reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam dziewczyny. Ja tez urodziłam w maju 05.05 Helenkę 2600 54cm. Od dłuższego czasu śledziłam wątek szkoda ze dziewczyny uciekły do zamkniętego faktycznie fajna ekipa ale moze nam uda sie stworzyć cos co potrwa.
 
reklama
Hej :) My też po szczepieniu 04.07.2017 byliśmy.Obyło się bez gorączki ale mały się wystraszył i każdą zmianę pampersa kojarzył ze szczepieniem,na szczęście zapomniał na drugi dzień.
 
Jestem zaskoczona ze tyle z Was czytało nas a nie pisało. Nieładnie [emoji12]

Trochę to przerażajace wręcz. Nie wiadomo kto się może czaic o czytać ... a może i coś robić z ta wiedza, zdjęciami itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
+rotawirus? My mamy zamiar szczepić we wtorek i dlatego tak bardzo przezywam. Moja mala urodziła sie z niedokrwistością co 3tyg robimy morfologię i nie mogę patrzeć jak po raz kolejny jest kuta dlatego z dwojoną siłą to przeżywam
 
reklama
Hej dziewczyny[emoji4] my juz po spacerku ale później tez pojdziemy, taka piekna pogoda[emoji16] też mam nadzieje że uda nam się stworzyc fajny wątek. My szczepienia mamy 12.07 oby było bez gorączki zobaczymy. Dziewczyny czy któraś z Was poleca coś na trądzik niemowlecy?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry