reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dlatego ja nie idę na pierwszą wizytę wcześniej niż po skończonym 7mym tygodniu. Niepotrzebny mi stres i zastanawianie. Wtedy powinno być wiadomo, czy coś jest i jak się ma. Tak samo poszłam w pierwszej ciąży i od razu było serduszko.

Popieram, ja też tak robiłam i zrobiłam również przy tej ciąży.

Dziewczyny - nie mieszczę się w spodnie. Tzn. cisną mnie w pasie, że muszę guzik rozpiąć i dalej to już wiecie... rozpinają się po mału całe. Nie chcę kupować jeszcze spodni ciążowych, bo nic nie mam dużego brzucha. Tak mnie jakoś wywaliło. A ważę mniej niż jeszcze miesiąc temu.
Macie jakieś sprawdzone patenty na takie coś? Znalazłam takie sprytne guziki ale czy to ma sens w ogóle czy to jakaś wiocha jest? Link do: 6308 Guzik przedłużka poszerzający spodnie 6sztuk
 
reklama
Popieram, ja też tak robiłam i zrobiłam również przy tej ciąży.

Dziewczyny - nie mieszczę się w spodnie. Tzn. cisną mnie w pasie, że muszę guzik rozpiąć i dalej to już wiecie... rozpinają się po mału całe. Nie chcę kupować jeszcze spodni ciążowych, bo nic nie mam dużego brzucha. Tak mnie jakoś wywaliło. A ważę mniej niż jeszcze miesiąc temu.
Macie jakieś sprawdzone patenty na takie coś? Znalazłam takie sprytne guziki ale czy to ma sens w ogóle czy to jakaś wiocha jest? Link do: 6308 Guzik przedłużka poszerzający spodnie 6sztuk

No każdy patent jest dobry:D Ja dziś mam wygodne z wysokim stanem (najbardziej takie lubię) i jest wygodnie, bo wczoraj też rozpinałam i tak siedziałam :D Ciążowe mam, ale rozmiar 42 i by chyba ze mnie spadły po kostki teraz. Wiesz, kiedyś kupiłam w Butiku takie jak do ćwiczeń cienkie dresy z panelem na brzuch. Rewelka. Ale do pracy u mnie by nie przeszły. Może przestaw się na sukienki? :)

Gosam, witaj, pewnie, że znajdziesz wsparcie :)
 
Nie no w domu to oczywiście że w dresie chodzę :) Ale gorzej jak mam wyjść na dwór - dresy odpadają...
chyba sama sobie zrobię taki guzik i go wypróbuję :)
 
Dziękuję :) Termin coś koło 20 maja. Na wizycie 10 pazdziernika mi powie dokładnie. Ja noszę sukienki. Trzecia ciąża i brzuch mimo piątego tygodnia jest duży, a wczesniej byłam bardzo chuda może to dlatego
 
Popieram, ja też tak robiłam i zrobiłam również przy tej ciąży.

Dziewczyny - nie mieszczę się w spodnie. Tzn. cisną mnie w pasie, że muszę guzik rozpiąć i dalej to już wiecie... rozpinają się po mału całe. Nie chcę kupować jeszcze spodni ciążowych, bo nic nie mam dużego brzucha. Tak mnie jakoś wywaliło. A ważę mniej niż jeszcze miesiąc temu.
Macie jakieś sprawdzone patenty na takie coś? Znalazłam takie sprytne guziki ale czy to ma sens w ogóle czy to jakaś wiocha jest? Link do: 6308 Guzik przedłużka poszerzający spodnie 6sztuk
O fajne to pod warunkiem ze nie bedzie wystawać i nie bedzie go widac.
Najwazniejsze bys sie komfortowo czula:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :) Termin coś koło 20 maja. Na wizycie 10 pazdziernika mi powie dokładnie. Ja noszę sukienki. Trzecia ciąża i brzuch mimo piątego tygodnia jest duży, a wczesniej byłam bardzo chuda może to dlatego
Ja tez sie przeniose na sukienki bo fajnie beda za chwile do wysokich kozakow wygladac:)
Polecacie jakies firmy?Ja bym chciala kupic taka ze eewntualnie wykorzystam po ciazy ale jak pamietam po pierwszej ciazy nie moglam patrzec na ciuchy ciazowe i je odrazu schowalam:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tam śmigam w dresach, teraz są takie fajne fasony, albo spodnie materiałowe. Dzinsy odpadają, ciasno i nie wygodnie. Sukienka to rozwiązanie super wygodne :)

O jeju, dzisiaj jakoś mi źle....coś bym zjadła, nie wiem co...ale ten schabowy brzmi super....tylko, że mam obiad z wczoraj....eh...może jakaś zupa, może zupa krem? hmmm z grzaneczkami. Chyba skocze do sklepu ;P
 
reklama
A ja mam dzisiaj mega chęć na schabowego z ziemniaczkami a do tego mizeria :-) !!!!
Ale robisz smaka:))
Ja tez sie przeniose na sukienki bo fajnie beda za chwile do wysokich kozakow wygladac:)
Polecacie jakies firmy?Ja bym chciala kupic taka ze eewntualnie wykorzystam po ciazy ale jak pamietam po pierwszej ciazy nie moglam patrzec na ciuchy ciazowe i je odrazu schowalam:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry