reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Tak, też się zastanawiałam czy od razu szczepić na rotawirus. Ale po przeprowadzeniu ankiety u koleżanek, które urodziły przede mną, zdecydowaliśmy się zaszczepić. A rotawirus to szczepionka doustna. Trochę jej jest do wypicia (może ok. 3 ml- tak na moje oko) ale za to podobno jest słodka. Mój Filip dlugo w buzi ją miętolił zanim połknął, a później zasnął i musiałam go budzić na ukłucia:D
 
reklama
Hej dziewczyny[emoji4] my juz po spacerku ale później tez pojdziemy, taka piekna pogoda[emoji16] też mam nadzieje że uda nam się stworzyc fajny wątek. My szczepienia mamy 12.07 oby było bez gorączki zobaczymy. Dziewczyny czy któraś z Was poleca coś na trądzik niemowlecy?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom


My trądziku nie mamy, walczymy tylko z ciemieniuchą na brwiach i daje na to krem bambino. A o krostkach chyba dziewczyny pisały we wcześniejszych postach
 
Jaki jest koszt całkowity za szczepionkę na rotawirusy tak mniej więcej? I w jakim odstępie czasowym się podaje,bo czytałam,że są 2 lub 3 szczepionki?
 
Dzięki Kasia 0121 przewine i sprawdzę co polecały[emoji4] całe szczescie że ani ciemieniucha ani krosteczki nie swedza i nie bola.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki jest koszt całkowity za szczepionkę na rotawirusy tak mniej więcej? I w jakim odstępie czasowym się podaje,bo czytałam,że są 2 lub 3 szczepionki?

My placiliśmy ok. 450 zł za 6w1 i rotawirus. Nie pamiętam ile każda z osobna kosztowała. A na rotawirusa są chyba 3 dawki. Wiem tylko że odstęp między pierwszą a drugą dawką musi wynosić min. 8 tygodni :)
 
reklama
szczepiłam mojego małego tydzień temu i nastepnym razem rozdziele te szczepienia zeby tak go nie obciążać
 
Ostatnia edycja:
Do góry