reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Nie, i dlatego wracam na usg za 2 tygodnie. Ale musi byc ok, co nie?!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, że będzie to jeszcze bardzo wcześnie i normalne, ale zapytałam bo ja jestem w 5t1d i do lekarza wybieram się za niecałe dwa tygodnie będzie dokładnie 6t6d myślę że serduszko powinno już pikać[emoji5]
 
Dziewczyny, jestem lekko podlamana.

Po przedwczorajszych bolach brzucha wczoraj bylam u mojego lekarza na usg. Sa dwa pecherzyki w macicy o wielkosci 5 mm ale bez zarodkow :( lekarz powiedzial ze albo jestem we wxzesniejszej ciazy niz myslalam, czyli nie 6 tydzien od OM tylko max poczatek 5 albo to beda puste jaja plodowe. Oprocz tego na jajnjku tez byl jakis pecherzyk. Lekarz powiedzial ze na tym etapie nie jest w stanie powiedziec, czy sa to puste jaja plodowe, ciaza blizniacza i czy nie bedzie ciazy pozamacicznej (ale przeciez pecherzyki byly w macicy):( czy to normalne zeby az tak sie te terminy roznily? I ze na tym etapie nie widac zarodka ?
 
Dziewczyny przez ten antybiotyk chyba dostalam zapalenia na na dole.Swedzi i piecze:(Biore priobiotyk ale jak widac to bylo za malo.
Czy moge clotrimazol?Tantum rosa?Mamy ktore miala zapalenie co stosowalyscie?Boje sie sama pchac jakies globulki na wlasna reke

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja polecam Multigin w żelu. Bardzo pomaga i można aplikować w ciąży.
 
Dziewczyny przez ten antybiotyk chyba dostalam zapalenia na na dole.Swedzi i piecze:(Biore priobiotyk ale jak widac to bylo za malo.
Czy moge clotrimazol?Tantum rosa?Mamy ktore miala zapalenie co stosowalyscie?Boje sie sama pchac jakies globulki na wlasna reke

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Czytałam że wystarczy też używać jogurtu naturalnego, nanieść tak jak krem, a odbudowuje florę bakteryjna i łagodzi. Ale nie testowałam, lepiej dopytać.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja polecam Multigin w żelu. Bardzo pomaga i można aplikować w ciąży.
Oooo dziekuje juz zapisuje:)
Ciekawe co jeszcze moge zlapac(wirus opryszczki,zapalenie oskrzeli,grzybica)Na ten miesiac juz infekcja dziekuje:(
Dziewczyny, jestem lekko podlamana.

Po przedwczorajszych bolach brzucha wczoraj bylam u mojego lekarza na usg. Sa dwa pecherzyki w macicy o wielkosci 5 mm ale bez zarodkow :( lekarz powiedzial ze albo jestem we wxzesniejszej ciazy niz myslalam, czyli nie 6 tydzien od OM tylko max poczatek 5 albo to beda puste jaja plodowe. Oprocz tego na jajnjku tez byl jakis pecherzyk. Lekarz powiedzial ze na tym etapie nie jest w stanie powiedziec, czy sa to puste jaja plodowe, ciaza blizniacza i czy nie bedzie ciazy pozamacicznej (ale przeciez pecherzyki byly w macicy):( czy to normalne zeby az tak sie te terminy roznily? I ze na tym etapie nie widac zarodka ?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry