reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

gosam- :( trzymaj się....kurczę...i właśnie, leć do lekarza, może nie jest za późno, poda Ci luteinę...bieguniem.

Jagi- wypisał Ci? no to super. Niby zamówiłam ją przed medicover online i data wystawienia jest na dzisiaj, więc poczekam jeszcze, najwyżej zadzwonię do nich ok 14 i zapytam co z tą receptą.
Byłam wczoraj kochana. Kazał mi odpoczywać i myśleć pozytywnie bo jego zdaniem będzie dobrze. Prowadził dwie moje ciążę więc mu ufam

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Olga_d jeśli to nie jest żywa, czerwona krew to jeszcze nie masz co panikowac. Jedz do lekarza i ci powie co się dzieje. Moze musisz wiecej odpoczywać. Czasami jest tez tak że po sexie pojawia sie brązowe plamienie w ciąży

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
gosam- :( trzymaj się....kurczę...i właśnie, leć do lekarza, może nie jest za późno, poda Ci luteinę...bieguniem.

Jagi- wypisał Ci? no to super. Niby zamówiłam ją przed medicover online i data wystawienia jest na dzisiaj, więc poczekam jeszcze, najwyżej zadzwonię do nich ok 14 i zapytam co z tą receptą.
Tak.Wzielam na wszelkie wypadek wyniki bety jakie miala i powiedzialam ze lekarz na urlopie.Nie robil problemow.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. [emoji4] [emoji4]

Psiara- bardzo mi przykro. Trzymaj się.

ZdechłaKura- wow, gratulacje! [emoji4]

Miałam wczoraj wizytę i moja dzidzia do mnie pomachała [emoji173] Cudne ma nóżki i rączki. [emoji173]
Problem jest tylko z moją tarczycą. [emoji17] Nigdy nie miałam z nią problemu, a tu niedoczynność tarczycy. [emoji17] To już 10 tc a ja dopiero dziś zacznę brać leki, a w piątek mam wizytę u endokrynologa. Boję się, że tak późne rozpoczęcie leczenia nie jest dobre dla dziecka. [emoji17]


 
Olga_d jeśli to nie jest żywa, czerwona krew to jeszcze nie masz co panikowac. Jedz do lekarza i ci powie co się dzieje. Moze musisz wiecej odpoczywać. Czasami jest tez tak że po sexie pojawia sie brązowe plamienie w ciąży

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Olga_d jak sie czujesz?Dobrze Ci dziewczyny radza jedz do lekarza.Ja tez dlugo plamilam na brazowo.Zwiekszyl mi dawke duphastonu na 3x1 i jest czysto.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, już lepiej, chyba trochę spanikowałam. To był śluz lekko różniący się od bezbarwnego, nie brązowy, różowy ani czerwony też nie... chyba wyłączę się na kilka dni z tego forum, bo tylko niepotrzebnie wprowadzam smutne tematy…
Dużo leżę, biorę duphaston 3x1, czuję lekkie ciągnięcie z prawej strony.
 
Dziękuję, już lepiej, chyba trochę spanikowałam. To był śluz lekko różniący się od bezbarwnego, nie brązowy, różowy ani czerwony też nie... chyba wyłączę się na kilka dni z tego forum, bo tylko niepotrzebnie wprowadzam smutne tematy…
Dużo leżę, biorę duphaston 3x1, czuję lekkie ciągnięcie z prawej strony.
Tu Ci pomoga....nie wkrecac sobie[emoji12] [emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry