reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny teraz dostalam skierowanie na HiV,HBS,VDRL, fakt robilam taki sam zestaw w styczniu ale lekarz mowi ze nie aktualne juz.Macie inne jeszcze badania oprocz oczywiacie moczu,morfologii,tsh,toxo,rozyczki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja siedze w poczekalni i sie z mężem poklocilam. Stwierdzil ze to nie fair bo zawsze jak idziemy gdziekolwiek do lekarza to czekamy minimum godzine i mimo terminu na konkretna godzine tracimy czas a lekarze maja to gdzies. Powiedzialam mu ze dzis jest wyjatkowa sytuacja i nic sie nie stanie jak poczekamy, lepiej to niz jakby zadzwonili i przelozyli termin. Stwierdził ze lepiej jakby przełożyli niz jak mamy dwie godziny czekac. Powiedzialam mu ze jak chce to moze isc, a ja sobie na swoja kolej poczekam. Grr

oh Ci faceci...niecierpliwi
 
reklama
NomiMalone nie ma się co przejmować. Ja z córką, która ma katar od wrzesnia do czerwca (pospolita alergia na szkołę [emoji13]) wychodziłam się po wielu lekarzach i często gęsto musiałam przez takie mamusie zaświadczenie do szkoły przynosić, że dziecko jest zdrowe

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry