reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ani ja ani mój narzeczony nie mamy żadnych bliźniaków w rodzinie, ale moja owulacja była od kilu miesięcy stymulowana Clostilbegytem więc myślę że to miało wpływ :) Narazie postanowiłam się cieszyć i nie martwić się tym co będzie :)
 
Niecierpliwa, ale wiadomość! Hurra! :D ja mam jednokosmowkowe. Ty możesz być spokojniejsza :) wspaniała wiadomość! Koniecznie wrzuc zdjęcie :)
Ps. Wyspalam się :)
 
Gratuluję udanych wizyt :-) coraz gorzej mi się wstaje, najchętniej bym pospala do 12. Jednak nawet w sobotę mi to nie dane vo wtedy syn wstanie przed 6....
 
reklama
Do góry