reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Super Olo! A tak się spytam, na golasa bo goraco? Ja mam chustę elastyczną i poce się w niej jak dziki osioł. Przez to w te upały wogóle nie wyszliśmy z chustą na dwór.
 
reklama
Super Olo! A tak się spytam, na golasa bo goraco? Ja mam chustę elastyczną i poce się w niej jak dziki osioł. Przez to w te upały wogóle nie wyszliśmy z chustą na dwór.
Na golasa, bo ja tak po domu chodzę, bo nie chce mi się za każdym razem jak wywalam cycka ściągać bluzki :D a ciepło w domu i tak, więc mamy dwa w jednym ;)
Chustę mam bawełnianą z domieszką lnu (40%), więc jest całkiem taka przewiewna.

Zastanawiam się, czy na to wietrzysko z młodą wychodzić.. Mi samej osobiście się nie chce ;)
 
My dzisiaj siedzimy w domu, też mi się nie chce na ten wiatr wychodzić. Olo, a pokaż jak wygląda ten trądzik u Marysi. U nas też kilka krostek, ale jednago dnia są, drugiego nie- myślałam, że to potówki raczej...
 
My dzisiaj siedzimy w domu, też mi się nie chce na ten wiatr wychodzić. Olo, a pokaż jak wygląda ten trądzik u Marysi. U nas też kilka krostek, ale jednago dnia są, drugiego nie- myślałam, że to potówki raczej...
Ano tak jak poniżej. Lekarka w sumie nie potwierdziła, że to trądzik. Powiedziała, że wysypka nie ostatnia w jej życiu.

IMG_20170613_112443.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170613_112443.jpg
    IMG_20170613_112443.jpg
    283,7 KB · Wyświetleń: 176
O Matulu.. dużo ma tych krosteczek, biedula :(
U nas tak jak u Maji. Kilka krostek pojawia się i znika. Położna stwierdziła, że to normalne i żeby się nie przejmować, ale u Marysi to faktycznie jakaś wysypka.

Pogoda tak paskudna, że mnie się też nie chce wychodzić, ale Młody zaprotestował i stwierdził, że w domu spał nie będzie, więc wystawiłam go na balkon. Zasnął w momencie :)
 
Noooo dlatego się tak przestraszyłam. Dziś ją tak wysypało, bo wcześniej było tak jak u Was - pojawiały się pojedyncze i znikały. Ech dobrze, że ją to nie boli..
 
Olo- my dziś tez pierwsze chustowanie ale u nas piękne słońce i 23 stopnie wiec sprawdzona w terenie. Młody nie obudził się od włożenia do wyjęcia :) marys wyglada na 7 lat na tym zdjęciu.
Majmaj- wyrodne matki to my będziemy dopiero jak nadejdą wakacje [emoji12]starszakom będzie można w tym roku więcej
Jak to gdzie lato? Od paru dni u mnie- piękne lato[emoji295]️

Jemy, śpimy i mija dobry dzień. Boje się nocy..,.

Czy ja się chwaliłam ze moja córka zdobyła złoty medal w turnieju karate tradycyjnym? No to się chwale [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hmmm my byliśmy zmuszeni do dwóch spacerów dziś po 3 km każdy .
Wiało, padało a iść trzeba [emoji19] bo nr 1 musiałam zaprowadzić i przeprowadzić że szkoły.
A tak serio to odbebniam 3 spacery dziennie lub 4.
1. Krótki z wózkiem i psem
2. Długi w celach poprawy kondycji
3. Średni po Olka do szkoły

Zdążają nam się 4 spacery kiedy Olka zaprowadzam rano jeszcze do szkoły [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po średnio udanym dniu nareszcie śpi!!! Niech ten zasrany katar już się skończy! To już tydzień :( Ale Maksa też jeszcze trzyma. Normalnie się o nią boję :(
Moje pierworodne już wyjechało i wraca tylko na chwilę na zakończenie roku, zaraz potem obie najstarsze sztuki wyjeżdżają więc dla mnie czas wakacji to raczej odpoczynek od gotowania i sprzątania!
 
Do góry