reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej my po wizycie, jak dobrze pojdzie to jutro usg. Nerwy tylko stracilam i wygarnelam lekarzowi... Szkoda gadac. Czekalam 1.5 msc na usg a jak sie okazalo to byla tylko wizyta i dopiero wypisal skierowanie na usg[emoji50] Paranoja jakas...

Kasia u nas troszke lepiej ale zalezy od dnia stosuje ten mix co opisywalam i stwierdzam ze poprawa jest. Ale i tak czekam jeszcze msc bo podobno po 3 msc przechodzi w wiekszosci przypadkow.
Dzis moje malenstwo konczy 2 msc[emoji1] napilabym sie lampki wina z tej okazji ale mi nie wolno[emoji53]
Dziewczyny co stosujecie na pupe? Ja linomag ale juz nie chce mi sie z tymi malymi tubkami bawic.

Jest tak goraco ze chyba sie roztopie do konca tygodnia[emoji27]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sto lat dla synka. Jeszcze będziemy świętować alkoholem urodziny naszych dzieci, co prawda za 18 lat ale bedziemy:).
My na pupę stosujemy krem bambino a jak były jakieś oskarżenia to sudocrem.
Ja to się obawiam co będzie po tych upałach, przeważnie po tak wysokich temperaturach są bardzo niebezpieczne burze. I co prawda, lubię jak jest burza, ale już nie lubię szkód jakie wyrządzają
 
My na pupę stosujemy krem bambino i puder nivea(zależy co mi w rękę wpadnie).Sudocrem mamy ale w ogóle nam nie był potrzebny i oby tak dalej.Co do kolek to Bobotic nam pomaga :).Dzisiaj zjadłam fasolkę po bretońsku i mały zrobił 2 kupki w ciągu dnia co się nie zdarza i pruka często,ale brzuszek go nie boli bo jest spokojny :).
mamamiłka: Sto lat sto lat!! :D
 
My stosujemy linomag i maczke ziemniaczaną. I to jest mieszanka idealna na Nataliowa pupe.
Jest 10 minut do polnocy a my wlasnie zaliczamy spanko na balkonie w bujaczku jako substytut dzisiejszego spaceru. Malentas slodko spi, a Mama oddycha pelna piersia w koncu po tych upalach. Jutro dzika Afryka part 2. Juz sie boje...
 
Nasza noc wbrew moim obawom była idealna. Filip przespał jednym ciągiem od 20 do 5 rano. Zjadł i poszliśmy na zewnątrz. Dzisiaj też parzak więc już siedzimy zamknięci w domu. Pije sobie kawę mrożona i wypelniam papiery na becikowe. I szlag mnie trafia. We wniosku jak byk jest napisane jakie dokumenty są wymagane, m.in. zaświadczenie ze skarbówki i dochodach, a męża rano pogonily ze skarbówki bo już takich zaświadczeń się nie wystawia bo nasz Mops ma dostęp do tych danych. Dzwonię do Mopsu a kobiety mi mówią że jeszcze jakieś inne dokumenty. Wniosek sobie, baby sobie a ja już zglupialam. Nawet nie chciały zaświadczenia od lekarza o byciu pod jego opieką od 10 tygodnia ciąży. Komuś upał ewidentnie nie służy, albo mi albo im.
 
Cześć dziewczynki. Nie wiem czy mnie pamiętacie , być może już nie. Byłam z wami do mojego 13 tygodnia ciąży (serduszko przestało bić) to było w listopadzie. Powiem wam , że 9 maja (planowany termin porodu) bardzo przeżywałam , tym bardziej , że bliska koleżanka miała termin na 3 maja a urodziła 9 maja. Miałam robione badania genetyczne w klinice i nie wyszło nic podejrzanego . Jedynie przy okazji sprawdzono mi jeden z hormonów tarczycy i wit D. No i wit D była bardzo bardzo niska (podobno ma to wpływ na ciąże i poronienia) dodatkowo ten hormon tarczycy podwyższony i może on być powiązany właśnie z wit D. Toteż biorę wit D 2000j raz dziennie.
Jeszcze u ginekologa nie byłam (termin wizyty mam w ten czwartek) ale test ciążowy pokazał 2 kreski. Termin miałbym na końcówkę marca.
Trzymajcie kciuki dziewczynki

Ps. Miło się czyta, jak wymieniacie się informacjami o swoich bobasach, to takie pozytywne i serce rośnie z radości , że takie przypadki jak moje nie są na szczęście tak często .

Pozdrawiam was cieplutko
 
NomiMalone trzymamy kciuki za Was, wierzymy że tym razem wszystko będzie dobrze i w marcu przytulisz swoje długo wyczekiwane dzieciątko.
Skoro lekarze znaleźli przyczynę, to teraz nie ma opcji- będzie dobrze. Daj znać jak po czwartkowej wizycie, który to będzie tydzień?
 
reklama
Do góry