reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Zapomniałam iść dziś na pobranie krwi!! (pobieraja do 10tej)
Ta noc mnie zamroczyła chyba.
No i jak jutro pójdę a urodzę wynik to co z tym HBS będzie?..... Ja niby na luxmed mam badania ale poniewaz nie robi tego diagnostyka to nie wyrobią się przed poniedziałkiem.....
Też się gin zreflektowała że nie mam tego.....

marta:-) - moja młodsza córeczka też Ola ale w dowodzie ma Olga. Za to wszyscy mówią to niej Ola, Oleńka, Olcia, Olusia :-) (choć znam rejony polski gdzie na Olgę mówią tylko Olga)

Twaróg na leniwe zakupiony :-) Dziś jarzynowa i leniwe - chyba tylko ja w domu bedę jadła obiad bo dzieci nie tkną :/
 
reklama
@Karlik jak byłam małą Olą też tak ładnie na mnie mówili. Teraz część osób, głównie w pracy mówi właśnie "Olo" od Hejkum Kejkum Oloratuj ;) A druga część używa mojej ksywki, więc o imieniu mówi tylko rodzina ;)

Ja niebawem zrobię wyprawę do sklepu i też kupię twaróg i będą leniwe! :D
 
Ja mam syna Oliwiera i też mówimy na niego Olo... albo Gugulec...albo Szablozębny... albo " ej mały, ledwo odrośnięty od ziemi... [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Nie ma z nami lekko [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie rację dziewczyny. Powinnam się cieszyć że mogę caly czas być z maluszkiem. Mąż też dojeżdża i przywozi nam wszystko co potrzebne i zajmuje się Małym jak tylko moze.
Chciałam Wam wrzucić jakieś zdjęcie, ale krzyczy mi że za duże są. Dopiero w domu na komputerze będę mogła zmniejszyć.

Ech... leniwe też bym zjadła. Ale mam pierogi ruskie w lodówce - mąż przywiózł. Też dobre :)
 
Karlik- Ty mówisz o HBS czy GBS? Bo ja miałam HBS robiony dwa razy- na początku i na końcu, do tego badania nie musisz być na czczo więc może warto przejechać się gdzieś dalej do innego lab, które pracuje do popołudnia i zrobić?
Czy robiłyście fibrynogen już? Olo, Ty chyba miałaś zlecony? Dzisiaj odebrałam wynik i mówi mi, że mam 616, a norma 200-400. Oczywiście wujek google przyszedł z pomocą i mówi, że podwyższony w ciąży jest normą, ale nie podaje do jakich wartości... Wiecie coś na ten temat? I tak przy okazji- skoro to świadczy o mojej dużej krzepliwości krwi, to czy teoretycznie dziecko też taką ma? Co w takim razie z Wit K podawaną w szpitalu, czy to nie za duże zagęszczenie w takim razie? Nie mam już wizyty u gina i nie mam kogo pomolestować pytaniami więc padło na Was ;)
 
@MajaMaj miałam robiony fibrynogen i wynik też sporo podwyższony (5,46 g/l przy normach 2-4). Położna napisała mi, że wynik jest ok. A co do podawania witaminy K w szpitalu - nie mam pojęcia niestety. Pewnie gdybym swoją gin spytała, to też by nie wiedziała ;)
 
Jak po ktg i wizycie.
Niby wszystko Ok, ale ze względu na dzisiejszy termin porodu, moje ciśnienie i to, że szyjka długa z zerowym rozwarciem to dostałam skierowanie na jutro na indukcje [emoji17].


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majmaj - HBs - robiłam na HCV na HIV a o tym zapomniała moja pani doktor... a niby do szpitala trzeba wynik zrobiony po 32 tygodniu ciąży mieć...Byłam w lab i powiedzieli że jak nie bedę miała to mnie nie wyrzucą ze szpitala tylko sami szybko zrobią więc mam się nie martwić :-) jutro będę pobierała krew ale wynik na poniedziałek ( chyba że pindy sie dowiedzą czy i ile moge dopłacić do cito) a jak nie, to najwyżej pojadę gdzieś gdzie sa wyniki w godzinę, dam się drugi raz kłuć i zapłacę te 17zł żeby było na już :-)
fibrynogenu nie robię - na pewno wszystko jest OK :-) o wit K zapytasz w szpitalu - myślę, że to na malucha nie przechodzi tylko chodzi o Twoj ew. krwotok.
gulba - czemu się martwisz? dobrze zaraz będziecie z maluszkiem w ramionach!!
 
reklama
Jak po ktg i wizycie.
Niby wszystko Ok, ale ze względu na dzisiejszy termin porodu, moje ciśnienie i to, że szyjka długa z zerowym rozwarciem to dostałam skierowanie na jutro na indukcje [emoji17].


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie doooobrze [emoji41] . W końcu nowe bobo nam przybędzie. Nie ma co się łamać tylko zakasać rękawy i do roboty [emoji6] . Trzymamy kciuki [emoji106]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry