reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Z ta gondola to różnie bywa, mój syn nawet 20 minut w niej nie chciał leżeć. Próbowałam odkładać go gdy spał , zaraz się budził,a nasze spacery kończyły się szybko i.zawsze na rękach..... . odkąd zaczęliśmy używać fotelika samochodowego potrafił na spacerze przespać 3 godziny !!!! Więc uwierzcie wszystko wyjdzie w praniu bo ja też byłam przeciwnikiem takich spacerów, ale 20 minut snu i ciągły płacz, a 3 godziny jest dużą różnica :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to juz sama nie wiem. Jak lekarz mierzy tetno? Usg mu mierzy czy sam. Moj nic nie mowil ale moze zmierzyl a nic nie powiedział. Sama nie wiem

 
Sorry dziewczyny ze was tak zameczam pytaniami ale zielona jestem. Chyba jak zadzwonie do gina umowic sie na prenatalne to zapytam o to tetno...

 
A to juz sama nie wiem. Jak lekarz mierzy tetno? Usg mu mierzy czy sam. Moj nic nie mowil ale moze zmierzyl a nic nie powiedział. Sama nie wiem

Usg mierzy. Jeśli są nieprawidłowości to pojawia się ostrzeżenie na czerwono. Trochę ich mieliśmy. Na szczęście wszystko w porządku. Teraz detektor tętna wykorzystuje między wizytami, ale fasolka ucieka przed nim.
 
Dziewczyny a prenatalne to jakie dokładnie robicie? Mi dzis gin tłumaczyl ze robi jakies z krwi i przezierność karkowa. Ale nie rozumialam dokładnie tych fachowych niemieckich zwrotów i juz sama nie wiem...

Z krwi to papp-a a usg to nt czyli przeziernosc karkowa ale nie tylko.Czy wszystkie narzady sa.Ich parametry itd.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi, mi się podobało w tym szpitalu. W sensie personel, bo wystrój typu późny gierek chyba pnikogo nie może zachwycić. Jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli to planuje tam urodzić i drugie, bo mój lekarz wciąż tam pracuje. Mam termin ma 03.05.

Jej, jest szansa na trzeci komplet bliźniąt na forum?
Jagi, niewiele pamiętam z CC. Byłam już po całym dniu rodzenia, zrezygnowana, wyczerpana i w histerii. Chyba mi coś podali bo pamiętam jak przez mgłę, a potem odjechałam i obudziłam się dopiero na sali pooperacyjnej. Uruchamianie jest straszne, ale do przeżycia. Z każdą godziną jest lepiej, z dnia na dzień wracasz do zdrowia.

Pauli_ne ja pamiętam że moje genetyczne było dowcipne.

U mnie tętno było mielOne w 9w1d. Słyszałam serduszko, biło 180/ min.



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg mierzy. Jeśli są nieprawidłowości to pojawia się ostrzeżenie na czerwono. Trochę ich mieliśmy. Na szczęście wszystko w porządku. Teraz detektor tętna wykorzystuje między wizytami, ale fasolka ucieka przed nim.
A to kazde usg mierzy czy zalezy od sprzetu ? Właśnie szukalam w ksiazeczce ciazy czy jest jakas wzmianka ale nie ma nic. No ale lekarz chyba powinien zwrocic na to uwage, i pewnie jakby bylo cos nie tak to by powiedział wiec juz sie nie będę zamartwiac [emoji4]

 
reklama
Do góry