reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi z całego serca gratuluje :)) Będzie wszystko dobrze, czuję to :)
Grzybicę wyleczysz, ja się z nią strasznie męczyłam w drugiej ciąży, co chwila wracała.


Ja cieeee ale numer!!! super :)))) gratulacje :D



Dziękuję :))) właśnie mój mąż twierdzi tak samo, więc ulżyło mi ;)

W Warszawie pogoda też nie rozpieszcza, w nocy lało (ale mi o dziwo dobrze się dziś spało) a teraz strasznie wieje, łeb urywa i jest zimno.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja mam w czwartek, ale bez usg ...
Link do: Czy kontynuowanie studiów w czasie zwolnienia lekarskiego pozbawia prawa do zasiłku chorobowego

Dadzi dla Ciebie od mojego prawnika link

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzednich ciążach miałam globulki. Nieprzyjemne uczucie

Pauli_ne u nas to głowy dzisiaj chce pourywac, a deszcz taki, ze nic za oknem nie widać. Naczekasz sie trochę ja tego niecierpie

Jagi a z leżącym l4 też tak jest że wzywają?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio czekalam prawie godzine, ale wtedy mnie wcisneli w grafik. Teraz juz czekam ponad pol godziny. Poczekalnia pelna wiec sie naczekam. Ale nie dziwie sie. Wczesniej jedna dziewczyna siedziala na recepcji, druga robila badania i wazyla a dopiero pozniej szlam do lekarza, teraz on to wszystko robi sam. Ale dobry humor go nie opuszcza [emoji4] No trudno, tylko zeby z dzieciatkiem bylo wszystko ok [emoji39]

 
U mnie tak dlugo u lekarza bo on jedzie prosto z szpitala i jak ma jakis zabieg pilny to czasami sie spoznia wiec juz od poczatku opoznienie.Ale jesli sie ma po 19 to mozna zadzwonic i zapytac ile pozniej przyjechać.Wczoraj wyszedl z gabinetu po 23 bo jeszcze mial 2 pacjentki-sprawy pilne.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poprzednich ciążach miałam globulki. Nieprzyjemne uczucie

Pauli_ne u nas to głowy dzisiaj chce pourywac, a deszcz taki, ze nic za oknem nie widać. Naczekasz sie trochę ja tego niecierpie

Jagi a z leżącym l4 też tak jest że wzywają?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli nie jestes w stanie to mozesz im napisac ze moge oni przyjsc do Ciebie ale to tylko chyba w naprawde wyjatkowych sytuacjach.
Prawnik powiedzial ze tylko takie umowy np.ktore zostaly zawarte krotko przed ciazą.Ze tych wezwan nie ma tyle jakby nam sie wydawało.
Musieli by nam udowodnic ze zarobkujesz na L4 i to dla nich najwazniejsze kryterium.Nie dorabiac na L4.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi z całego serca gratuluje :)) Będzie wszystko dobrze, czuję to :)
Grzybicę wyleczysz, ja się z nią strasznie męczyłam w drugiej ciąży, co chwila wracała.


Ja cieeee ale numer!!! super :)))) gratulacje :D



Dziękuję :))) właśnie mój mąż twierdzi tak samo, więc ulżyło mi ;)

W Warszawie pogoda też nie rozpieszcza, w nocy lało (ale mi o dziwo dobrze się dziś spało) a teraz strasznie wieje, łeb urywa i jest zimno.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja mam w czwartek, ale bez usg ...
Ja nawet nie wciazy mialam ciagle infekcje.Nie wiele mi trzeba.Mam nadzieje ze teraz wylecze i bedzie troche spokoju.
Sciskam mocno[emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tak dlugo u lekarza bo on jedzie prosto z szpitala i jak ma jakis zabieg pilny to czasami sie spoznia wiec juz od poczatku opoznienie.Ale jesli sie ma po 19 to mozna zadzwonic i zapytac ile pozniej przyjechać.Wczoraj wyszedl z gabinetu po 23 bo jeszcze mial 2 pacjentki-sprawy pilne.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja siedze w poczekalni i sie z mężem poklocilam. Stwierdzil ze to nie fair bo zawsze jak idziemy gdziekolwiek do lekarza to czekamy minimum godzine i mimo terminu na konkretna godzine tracimy czas a lekarze maja to gdzies. Powiedzialam mu ze dzis jest wyjatkowa sytuacja i nic sie nie stanie jak poczekamy, lepiej to niz jakby zadzwonili i przelozyli termin. Stwierdził ze lepiej jakby przełożyli niz jak mamy dwie godziny czekac. Powiedzialam mu ze jak chce to moze isc, a ja sobie na swoja kolej poczekam. Grr

 
A ja siedze w poczekalni i sie z mężem poklocilam. Stwierdzil ze to nie fair bo zawsze jak idziemy gdziekolwiek do lekarza to czekamy minimum godzine i mimo terminu na konkretna godzine tracimy czas a lekarze maja to gdzies. Powiedzialam mu ze dzis jest wyjatkowa sytuacja i nic sie nie stanie jak poczekamy, lepiej to niz jakby zadzwonili i przelozyli termin. Stwierdził ze lepiej jakby przełożyli niz jak mamy dwie godziny czekac. Powiedzialam mu ze jak chce to moze isc, a ja sobie na swoja kolej poczekam. Grr

Facetom to sie wydaje ze zawsze tu i teraz wrrr

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry