reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Lefkowa gratulacje wyjścia do domu. Teraz dopiero zacznie Wam się prawdziwe życie :) Ala śliczna jak księżniczka. Jakie ma czerwone usteczka, tylko do całowania :)
 
Uf.. nienadążam za Wami.. niby Mały śpi i je grzecznie, ale w domu jest tyle do zrobienia, że tylko przy karmieniu na komórce zaglądam do Was.

@Klaudia_i_nikodem - cieszę się, że jednak do nas zaglądasz. Jesteś silna kobieta i dasz sobie radę. Jestem tego pewna. Co tam ludzie.. część na pewno chciałaby pomóc ale nie wie jak, i tak, jak dziewczyny piszą, boją się poruszać temat, żeby Cię nie urazić. Część pewnie ma to gdzieś. I niech sobie myślą co chcą. Ty masz swój największy skarb i On Ci wszystko wynagrodzi. Nikodem zawsze będzie dla Ciebie iskierką szczęścia, nawet w najczarniejsze dni.
A jak będziesz chciała się wygadać, albo popsioczyć to wal do nas!
A Nikodem to w ogóle super przystojniak. Boskie ma te kędziorki :)

@DaWo - trzymaj się tam i powodzenia. Tylko się nie stresuj. Pomyśl sobie, że to ostatnie dni relaksu i wypoczynku przed wielkim dniem. No i ródź szybko, bo pierwsza w kolejce jesteś :)
Dziękuję za dobre słowa! Codziennie jest walka emocjonalna. Podobno wyglądam już bardzo źle, dużo na wadze straciłam.
Psychiatra dał mi leki, mogę brać w trakcie karmienia, ale pod większym nadzorem. Po zażyciu leków karmienie butla i dopiero później bezpośrednio cyc.
Człowiek inaczej patrzy na świat.
Śpijcie dobrze dziewczyny. Mnie dopadła się bezsenność mimo przewlekłego przemęczenia.
 
@Klaudia_i_nikodem - dobrze, że dostałaś coś co możesz brać i karmić. Te leki pozwolą Ci się trochę oderwać a Nikodem nic na tym nie straci. Może lekarz przepisze Ci też coś na sen, żebyś mogła wypocząć?
Staraj się dobrze odrzywiać. To jest bardzo ważne. No i spróbuj zrobić coś tak tylko dla siebie. Potrzebujesz teraz być też trochę egoistką. Nikodem i Twoje potrzeby są najważniejsze.
 
@Lefkowa ale fajna Ania!

Mary po pierwszej dobie bycia aniolkiem stala sie cyckowym terrorysta ;) wisi na piersi jak dzikusek. Jak dobrze pojdzie i nie spadnie z wagi, to moze nas jutro wypisza.
Przeniesli mnie na nowa salę dwuosobowa, mysle sobie 'czad! Cisza i spokoj' a tu o polnocy wjezdza coreczka sublokatorki w lozku z lampami do naswietlania dzieciatka z zoltaczka. Super, ze tak mozna i mala jest z mama, ale ja ni chujutki nie moge spac przy tym halasie i tak sobie Was czytam. Jeszcze wieksza chec do wyjscia do domu ;) Mary to na szczescie nie przeszkadza, ale za 40 minut budze moja mala terrorystke i przystawiam do pogryzionych brodawek ;)

Co do porodow w 100% naturalnych - u mnie okazalo sie, ze super, ze wywolali z jeszcze jednego powodu - lozysko juz bylo mocno zuzyte (poza tym, ze wielkie, ze hej! Oczywiscie poprosilam, zeby mi je polozna pokazala ;)). Tsk wiec, gdybysmy czekali na decyzje Maryski i porod bez dopalaczy, to byloby slabo dla niej.

@MajaMaj nic takiego nam nie robili. Mala nawet morfologii nie miala robionej.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
23 maja o 23.40 na świat przyszła nasza Haneczka :) Kruszynka waży 2760g i mierzy 50 cm :) Miałyśmy problem z cycem, bo brodawki grube, a mała leniuch, ale troszkę pomymlała i teraz słodki śpi :)

Poród nie był może długi, ale bóle z krzyża zrobiły swoje... A przy partych mała tak szybko wyskoczyła, że nikt by się nie spodziewał i trochę pękłam...
 
23 maja o 23.40 na świat przyszła nasza Haneczka :) Kruszynka waży 2760g i mierzy 50 cm :) Miałyśmy problem z cycem, bo brodawki grube, a mała leniuch, ale troszkę pomymlała i teraz słodki śpi :)

Poród nie był może długi, ale bóle z krzyża zrobiły swoje... A przy partych mała tak szybko wyskoczyła, że nikt by się nie spodziewał i trochę pękłam...
Gratulacje!!! Faktycznie kruszynka :)
Ja zostalam pocieta i wyskoczyly mi hemoroidy. Damy rade ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marta&Hania - gratulacje!! Czyli Hania to jest partia dla mojego Dominika :D przynajmniej nie jest najmniejszy. Nie wypada, żeby wszystkie panny były większe od niego.
Cycem się nie przejmuj. Hania się szybko nauczy buzialka otwierać szerzej :)
Dużo zdrówka dla Was. Odpoczywajcie teraz.
 
Marta&hania- gratulacje!!szybko Ci poszli. Super!!
Olo
- pisałaś zespołów do hard córę ale przeciez miałaś zzo- nie jest tak ze wtedy tych najgorszych boli sie nie czuje? W jaki rozmiar ubranka ubrałam Mary? Bo sie boje czy 56 teraz nie bedzie za małe :)

Swoją droga tez wczoraj zwróciłam uwagę na słuszna wagę i wzrost majowych dzieciaczków! Ja tak optowałam za rodzeniem 3kg (córki po 3100g miały i 54) a teraz nie wiem ile mu sie nabierze od tego siedzenia!

To dzis rodzi DaWo?
 
reklama
Olo, bo morfologię robią tylko jak są wskazania, u mnie robili na moją prośbę w związku z brakiem antybiotyku przy GBS, a zabieg Credego ( profilaktyka przedniego odcinka oka) robią (robili?) rutynowo każdemu. Dlatego dziwi mnie, że jakoś cichaczem zakończyli. A pozostałe dziewczyny- u Was był? W książce zdrowia i na karcie informacyjnej powinno być info
 
Do góry