reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, jestem lekko podlamana.

Po przedwczorajszych bolach brzucha wczoraj bylam u mojego lekarza na usg. Sa dwa pecherzyki w macicy o wielkosci 5 mm ale bez zarodkow :( lekarz powiedzial ze albo jestem we wxzesniejszej ciazy niz myslalam, czyli nie 6 tydzien od OM tylko max poczatek 5 albo to beda puste jaja plodowe. Oprocz tego na jajnjku tez byl jakis pecherzyk. Lekarz powiedzial ze na tym etapie nie jest w stanie powiedziec, czy sa to puste jaja plodowe, ciaza blizniacza i czy nie bedzie ciazy pozamacicznej (ale przeciez pecherzyki byly w macicy):( czy to normalne zeby az tak sie te terminy roznily? I ze na tym etapie nie widac zarodka ?
A wedlug OM to powinien byc 6 tc?A wedlug lekarza 5 tc?A robilas bete?Moze faktycznie zaszlas pozniej i nie masz sie czym martwic!Musisz im dac czas by sie mogly rozwinac:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, jestem lekko podlamana.

Po przedwczorajszych bolach brzucha wczoraj bylam u mojego lekarza na usg. Sa dwa pecherzyki w macicy o wielkosci 5 mm ale bez zarodkow :( lekarz powiedzial ze albo jestem we wxzesniejszej ciazy niz myslalam, czyli nie 6 tydzien od OM tylko max poczatek 5 albo to beda puste jaja plodowe. Oprocz tego na jajnjku tez byl jakis pecherzyk. Lekarz powiedzial ze na tym etapie nie jest w stanie powiedziec, czy sa to puste jaja plodowe, ciaza blizniacza i czy nie bedzie ciazy pozamacicznej (ale przeciez pecherzyki byly w macicy):( czy to normalne zeby az tak sie te terminy roznily? I ze na tym etapie nie widac zarodka ?
Powiem Ci tak. Różne cuda się zdarzają. Moja koleżanka już myślała że straciła ciążę a za tydzień okazało się że serduszko bije...Dużo też zależy od aparatury usg i wprawionego oka lekarza. Lekarz kazał czekać. Trzeba czekać i wierzyć, że będzie dobrze.
 
U mnie tak samo według OM byl 6 tydzien i któryś dzień, a lekarz ocenił ciążę na 5 tydzień i 3 dzień, także tez jest troche różnicy. U mnie póki co widać pęcherzyk i ciałko. Nie przejmuj się, to nic dobrego. Jeszcze jest wcześnie i wszystko moze byc dobrze. Lepiej być tej dobrej myśli i niestety czekać na kolejene USG.

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczyny,
Nie jestem w stanie nic jeść poza owocami. Masakra jakaś. Macie jakieś sposoby żebym była w stanie zjeść cos poza owocami?
 
Dzień dobry Dziewczyny,
Nie jestem w stanie nic jeść poza owocami. Masakra jakaś. Macie jakieś sposoby żebym była w stanie zjeść cos poza owocami?
Ja mam to samo tylko ze jeszcze jogurt grecki trawie.Moze idz do sklepu i na pewno wpadnie ci cos w oko i najdzie Cie ochota:)Ja wczoraj sie zakladalam sie ze nie zjem chalki z dzemem a jak zobaczylam to slinka mi zaczela leciec:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robilam bete i w zeszlym tygodniu wskazywala na 4/ 5 tydzien a od miesiaczki juz od poniedzialku leci mi 6. Kolezanka tez mowila ze na 1 usg widziala tylko pecherzyk pusty a za dwa tygodnie juz byl zarodek i serduszko. Wiem jeszcze mniej niz przed usg :(
 
Nie, i dlatego wracam na usg za 2 tygodnie. Ale musi byc ok, co nie?!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewka, będzie git ;)

Dziewczyny, jestem lekko podlamana.

Po przedwczorajszych bolach brzucha wczoraj bylam u mojego lekarza na usg. Sa dwa pecherzyki w macicy o wielkosci 5 mm ale bez zarodkow :( lekarz powiedzial ze albo jestem we wxzesniejszej ciazy niz myslalam, czyli nie 6 tydzien od OM tylko max poczatek 5 albo to beda puste jaja plodowe. Oprocz tego na jajnjku tez byl jakis pecherzyk. Lekarz powiedzial ze na tym etapie nie jest w stanie powiedziec, czy sa to puste jaja plodowe, ciaza blizniacza i czy nie bedzie ciazy pozamacicznej (ale przeciez pecherzyki byly w macicy):( czy to normalne zeby az tak sie te terminy roznily? I ze na tym etapie nie widac zarodka ?
słuchaj, ja byłam u lekarza i wg om był to 5t4d a wg usg 4/5 i było widać tylko pęcherzyk. Też się podłamałam, bo liczyłam na więcej. Kazała czekać dwa tygodnie i wczoraj zobaczyłam serduszko, więc nie trać nadzieji. Owulacje mogłaś mieć później i już. A że dwa pęcherzyki to może bliźniaki :) Spokojnie czekaj, jak chcesz zrób jeszcze bete i zobacz czy przyrasta.

Jagi- ale się Ciebie czepiają choroby no! ale u mnie nie lepiej, najpierw mega przeziębienie, potem opryszczka, zajad, teraz po tym katarze zapchały mi się zatoki i w buzi zrobiła mi się afta. Więc też wesoło.

Ale dziś bez sił się obudziłam, no jakaś masakra...
 
Dlatego ja nie idę na pierwszą wizytę wcześniej niż po skończonym 7mym tygodniu. Niepotrzebny mi stres i zastanawianie. Wtedy powinno być wiadomo, czy coś jest i jak się ma. Tak samo poszłam w pierwszej ciąży i od razu było serduszko.
 
Pewka, będzie git ;)


słuchaj, ja byłam u lekarza i wg om był to 5t4d a wg usg 4/5 i było widać tylko pęcherzyk. Też się podłamałam, bo liczyłam na więcej. Kazała czekać dwa tygodnie i wczoraj zobaczyłam serduszko, więc nie trać nadzieji. Owulacje mogłaś mieć później i już. A że dwa pęcherzyki to może bliźniaki :) Spokojnie czekaj, jak chcesz zrób jeszcze bete i zobacz czy przyrasta.

Jagi- ale się Ciebie czepiają choroby no! ale u mnie nie lepiej, najpierw mega przeziębienie, potem opryszczka, zajad, teraz po tym katarze zapchały mi się zatoki i w buzi zrobiła mi się afta. Więc też wesoło.

Ale dziś bez sił się obudziłam, no jakaś masakra...
Az sie boje jak te wszystkie infekcje wplyna na malenstwo.Tyle infekcji na raz.Nawet sie boje myslec:(
Wizyta dopiero 3.10
Mam nadzieje ze moze zejde troche z lekow i zastrzykow za chwile bo juz nie nadazam co i o ktorej brac..
Ide o 12 do rodzinnego po jakies globulki bo pol nocy przez to swinstwo nie spalam

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Staraliśmy się o trzecie dziecko i lekarz w poniedziałek na wizycie potwierdził, że nam się udało :) Bardzo się cieszymy. Ja jednak jestem troszkę samotna w tej ciąży. Mam nadzieję, że znajdę u Was wsparcie :)
 
Do góry