reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Karlik u mnie jakoś tak szybko poszło, że dostalam pierwszą dawkę zzo, dostosowaną do momentu porodu, w którym bylam. A ze po niej wszystko mega szybko ruszylo, wiec nie zdazyli z mocniejsza dawka i parte czulam. Oj czulam. Maz potem powiedzial, ze byl w szoku, ze tak potrafie krzyczec ;)

@DaWo jak tam??

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa mamusie :)

Marta Hania, gratulacje !!!!!

MajaMaj, u nas badania Credego tez nie robili. Młoda miala tylko badania przesiewowe ale to wszystkie dzieci maja i badanie słuchu.

Karlik, wkoncu bedziesz rodzic Mlodego Mężczyzne wiec musi byc największy z dzieci ;)

Olo, ja nie pękłam, nie bylam szyta a i tak czuje ze chyba teraz mi hemoroidy wychodzą. ..bo czuję dyskomfort....

DaWo, trzymamy kciuki...

U mnie leje...brzydko. ...brrr....
 
23 maja o 23.40 na świat przyszła nasza Haneczka :) Kruszynka waży 2760g i mierzy 50 cm :) Miałyśmy problem z cycem, bo brodawki grube, a mała leniuch, ale troszkę pomymlała i teraz słodki śpi :)

Poród nie był może długi, ale bóle z krzyża zrobiły swoje... A przy partych mała tak szybko wyskoczyła, że nikt by się nie spodziewał i trochę pękłam...
Gratulacje wielkie !!![emoji7] [emoji322] [emoji323] [emoji322] . Czekamy na zdjęcia [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękujemy forumowe Ciocie :) Puki co radzimy sobie dobrze i powoli ogarniamy cyce ;)

@DaWo bierz się do roboty, teraz Twoja kolej ;)
 

Załączniki

  • 20170524_093022.jpg
    20170524_093022.jpg
    774,6 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Olo- byłam pewna, że parte to zawsze trzeba czuć żeby dało się po prostu wyczuć kiedy przeć. Ale parte to już przyjemność :-) więc najgorsze Cię na szczęście ominęło :-)
marta:-) - u mnie tez leje, ale poprawiłam sobie humor porannym manicure.
MajMaj- a może jak w badaniach widzą, że nie mamy rzeżączki to nie robią już Credego?....
Dominika17- cześć, macie/mieliście objawy wcześniactwa? Jaki był dokładnie tydzień i dzień porodu? Teraz wszystko dobrze?
waraai- co to za lenistwo w pisaniu?
DaWo - wypluwaj balonik :-)

8 lat temu dostałam dzwoneczek którym trzeba dzwonić jak dzidziuś nie chce wyjść z brzuszka :-) ( taki amerykański wymysł) Do teraz mi się nie przydał ale dziś go znalazłam i DZWONIĘ Dzwonię dzwonię
dzwoneczek.jpg
:-))
 

Załączniki

  • dzwoneczek.jpg
    dzwoneczek.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 529
Do góry