reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam podobnie [emoji1]. Ale u mnie to prawdopodobnie przez skaczace TSH . Najchętniej chodziła bym nago przy otwartych oknach i przeciągu.
Też cierpię z powodu boli miesiączkowych [emoji19] wczoraj wieczorem przy razy na siłę i w nocy też spać mi nie dawały.
Weekend mija a tu nic. Najbardziej nie chce jechać do szpitala w środku nocy w tygodniu bo boję się że do sąsiadów się nie dostukamy i będzie problem co z młodym.
Chyba się skończy tym razem do szpitala będziemy jechać.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@waraai - ja się pocilam, ale nie jakoś szczególnie mocno. Z tym że wtedy to piruńsko zimno było na dworze, a ja chodziłam w krótkim rękawku.
Co do bóli, to może macica już masuje dziecię do wyjścia powóli?
 
Jestem w szoku. Właśnie się zorientowałam, że po karmieniu o 4 zapomniałam ustawić budzik, a i tak się ocknęłam o 7. Wow.. ja spioch parentowany nam już nawyk pobódki co 3h. Nawet Dominik tak nie wstaje :)
 
waraai, mi bylo w ciazy caly czas gorąco ale zero potliwość...do tego stopnia ze wsystkim w domu zimno rozpalali kominek a ja na krótki rękaw i z dniem porodu minęło i a sytuacja odwróciła się mi zimno wszystkim gorąco

mamaAWR, czyli nastawiasz sobie zegarek aby co trzy godziny budzik Małego i jak go obudisz to pije? bo moja Panna jakbym chciała jej dać jeść jak Ona się nie obudzila to dziubka nie otworzy i nie bedzie jadla ;)

Lalamido, ja też obawialam sie w nocy rodzic no pamietalam przy pierwszysm porodzie ze bylam zmęczona...bo spac mi sie chciało i tu idąc spać też mowilam sobie niech sie dzis w nocy nie zacznie...i co...Panna postanowila inaczej....jechalismy znow w nocy i najgorsze co z synem....ale jak mu Maz powiedział musisz wstac mama rodzi to sie zerwał na nogi....i szybka akacja z zawozeniem i chwila stresu czy odbiorą aby móc Stasia przywiesc juz nawet mialam w glowie pojedzie w Nami....:)

Dzis chyb zapowiada sie znów ładny dzien wiec korzystajmy...milego dnia Drogie Panie:)
 
U nas też cisza :( niby coś tam pobolewa, ale zaraz cichnie. Ciekawe czy którejś uda się jeszcze dziś. Piękna pogoda, ja dopiero otwieram oczy.
 
Dzień dobry :)
DaWo A miałaś jakieś odczuwalne skurcze albo wyszły jakieś na ktg?
Ja to się nie boję czy dojadę wręcz odwrotnie chciałabym jak najpóźniej z domu wyjechać dotrzymać do mocnych żeby tam jak najkrócej być. I pobolewa mnie dzisiaj brzuch na dole cały czas ale wczoraj też mnie bolał. Dzisiaj pierwszy raz się kochalismy od chyba pół roku i czekam czy coś zadziała :)
Ale jak mnie strasznie bolało w czasie - ból nie do zniesienia ale dałam radę dla niuni :) też Was tak boli?
 
Dziewczyny, też miałyście/macie problem z potliwością pod koniec ciąży?
Rany.. od dwóch nocy budzę się mokra, jak kot w deszczu. Dziś musiałam się aż przebrać.
Nawet pod kolanami!
W normalnych warunkach nawet latem nie pocę się jakoś specjalnie..

Od trzech godzin mój brzuch i mój krzyż twardo przypominają mi, że okres też boli i że to wróci. Naprawdę zdążyłam o tym zapomnieć, a dziś się czuję, jak bym miała dostać okres życia normalnie. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi też jest cieplej niż zawsze :) i zdazy się że budzę sie spocona. Ale nie wiem czy to nie przez sny bo ostatnio to same koszmary mi się śnią....
 
Cześć!
W temacie potliwości to u mnie było przedziwnie, bo przed ciążą pociłam się dosyć intensywnie, a w ciąży nic! Jakby ktoś kurek zakręcił. No i było mi notorycznie zimno. U Teściów na działce w listopadzie wszyscy w krótkim rękawku, a ja grubo ubrana siedziałam tuż przy rozhajcowanym piecu [emoji23] Teraz jak jest ciepło to też pocę się dużo mniej niż przed ciążą. Co mi wcale nie przeszkadza ;)

Mąż poprosił Mary, żeby dziś nie wychodziła, no ewentualnie jsk wróci z meczu Legii.

Lecimy dziś na targ śniadaniowy cieszyć się pogodą :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milkaklaudia- mówisz, że bolało? Ja jeszcze nie próbowałam, może dzisiaj wieczorem? Ale uśmiałam się jak przeczytałam, że zmusiłaś się dla niuni :) Mam nadzieję, że mężowi tego nie powiedziałaś?
Waraai, a ta potliwość to nie nastała u Ciebie z odstawieniem magnezu?
Też zastanawiam się co u dziewczyn, jakoś tak zamilkły... Martussa? Klaudia i Nikodem? Hop! Hop!
 
Do góry