reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jeee. Wreszcie ogarnelam jak zacytowac wiecej niz jedna odpowiedź na telefonie [emoji38] brawo ja
Dziewczynki wyszłam i dojechalam bezpiecznie do domu.
Maluch jest ma 3.11 cm i wedlug usg 9tc5d
Mam grzybice po duomox i clotrimazol w globulkach i te same leki.Skierowanie na dalsze badania krwi.Karte ciazy zalozyl i termin porodu na 1.05.
Powiedzial ze serce bije 183 i troche szybko ale kazal sie nie martwic.Dal skierowanie na prenatalne bo 1 i 2 bezplatne.
Mam L4 na 3 tygodnie.Dal zaswiadczenie dla kadrowej.
Zakaz wspolzycia bo wedlug niego ciaza wysokiego ryzyka.
Dziekuje Wam ze bylyscie ze mna myslami!!!![emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi super [emoji4] widzisz a tak sie zamartwialas [emoji4]
Juz po, blizniaki dwujajowe z serduszkami bijacymi ! :)
Jaaa. Super [emoji3][emoji3][emoji3] zazdroszczę [emoji4]

 
reklama
Hej. Gratuluję udanych wizyt i życzę powodzenia na dzisiejszych

Niecierpliwa super, kolejne blizniaki a forum

Jagi i po co bylo sie martwic? Cieszę się że troszkę się uspokoiłaś

Ja nie spałam całą noc przez tą pogodę. Moze teraz odespię

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki wyszłam i dojechalam bezpiecznie do domu.
Maluch jest ma 3.11 cm i wedlug usg 9tc5d
Mam grzybice po duomox i clotrimazol w globulkach i te same leki.Skierowanie na dalsze badania krwi.Karte ciazy zalozyl i termin porodu na 1.05.
Powiedzial ze serce bije 183 i troche szybko ale kazal sie nie martwic.Dal skierowanie na prenatalne bo 1 i 2 bezplatne.
Mam L4 na 3 tygodnie.Dal zaswiadczenie dla kadrowej.
Zakaz wspolzycia bo wedlug niego ciaza wysokiego ryzyka.
Dziekuje Wam ze bylyscie ze mna myslami!!!![emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Super...ze malenstwo ok
Mezowi abstynencja sie przyda ;-)
a z grzybica sie uporasz
 
Dziewczynki wyszłam i dojechalam bezpiecznie do domu.
Maluch jest ma 3.11 cm i wedlug usg 9tc5d
Mam grzybice po duomox i clotrimazol w globulkach i te same leki.Skierowanie na dalsze badania krwi.Karte ciazy zalozyl i termin porodu na 1.05.
Powiedzial ze serce bije 183 i troche szybko ale kazal sie nie martwic.Dal skierowanie na prenatalne bo 1 i 2 bezplatne.
Mam L4 na 3 tygodnie.Dal zaswiadczenie dla kadrowej.
Zakaz wspolzycia bo wedlug niego ciaza wysokiego ryzyka.
Dziekuje Wam ze bylyscie ze mna myslami!!!![emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Super...ze malenstwo ok
Mezowi abstynencja sie przyda ;-)
a z grzybica sie uporasz
 
Skoro lekarz kazał się nie martwić to trzeba się nie martwić! :) Ale wiem, wiem że łatwo się pisze... pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i musi być okej. Ten Twój "ficek" Tak? Toż to już duży dzidziolek na zdjęciu! Ja tam gratuluję i wierzę w Was :)
Dziekuje kochana[emoji173]Coreczka tez nie byla duza od samego poczatku wiec mam nadzieje bedzie ok.Najwazniejsze ze sie trzyma w normie tc i to jest chyba wazne:)
A ty kiedy masz wizyte?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeee. Wreszcie ogarnelam jak zacytowac wiecej niz jedna odpowiedź na telefonie [emoji38] brawo ja

Jagi super [emoji4] widzisz a tak sie zamartwialas [emoji4]

Jaaa. Super [emoji3][emoji3][emoji3] zazdroszczę [emoji4]

Martwilam sie bo mialam troche nitek brazowych w sluzie +bezowy sluz +dwie infekcje po drodze.Do tego oprocz zgagi i duzych piersi zadnych objawow wiec mialam cykora:-/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry