reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny nie chce wyjść na dziecięcego oszczędzacza ale dla Franka miałam jeszcze mniej ubranek, mniej o wszystkie typowo dziewczęce. Jemu kupowałam do przodu uniwersalne, a teraz mam jeszcze cała masę różowych....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mamaAWR- dopiero w domu obejrzałam Twój Skarb - jest słodziutki - włosami mógłby obdarować inne dzieciaczki. Gratuluję Ci bardzo!

a ja zakończyłam strip moich wielorazowych pieluszek - nie myślałam, że uda mi sie to przed porodem :-) Teraz tylko uszyję/powycinam wkłady (sucha pupa) i jesteśmy gotowi na kolejną wielopupkę :-)

co do ubrań dużych i małych to powiem Wam, że mam jedną śmieszną cechę: uwielbiam sie ich pozbywać!! napawa mnie ogromną radością robienie przeglądów w szafach dzieci i mojej (mąż robi to sam). Wynoszę, rozdaję, sprzedaję, wydaję - pasjami!! To samo z zabawkami. Moje córki mają ich ilości ... pryesadne - każda ma swój pokój i po ok. 100-150 książeczek na regałach ( to kupuję i czytam i nie wydaję), do tego puzzle, gry, maskotki... A u młodszej - drewniany jeszcze domek 125cm, milion lalek ( na szczęście nie na wierzchu), domek kucyków (plastik...:-(), autka, tory i pociągi i masę lego friends. Słuchajcie! Pozbywanie sie tego to moja PASJA.
A dodam, że naprawdę nieliczne z tego są kupione przez nas - reszta dostana - urodziny, babcie, mikołaje, gwiazdki - można oszaleć!!
 
4godziny marszu z przerwą na lody i co?
Jajco.
Brzuch nawet raz nie zareagował na te kilka kilo obciążenia.
Za to panna dotleniała tkankę mięśniową nieustannymi aerobami. ;)

Najwyraźniej mój stan fizyczny uzależniony jest od słońca.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My dzisiaj jeszcze intensywny Wieczór Uwielbienia- teraz to już naprawdę jestem gotowa! Dobrej nocy dziewczyny!
 
Właśnie wróciłam z oddziału bo krzyż mnie bolał, brzuch robił się twardy i ogólnie się wystraszyłam no i pojechałam... No i odesłali do domu bo jeszcze daleko, a jak się pytałam jak daleko to powiedzieli,że jak będą skurcze co 10minut to przyjechać bo się rozkręci,a zacząć się może w każdej chwili. Kur...a taka odpowiedź to żadna odpowiedź i jeszcze żarty że mam iść jutro na komunię najwyżej z komunii mnie odwiozą [emoji34][emoji35][emoji51] i bądź tu mądry, żeby nie te Gbs to bym miała bardziej luz a tak to się wkurzam....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DaWo - naprawdę nie martw się tym GBSem. Zdążą na pewno. Już ich w tym głowa, żeby zdążyli. Ja byłam cały czas na IP a abtybiotyk podali dopiero jak miałam skurcze co 2 min.
Wyśpij się w domu dobrze i wypocznij. Dasz radę ze wszystkim i zdążysz na czas !
 
DaWo - naprawdę nie martw się tym GBSem. Zdążą na pewno. Już ich w tym głowa, żeby zdążyli. Ja byłam cały czas na IP a abtybiotyk podali dopiero jak miałam skurcze co 2 min.
Wyśpij się w domu dobrze i wypocznij. Dasz radę ze wszystkim i zdążysz na czas !
Dzięki [emoji3] ale mam nerwy, brzuch nadal robi się twardy, plecy bolą i nie mogę sobie miejsca w łóżku znaleźć [emoji36][emoji51][emoji34] może się przerobiłam dzisiaj i teraz wychodzi no ale tylko podłogi pomylam i trochę zamiatalam podworko, nic wielkiego to nie jest, choć może na mój oszczędny tryb życia to było coś.... Niecierpie jak nie wiem co i kiedy[emoji36][emoji36][emoji36][emoji35][emoji48][emoji34]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo - może się przerobiłaś a może to z nerwów. Mała też wyczuwa że się niecierpliwisz. Niestety nic nie mozemy na to poradzić że nie wiemy co i kiedy. Trzeba wyluzować (jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi) i zdać sie na los i Bożą opatrzność. Jak dotąd wszystkie tutaj dojechałyśmy na czas więc i Tobie na pewno się uda.
 
reklama
Dziewczyny, też miałyście/macie problem z potliwością pod koniec ciąży?
Rany.. od dwóch nocy budzę się mokra, jak kot w deszczu. Dziś musiałam się aż przebrać.
Nawet pod kolanami!
W normalnych warunkach nawet latem nie pocę się jakoś specjalnie..

Od trzech godzin mój brzuch i mój krzyż twardo przypominają mi, że okres też boli i że to wróci. Naprawdę zdążyłam o tym zapomnieć, a dziś się czuję, jak bym miała dostać okres życia normalnie. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry