reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kciuki są. Ja 6.10 będę pierwszy raz badana na nfz. Takie mają terminy. Zobaczymy jak wyjdzie usg i jakie zleci badania.
Tak chwalilam kotkę, a ta znowu dostała glupawki i mnie obudziła. 4.30 , przynajmniej tyle dobrego. ..
 
reklama
Cześć dziewczyny ale u nas leje az szkoda dziecko budzic do szkoły.Noc przespana bo wczoraj intensywny dzien.Maz robi do mnie podchody ale za to ja twarda.Nie bedę na jego skinienie sie godzic bo on juz nie moze wytrzymać.Jak ja sie dwa dni prosilam o rozmowe.Niech poczuje ten bol.
Mogłam do lekarza wybrac godzinę popoludniową a nie po 19.
Dzisiaj mam obiad z wczoraj tylko zupe zrobię.
Wczoraj bylam w h&m i rozmiarowka duzej dziewczynki wystepuje tylko w dwoch kolorach czarny i szary.Lubie dla siebie te kolory ale juz moja corka w nich wyglada smutno i blado.Gdzie te czasy gdzie na malej dziewczynce byly takie fajne kolory do wyboru:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ale u nas leje az szkoda dziecko budzic do szkoły.Noc przespana bo wczoraj intensywny dzien.Maz robi do mnie podchody ale za to ja twarda.Nie bedę na jego skinienie sie godzic bo on juz nie moze wytrzymać.Jak ja sie dwa dni prosilam o rozmowe.Niech poczuje ten bol.
Mogłam do lekarza wybrac godzinę popoludniową a nie po 19.
Dzisiaj mam obiad z wczoraj tylko zupe zrobię.
Wczoraj bylam w h&m i rozmiarowka duzej dziewczynki wystepuje tylko w dwoch kolorach czarny i szary.Lubie dla siebie te kolory ale juz moja corka w nich wyglada smutno i blado.Gdzie te czasy gdzie na malej dziewczynce byly takie fajne kolory do wyboru:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Przyjedz do uk, moja bratowa jest w szoku jakia tu jest kolorystyka do wyboru dla dzieci, mowi ze w PL tylko niebieski i rozowy.
 
Ostatnia edycja:
Trzymamy kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U lekarza bylam, kazal odpoczywac nie kazal nic brac, ale i tak luteine biore sama, oczywiscie tu bez badan w UK wszytsko. Kazala mi wrocic po 7 tyg jesli nie przestane plamic...a przestalam, na weekendzie troskze leniuchowania bylo i jest ok. Wizyte mam dopiero 28 pazdziernika:dry:
 
Trzymamy kciuki:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U lekarza bylam, kazal odpoczywac nie kazal nic brac, ale i tak luteine biore sama, oczywiscie tu bez badan w UK wszytsko. Kazala mi wrocic po 7 tyg jesli nie przestane plamic...a przestalam, na weekendzie troskze leniuchowania bylo i jest ok. Wizyte mam dopiero 28 pazdziernika:dry:
 
Dzień dobry

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Jagi06 daj mu pocierpiec, a później wygarnij, że z kobietą w ciąży tak się nie postępuje. Bo gdyby coś sie działo a on nie odbierał telefonów to zaszkodziłby tylko tobie i dziecku

Ja mam na l4, że mam leżeć. W drugiej ciąży też tak miałam i kontroli nie było. Tylko jak gdzieś wychodziłam np do sklepu czy apteki to brałam paragon w razie kontroli

U nas tez leje. Spać mi się chce okrutnie

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyjedz do ujk, moja bratowa jest w szoku jakie tu sa kolorystyko do wyboru dla dzieci, mowi ze w PL tyklo niebieski i rozowy.
Wiem ze duza dziewczynka moze nie chciec rozu ale zeby tylko szare z czarnym badz czarne z szarym?Moja jest drobna blondyneczka i wyglada okropnie w tych kolorach jakby byla smutna i chora:(
Sama lubi kolory.Wierze w to ze jeszcze sie w zyciu w czarnym nachodzi.
Jeszcze nie ogladalam ciuszkow dla malenstwa ale mam nadzieje ze nie bedzie tylko roz i niebieski.
Podobaja mi sie nexta ale poodbno rozmiarowka dla niemowlakow jest zawyzona?Prawda to?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U lekarza bylam, kazal odpoczywac nie kazal nic brac, ale i tak luteine biore sama, oczywiscie tu bez badan w UK wszytsko. Kazala mi wrocic po 7 tyg jesli nie przestane plamic...a przestalam, na weekendzie troskze leniuchowania bylo i jest ok. Wizyte mam dopiero 28 pazdziernika:dry:
Po 7 tygodniach?O matko!Dobrze ze juz nie plamisz:)Bierz luteine.Masz zapas?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Jagi06 daj mu pocierpiec, a później wygarnij, że z kobietą w ciąży tak się nie postępuje. Bo gdyby coś sie działo a on nie odbierał telefonów to zaszkodziłby tylko tobie i dziecku

Ja mam na l4, że mam leżeć. W drugiej ciąży też tak miałam i kontroli nie było. Tylko jak gdzieś wychodziłam np do sklepu czy apteki to brałam paragon w razie kontroli

U nas tez leje. Spać mi się chce okrutnie

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki kochana-też tak zrobię.Za szybko by mu sie upiekło.Mam tyle zajec dzisiaj ze nie mam kiedy sie nudzic dzisiaj i nie bedę sie kolo niego łasic wrrr

Lez i odpoczywaj.Dobrze robisz z tymi paragonami.Zawsze warto sie zabezpieczyć na taka ewentualnosc.

Kiedy idziesz do kontroli?
U lekarza bylam, kazal odpoczywac nie kazal nic brac, ale i tak luteine biore sama, oczywiscie tu bez badan w UK wszytsko. Kazala mi wrocic po 7 tyg jesli nie przestane plamic...a przestalam, na weekendzie troskze leniuchowania bylo i jest ok. Wizyte mam dopiero 28 pazdziernika:dry:


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry