reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
1497690233-aaaaaa.jpeg


Jestem bardzo spokojna....
Teściowa jest najwspanialszą kobieta ever... tak jest i tak ma być...
Tylko czemu jak karmię małego to wydaje mi się że jej głowa jest bliżej mojego cyca niż jego... ja nawet na basenie nie umiem się rozebrać przy innych kobietach a teraz nagle okazuje się że wszędzie można mi zajrzeć... to są moje cycki !!!

Nie da się dokarmic do końca malutkiego bo już zabiera go bo chce go potrzymać...
Nie mogę zmienić normalnie pieluchy bo między mną a małym zawsze jest głowa teściowej...

Wiem jestem wrednym człowiekiem, wredna synową ... bo włącza mi się syndrom mordercy .... ale zaciskam ząbki i milczę i cierpliwie czekam aż głowa teściowej domyśli się i usunie się na bok...[emoji51]
I odliczam ukradkiem godziny do wyjazdu ... i zachwalam dwudniowy obiad... i opycham się babka która upiekłam dla teściowej... tylko że nagle stwierdziła że ona w sumie to nie lubi ciast i jest na diecie...

I nie wiem czy większe są moje wyrzuty sumienia za te wszystkie wrogie myśli które kłębią mi się w głowie i czy może jednak chęć trzasniecia drzwiami i wykrzyczenia że mam już dość... [emoji83]

Kocham teściową, kocham ......

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lalamido - wytrzymaj, jeszcze tylko chwilka. A może zaproponuj teściowej, żeby sama przewinęła Leona? Albo się speszy i odsunie, albo zgodzi i będziesz mogła zrobić tak samo, kontrolując dokładnie, czy dobrze wytarła pupę i zapięła pieluszkę.

A propo pieczenia i ciast. W końcu udało mi się ogarnąć na tyle, żeby upiec te muffiny owsiane. Nie wyrosły jakoś specjalnie, ale i tak są pyszne!!
Z bananem, bo truskawki u nas nie przechodzą:
 

Załączniki

  • 20170617_113314.jpg
    20170617_113314.jpg
    375,3 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
Lalamido, sorki że mnie to bawi! Ja wiem, że jest Ci cięzko, ale niechcący oplułam monitor jak czytałam o jej głowie w Twoim cycu, nie nie mogę!!
 
Lalamido- czy my mamy wspólna teściowa? Nic absolutnie nic jej nie zmieni [emoji8]
Olo- super wieści!
MamaAWR- te babeczki nie wyrastają. Wydaje mi się ze są za ciężkie i miesza się suche i mokre razem- temu. Ale u mnie znikają szybko wiec nie ma to znacEnia a przynajmniej są zdrowe [emoji1]

U nas gulasz wołowy z sosem nie przeszedł [emoji8] fakt ze sos miksowałam od mięsa z cebula to zaszkodziła. Od 1 do 4 w nocy trzymałam pierdzącą bombę. Na szczęście bez płaczu. Ale w cierpieniach- przez matkę!

Uwaga! Mój sąsiad kosi dziś swoje zbocza i..... huk nie z tej ziemi. Byłam przerażona i liczylam dzieci w zasięgu wzroku.
Okazało się ze kamień mu wszedł pod kosiarkę i walnął w .... nasze okno tarasowe! To pod którym mam kołyskę!! Całe szczęście nikogo nie było w pobliżu. Sąsiad załamany, my bez okna ale szczęśliwi ze cali a teraz mąż dzwoni ze auto tez oberwało.... takie hmmm w miarę nowe auto.... i sąsiad o tym nawet nie wie....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No trzymam się dzielnie [emoji43]... dzięki dziewczyny za wsparcie i za bekę ze mnie też dzięki [emoji12]

Teściowej niestety nie da się skonfigurować jak samochodu .

O 15 wracamy do Wawy [emoji16] i dziś to ja chyba się chyba z mężu winka napiję. W lodówce mam zapas mleka na dwa dni [emoji41]


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja się znów umawiam z doradcą laktacyjnym, bo Mary chyba zyskała na sile i tak mi przygryza brodawki przy przystawianiu, ze wyję z bólu :|
Taki mały wariatek z niej :)

Perypetii z teściową nie zazdroszczę, ale przyznam, że opis świetny i też mnie rozbawił :)
Ja jutro będę testowała zachowanie mojej mamy z kolei, bo śmigamy do rodziców na urodziny mojego dziadka. Kończy słuchajcie 95 lat! 95 lat różnicy między nim, a wnuczką. No czad :)
 
Prawnuczka.
Pozazdrościć. Moje dzieci żadnego dziadka nie maja o pra nie mówię nawet.

Bardzo zazdroszczę doradcy lakacyjnego. U mnie niby już dobrze ale karmienie nie jest jeszcze przyjemnością...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
MamaAWR- te babeczki nie wyrastają. Wydaje mi się ze są za ciężkie i miesza się suche i mokre razem- temu. Ale u mnie znikają szybko wiec nie ma to znacEnia a przynajmniej są zdrowe
No dobrze, że mówisz bo już się zastanawiałam co ja nie tak zrobiłam. U mnie też szybko zniknęły, pycha są i bardzo szybko poszło z przygotowaniem więc pewnie będą częściej gościć w moim piekarniku :)

Uwaga! Mój sąsiad kosi dziś swoje zbocza i..... huk nie z tej ziemi. Byłam przerażona i liczylam dzieci w zasięgu wzroku.
Okazało się ze kamień mu wszedł pod kosiarkę i walnął w .... nasze okno tarasowe! To pod którym mam kołyskę!! Całe szczęście nikogo nie było w pobliżu. Sąsiad załamany, my bez okna ale szczęśliwi ze cali a teraz mąż dzwoni ze auto tez oberwało.... takie hmmm w miarę nowe auto.... i sąsiad o tym nawet nie wie....
U Ciebie ciągle coś Karliku.. same nieszczęścia się ostatnio trafiają. Całe szczęście że Karola w kołysce nie było i że nikomu nic się nie stało. Samochodu i okna szkoda.. same straty :(

@Lalamido - napij się, masz rację. Należy Ci się po tych stresach i trudach podróży :) a jak kręgosłup?

My dzisiaj też mieliśmy bliskie spotkanie z teściami. Przeżyliśmy, oni też :) Przegoniliśmy dziadków z wózkiem po całych Kabatach i wymęczonych wysłaliśmy w podróż do domu (ok. 100 km). Dominik nawet dobrze zniósł nowe osoby w domu i grzeczny był bardzo. Pozwolił dziadkowi się uśpić nawet.
Teraz nie wiem co w nocy będzie, skoro w dzień prawie cały czas spał - na spacerze 3h i potem jeszcze w domu po bujaniu przez dziadka.. no ale cóż.. może po kąpieli śpioch go weźmie.
 
Do góry