reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

no bo to takie trochę durne jest z tymi kontrolami....kurde, jestem na l4 bo nie mam siły pracować w przedszkolu ale to nie znaczy, że nie mam siły wyjść na spacer, spacer to co innego niż 7 czy 8 h, no ludzie....Jakoś nie mogę tego pojąć...Nie wiem co też z tymi moimi studiami? wyczytałam, że też nie powinnam chodzić na uczelnie jak jestem na l4...
 
reklama
no bo to takie trochę durne jest z tymi kontrolami....kurde, jestem na l4 bo nie mam siły pracować w przedszkolu ale to nie znaczy, że nie mam siły wyjść na spacer, spacer to co innego niż 7 czy 8 h, no ludzie....Jakoś nie mogę tego pojąć...Nie wiem co też z tymi moimi studiami? wyczytałam, że też nie powinnam chodzić na uczelnie jak jestem na l4...
Najlepiej zapytać dobrą kadrową lub prawnika.Ja mam u siebie-moge w twoim imieniu zapytac tylko mi napisz jakie masz konkretnie pytania?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak Wam zazdroszczę tego dobrego samopoczucia :( ja umieram każdego dnia: mdłości, wymioty :( jem tylko pieczywo z samym masłem lub serkiem śmietankowym. Od wszystkiego mnie odrzuca. Schudłam w tym tyg 2kg i nie mam już sił :( a to dopiero 9tc a co będzie dalej :(.
Mam już wyznaczone prenatalne na 27go usg+krew, a Wy jesteście już umówione?
 
Dziewczyny jak Wam zazdroszczę tego dobrego samopoczucia :( ja umieram każdego dnia: mdłości, wymioty :( jem tylko pieczywo z samym masłem lub serkiem śmietankowym. Od wszystkiego mnie odrzuca. Schudłam w tym tyg 2kg i nie mam już sił :( a to dopiero 9tc a co będzie dalej :(.
Mam już wyznaczone prenatalne na 27go usg+krew, a Wy jesteście już umówione?
Tak ja mam 17.10 usg prenatalne o ile w pn na wizycie bedzie wszystko ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tylko usg genetyczne robię.
Nie umawiałam się jeszcze. Idę do swojego stałego lekarza od usg, więc wystarczy że dzień przed zadzwonię. Pewnie w pierwszym tygodniu listopada pójdę.
Testu pappa nie robię. Nie widzę sensu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arya,

A powiedz mi, jakie widzisz korzyści z tego?
Dlaczego robisz obydwa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam 37lat i mój wiek ma duże znaczenie. W poprzedniej ciąży też miałam robione obydwa testy. Nie będę się tu rozpisywać co daje test pappa bo można to przeczytać w necie. Nic nie daje 100% pewności, że dziecko będzie zdrowe, żadne testy, zawsze jest margines błędu. Ja osobiście chcę wiedzieć czy moje dziecko jest zdrowe a samo usg przezierności karkowej nie wykrywa wiele wad.
 
reklama
Do góry