reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Nic. Tylko body z długim jeśli jest słońce i ponad 20 stopni.
Dzisiaj jest zimno wiec były śpiochy, spodnie sztruksowe-ogrodniczki, skarpetki i bluza/kurtka. No i czapka i koc [emoji33]na dworze 16 stopni, wilgoć i zero słońca.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny witam się po długiej przerwie, ja dziś byłam w szpitalu z tą nieszczęsną nogą i na razie będę się leczyć w domu a później czeka mnie zabieg,
Olo to dobrze ze z maluszkiem ok,
Warrai tez kupiliśmy szumisia ale u mnie nie pomaga:(
Ja jak jest chłodniej ubieram body i pajacyk, dodatkowo przykrywam kocykiem, ostatnio jak było ciepło to zdjelam mu pajacyka i przykryłam pieluszką i obowiązkowo czapeczka
 
Majmaj- za to to moje pierwsze dziecię z czapka :)górskie powietrze i dużo czapek [emoji12]
Jak jest ponad 20 to nie zakładam przecież w gondoli i tak jest osłonięty.
A ostatnio znajoma mi kazała uszka zakrywać !! A ja nie mam czapek z uszkami ani wiązanych pod broda [emoji33]he he
Wciąż pokutuje mit ze zapalenie ucha jest od wiatru, przewiania czy "przeciągu". XXI wiek [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Martussa- moi znajomi zostawiali telefon (no mamy) u dziecka z polaczeniem na drugi numer (taty) i byli online z sypialnia :) to było w hotelu a oni na kolacji- wtedy niania nie ma zasięgu a dobiec się dało [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny - zamiast elektro niani - apka - baby monitor z logo smoczkiem! Kładzie się telefon z włączona aplikacją przy dziecku, a gdy ono wyda odpowiednio głośne dźwięki - apka zadzwoni na drugi numer - działa, sprawdziłam dziś :D
Buziaki!! :)
Potwierdzam że rozwiązanie jest dobre [emoji4] i sprawdzone. Z Olkiem tak robiliśmy tylko wtedy nasz stacjonarny telefon miał taka funkcję.
Teraz nie mamy już stacjonarnego więc jakby coś to zostawiamy jeden telefon dzwoniacy na drugi [emoji1]. I wtedy każde stekniecie, kichniecie i kaszlniecie słyszymy [emoji4].
Moi znajomi mieli nawet monitoring założony i obserwowali syna na monitorze w kompie [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My czapę zakładamy puki co bo wiatr nam jakiś chłodny zawiewa mimo słońca. Ale zdarzało mi się ja już zdejmować w trakcie spaceru (a wierzymy się duże)

My generalnie albo bodziak z krótkim rekawkiem i pajacyk albo bodziak z długim i spodenki. W chłodniejsze dni zakładam sweterek z kapturkiem. Kocyk mam taki że składam go na 2, 3,4 warstwy w zależności od temperatury [emoji1]. Ale zauważyłam że mały nie lubi jak mu za gorąco i bardzo się poci.
Więc w porównaniu z innymi dziećmi które widzę w wózkach to moje jest niedoubierane [emoji41].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry