reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi skąd to wysokie ryzyko? Że serduszko szybko bije? Wierzę, że będzie wszystko dobrze! Oszczędzaj sie zatem!!

W temacie jedzenia to ja jestem aktualnie wszystkozerna :) coś zjem to czekam tylko aż trochę z żołądka zejdzie bo już na co innego mam ochotę. Ale przeważają śledzie i słodkości :)
Chyba bral pod uwage wszystko.Bo od samego poczatku plamię.Teraz tez mam w sluzie nitki krwi.Wprawdzie brazowe ale cos tak jest.
Coś troche krecil nosem na te bicie serca ale oficjalnie powiedzial zeby sie nie martwic ale pierwsza rekacja byla inna.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.
Jagi, przynajmniej masz psychiczny mus do oszczędzania sie, na pewno wszystko będzie dobrze.

I jeszcze ssak. Rurka i odsysanie kwasu z przelyku... jak mi mało do szcześcia potrzeba...

Jest jeszcze do wyboru: Urodzić i po zgadze lub kroplowa ranigastu

Ja póki co znów mogę jeść, choc nie mam apetytu wcale. Powtórka z pierwszej ciąży.
 
Dziękuję, kasztanek. Poczytalam na doz. U nas to diphergan, jest w syropie. Ja, choć jest mi strasznie, postaram się może go uniknąć. Moment jedzenia jest wspaniały. Zaraz jednak atakuje to paskudztwo
 
Vidi , ja mam nadzieję, że nudności znikną w drugim semestrze. .. ty mnie ni strasz. Poza tym, ja znam szpitale. Na pewno się przejmą, że męczą mnie mdłości, jak elektrolity będą w normie, a będą, bo coś jednak piję.
 
Dziewczyny, gratuluję Wam udanych wizyt, bardzo się cieszę, że wszystko u Was ok :)

Ja znów nie mogę zasnąć, a taaka zmęczona się czuję. Chyba senność przechodzi w bezsennosc i ciągłe uczucie zmęczenia.
 
reklama
Chyba bral pod uwage wszystko.Bo od samego poczatku plamię.Teraz tez mam w sluzie nitki krwi.Wprawdzie brazowe ale cos tak jest.
Coś troche krecil nosem na te bicie serca ale oficjalnie powiedzial zeby sie nie martwic ale pierwsza rekacja byla inna.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro lekarz kazał się nie martwić to trzeba się nie martwić! :) Ale wiem, wiem że łatwo się pisze... pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i musi być okej. Ten Twój "ficek" Tak? Toż to już duży dzidziolek na zdjęciu! Ja tam gratuluję i wierzę w Was :)
 
Do góry