reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Każde dziecko inaczej reaguje wiec faktycznie temat szczepień jest bardzo kontrowersyjny nie ma reguły
O, jak Was dużo - czemu się nie pokazałyście wcześniej? :(
Kilkakrotnie zaczynałam sie rejestrować i cos mi przeszkodziło dopiero jak usłyszałam ze uciekacie na zamknięte to akcja reakcja
 
reklama
A ja szczepiłam mojego małego tydzień temu i niestety miał gorączkę 38,5. Szczepiłam 5w1 i pneumokoki. Mysle ze nastepnym razem rozdziele te szczepienia zeby tak go nie obciążać. Szczegolenie ze to wczesniak.

Nasza Młoda miała podwyższoną temperaturę po 6w1 i pneumo przez pięć dni, skończyło się wizytą u pediatry, badaniami krwi i moczu na cito, a w szóstym dniu przeszło jak ręką odjął.. Też myślę, by rozdzielić szczepienie na dwa terminy...
 
A mamy możliwość decydowania o rozdzielaniu tych szczepionek? Faktycznie jest to mega obciążenie doszły pneumokoki i dokupujemy rotawirus wiec na tak malutkie ciałko dużo tego
 
Zaczynam sie bać tych szczepień, mój synek też jest wcześniakiem i chcialabym mu zaoszczedzic niepotrzebnych powikłań...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mamy możliwość decydowania o rozdzielaniu tych szczepionek? Faktycznie jest to mega obciążenie doszły pneumokoki i dokupujemy rotawirus wiec na tak malutkie ciałko dużo tego
Skoro możemy zdecydować,że nie szczepimy wcale to. Chyba po konsultacji z lekarzem możemy te szczepienia zrobić w odstępach... :-)
 
A mamy możliwość decydowania o rozdzielaniu tych szczepionek? Faktycznie jest to mega obciążenie doszły pneumokoki i dokupujemy rotawirus wiec na tak malutkie ciałko dużo tego

Na pewno można osobno zaszczepić na rotawirus. Pozostałe pewnie też, zwłaszcza, ze wcześniej pneumokoki nie były refundowane i nie każdy szczepił albo szczepił później.

U nas po szczepieniu wszystko wróciło do normy, tylko pod palcem czuję stwardnienie w miejscu ukłucia - akurat to udo, w które dostał 6w1. No ale najważniejsze że nie boli to Filipa. Staram się to rozmasować:)

Spacer zaliczony, kąpiel zaliczona, karmienie zaliczone, nic tylko utulić do snu- marzenie moje i tylko moje bo Filip prowadzi właśnie dyskusję z tatą, nie wiem na jaki temat, ale musi być fascynujący bo gestykulacja przy tym jest przednia:)
 
reklama
U nas szczepienie było we wtorek i na szczęście mala nie miała żadnych dolegliwości poszczepiennych. Szczepiona była pentaksin 5w1+ pneumokoki i wzw. Termin mialysmy przesunięty o tydzień z powodu jeszcze utrzymujacej się żółtaczki.
 
Do góry