reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Wiem ze duza dziewczynka moze nie chciec rozu ale zeby tylko szare z czarnym badz czarne z szarym?Moja jest drobna blondyneczka i wyglada okropnie w tych kolorach jakby byla smutna i chora:(
Sama lubi kolory.Wierze w to ze jeszcze sie w zyciu w czarnym nachodzi.
Jeszcze nie ogladalam ciuszkow dla malenstwa ale mam nadzieje ze nie bedzie tylko roz i niebieski.
Podobaja mi sie nexta ale poodbno rozmiarowka dla niemowlakow jest zawyzona?Prawda to?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
ja malego tylko w next ubieralam, super jakosc ubran. to bylo 8 lat temu, wtedy mi sie wydawala ta rozmiarowka normalna, teraz jeszcze sie nie przygladalam, ale z czystym sumienien polecam ich dziecinne rzeczy.
 
reklama
Wtedy musisz podać adres zusowi pod ktorym przebywasz podczas zwolnienia.
Ja tez znam jedna osobę kontrolowana nieraz w domu - przez podpieprzenie.

Ja dostarczalam do firmy zaświadczenie od gina. Na prośbę kadrowca.
Przez podpierniczenie zawsze kontrola jest możliwa :). Swoją drogą nie jestem w stanie zrozumieć osób, które proszą o skontrolowanie kobiety w ciąży.
 
ja malego tylko w next ubieralam, super jakosc ubran. to bylo 8 lat temu, wtedy mi sie wydawala ta rozmiarowka normalna, teraz jeszcze sie nie przygladalam, ale z czystym sumienien polecam ich dziecinne rzeczy.
A jak bedziesz w sklepie to zobaczysz czy faktycznie nie jest zawyzona rozmiarowka?Moza on line robic zakupy w netx z dostawa do Polski?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi06 dopiero za tydzień w poniedziałek

Ja też dla małego miałam kilka ubranek z next. Super były, a rozmiarowka to nie wiem, bo moje dziecko było niewymiarowe. Pisalam wam kiedyś, ze urodził się bardzo duży mimo ze usg wskazywało niższa wagę. Wszystko przez to że miał baaaaardzo chude nogi a był szeroki w barkach. Przez te barki trudno było na niego cokolwiek kupić. Wszystko musiało być większe

Jeszcze przed ciążą byliśmy na zakupach i na maluchy to kolory były biały, różowy i niebieski ewentualnie kilka sztuk bladego pomarańczu i zieleni. Nie pamiętam jaki to był sklep, ale szału nie było

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyjedz do uk, moja bratowa jest w szoku jakia tu jest kolorystyka do wyboru dla dzieci, mowi ze w PL tylko niebieski i rozowy.

Ja mam bliską przyjaciółkę w UK i już ustaliliśmy że jak wszystko bedzie ok i poznam płeć to jej daje pieniążki i kupi mi trochę ubranek. Poza tym trochę ubrane da mi od siebie. Ma dwoje dziecko które ubiera super a poza tym jest mistrzynią wyprzedaży no ale w UK też te wyprzedaże są prawdziwe.


Jagi, Kachna trzymam kciuki za wasze wizyty!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam bliską przyjaciółkę w UK i już ustaliliśmy że jak wszystko bedzie ok i poznam płeć to jej daje pieniążki i kupi mi trochę ubranek. Poza tym trochę ubrane da mi od siebie. Ma dwoje dziecko które ubiera super a poza tym jest mistrzynią wyprzedaży no ale w UK też te wyprzedaże są prawdziwe.


Jagi, Kachna trzymam kciuki za wasze wizyty!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy sa wysprzedaze w next w uk?
Ja tez mam kolezanke to moze bym ja poprosila:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam bliską przyjaciółkę w UK i już ustaliliśmy że jak wszystko bedzie ok i poznam płeć to jej daje pieniążki i kupi mi trochę ubranek. Poza tym trochę ubrane da mi od siebie. Ma dwoje dziecko które ubiera super a poza tym jest mistrzynią wyprzedaży no ale w UK też te wyprzedaże są prawdziwe.


Jagi, Kachna trzymam kciuki za wasze wizyty!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuję:)
Kupilam sobie wysokie kozaki zamszowe szare na jesien.Ale kiedy je ubrac jak leje.W slonce?Na zime to mi przemokną lub zamarzne w nich:(Ech kobiece zakupy nie znają rozsądku

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, wyluzujcie, wszystko będzie dobrze, ja wizytę mam w czwartek.

Ja żadnego zaświadczenia nie musiałam przynosić, żadnego info od kadr nie miałam. Na zwolnieniu jest zaznaczone, że to ciążowe.

Co do ciuszków dla dzieciaczków małych to podobają mi się w Zarze, Next też jest super i w Gap, H&M nie wiem jak teraz ale chyba się pogorszyły te ciuchy, kiedyś były spoko. Bardzo często dla swoich dziewczyn kupuje ciuchy w Kaphalu i są mega super, mają ekstra wzory i kolory (tylko ceny też czasami ładne ;)) i nie raz w reserved można coś znaleźć.

Łukasz mi mówił, że mam się nie przejmować i normalnie mogę studiować, jak zus to sprawdzi, że studiuję? Nie sprawdzi...Uspokoił mnie.
 
Do góry