reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

NomiMalone pamiętam Cię. Bardzo się cieszę [emoji4] gratuluję i wszystkiego dobrego dla was [emoji8]

74dii09kwf25omao.png
 
reklama
Dzwoniłam umówić nas na usg bioderek. Termin na 21 sierpnia. Za pierwszym razem jak byliśmy to czekałam 3 dni, teraz 3 tygodnie. Pewnie przez sezon urlopowy. A tak wogole to ile tych usg bioderek ma być?
 
Nasze usg też było w porządku w 4 tygodniu. W mojej przychodni to chyba norma, bo wtedy też były mamy z 3 miesiecznymi dziećmi.
Jak sobie radzicie z upalami? Bo my sobie nie radzimy.
 
NomiMalone trzymam mocno kciuki za Ciebie i Maleństwo:-)
Dziewczyny zyjecie? Czy juz sie rozplynelyscie? Ja ledwo zyje, tak sie karmimy i we wlasnym smrodku kisimy sie :-)
Malentas na golaska, szkoda ze ja nie moge ...
 
My wróciliśmy z podwórka tylko się przebrać i wyparzyc butelkę bo jedzenie też było poza murami domu. Oznak senność brak. Wręcz przeciwnie, smiechy i wrzaski więc idziemy jeszcze na taras odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień upalnego lata.
 
reklama
Moja niunia od 12 w ogóle nie mogła zasnąć strasznie mi szkoda tych naszych szkrabów rano spacer w parku i od 10 w domu również rolety wiatraki nawilżacz mam nadzieje ze długo ten skwar nie potrwa?
 
Do góry