reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mój lekarz przy I porodzie mnie przyjął i nie było go. Jednak wiedzieli że jest od niego. Cc tez mi nie robił. Ja będę rodzic w Kielcach ma prostej. Któraś z was też?
 
reklama
Dziewczyny a prenatalne to jakie dokładnie robicie? Mi dzis gin tłumaczyl ze robi jakies z krwi i przezierność karkowa. Ale nie rozumialam dokładnie tych fachowych niemieckich zwrotów i juz sama nie wiem...

 
Ja miałam dopochwowe usg, widziałam serduszko ale nie słyszałam, a tętno miałam mierzone, 160/min :-)
Co do wizyt to narazie byłam sama jakoś się nie możemy zgrać z mężem bo jest w pracy, w poprzedniej ciąży był ze mna 3 razy, zawsze o wszystko się wypytywal lekarza :-) przy porodzie go nie było bo był kupę km od domu i nie zdarzył przyjechać, dotarł godz po tym jak corcia się urodziła. A teraz chcemy być razem przy porodzie :-)

Dziewczyny przerazacie mnie z ta lewatywa, ja nie miałam. Miałam tylko przebija pęcherz, nic nie bolało :-)
 
Ja miałam dopochwowe usg, widziałam serduszko ale nie słyszałam, a tętno miałam mierzone, 160/min :-)
Co do wizyt to narazie byłam sama jakoś się nie możemy zgrać z mężem bo jest w pracy, w poprzedniej ciąży był ze mna 3 razy, zawsze o wszystko się wypytywal lekarza :-) przy porodzie go nie było bo był kupę km od domu i nie zdarzył przyjechać, dotarł godz po tym jak corcia się urodziła. A teraz chcemy być razem przy porodzie :-)

Dziewczyny przerazacie mnie z ta lewatywa, ja nie miałam. Miałam tylko przebija pęcherz, nic nie bolało :-)
A jak mialas tetno mierzone ? Na jakim sprzecie

 
Też miałam lewatywę podczas pierwszej ciąży i ie było to aż takie straszne..a miałam ją robioną ok.8rano a urodziłam o 20:35 sn...nic nie jadłam i nie pilam bo nie wiadomo było czy cc nie zrobi ale na szczęście dałam radę :)
 
Ja na pewno kupię gondole bo :
-Dziecko ma więcej przestrzeni może spokojnie spać z podniesionymi rączkami
-Dziecko dużo bardziej poci się w foteliku niż w gondoli
Uwielbiam wózki mutsy :-)
Ja kupie wlasnie mutsy[emoji173]Wczesniej tez mialam i bylam bardzo zadowolona.
Dziewczyny a prenatalne to jakie dokładnie robicie? Mi dzis gin tłumaczyl ze robi jakies z krwi i przezierność karkowa. Ale nie rozumialam dokładnie tych fachowych niemieckich zwrotów i juz sama nie wiem...



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi tak jak pisze stycznówka, nie jest to zdrowe- wiadomo, że są sytuacje kiedy tak robimy, wizyta u lekarza, wyciągamy z samochodu fotelik i na stelaż ale spacery godzinne czy dłuższe na pewno nie.

Jezu, ale mnie mdłości zpałały, muszę coś skubać...teraz podgryzam chleb z masłem i jest lepiej...jakaś masakra. Po tym obiedzie mi tak słabo :(
Tez tak myslalam ale wolalam sie upewnic ze to tylko taka moda i nie ma jak gondola:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z terminem na początku maja mialyscie teraz usg transwaginalne czy przez brzuch. Ja mialam transwaginalne i nie slyszalam serduszka, tylko widzialam. Mialam dzis pierwsze usg z 3 które sie robi w ciazy. Myslalam ze ze te 3 najważniejsze usg które sie robi w ciazy sa przez brzuch

Ja transwaginalne i slyszalam serduszko.Za kazdym razem sprawdza jak bije.Ostatnio dosc szybko bo 180

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry