mnie bada na fotelu to patrze w sufit i wtedy wydaje mi sie ze mnie nie widzi:)
Przy pierwszym porodzie nie darłam się bo wszystko szybciutko na teraz myslę "boze,co lekarz powie,co polozna,jak zaczne się drzeć"
A wy macie to gdzieś?Czy sie przejmujecie porodem?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałabym spróbować z chustą. Z małym miałam ochotę ale jakoś zeszło i nie kupiłam. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pomogę, ja chustę dostałam...

Jagi ja też zapomniałam, dlatego odświeżyłam sobie pamięć, to już nie są tylko leżące bobasy :)

Jagi ja mam to gdzieś, chce urodzić a co sobie będą o mnie myśleli to mam to .... wiesz gdzie ;) Badania też nie lubię, też patrzę w sufit, jest to krępujące...ale przy porodzie mi to wisiało, kto był i co widział.
 
reklama
Do góry