reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

I kontynuując, wiem że dr Humpries jest postacią kontrowersyjną, niemniej jednak przekonuje mnie to co mówi podczas tego wykładu:
 
reklama
Kochana - będzie dobrze.
Wiem, że być może nie będzie na to czasu ani może nawet chęci, ale gdyby tylko była taka możliwość i mogłabyś napisać jak ta indukcja wyglądała, to ja będę wdzięczna Tobie baaardzo.
Tak czy inaczej będę trzymać mocno kciuki.

Jak będę coś wiedziała to postaram sie napisać [emoji846]
Znalazłam artykuł:
Link do: Wywoływanie porodu: metody indukcji porodu

Niestety lekarz nie miał za dużo czasu żeby mi wszystko dziś tłumaczyć. Powiedział, że zobaczymy jutro jak sytuacja będzie sie przedstawiać i zadecyduje czy indukcja czy cesarka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyżby jutro pojawiły się na świecie dwa nowe maluszki? :) dziewczyny powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok.
Myślę, że z witaminą K zdam się na rady ze szpitala. Zawsze czy do leków czy do szczepień będziemy miały dużo wątpliwości. Ja postanawiam robić jak większość bo sama nigdy nie będę wiedziała czy lepiej dać czy nie dać czy szczepić czy nie :/ szczepienia - temat rzeka jak dla mnie...
Karlik Gdzie tam Cię jeszcze po strychach nosi... Oki chyba zacznę nie zamykać się w łazience :)
Wydaje mi się majówki że czyszcza się Wasze organizmy przed porodem... Mój nic a nic. Chociaż tym proszę mnie zarazić :)
 
Myśle, że to ogólny stres związany z porodem. Z jednej strony nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę maluszka a z drugiej trochę boje sie porodu i ogólnie nie przepadam za szpitalami [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gulba nie martw się chyba wszystkie tak mamy... Chcemy mieć już dzieci przy sobie ale żeby odbyło się bez porodu. I niby chce już kurcze tych skurczy, tego porodu ale boję się pierwszych oznak i ze będę panikowac. Także chcę i nie chcę :) a co bardziej? Bardziej chcę już ale ja sobie mogę chcieć :)
 
@milkaklaudia czyli tak "chciałabym, ale się boję" ;) Ja chyba mam podobnie, chociaż więcej jest tego "chciałabym" i raczej jest ciekawość a nie strach. No, może troszkę strachu..

Wróciłam ze spacero-zakupów. Kupiłam twaróg, będą leniwe! Ale kupiłam też pizzę.. Obok nas jest knajpka z pycha pizzą i nie mogłam się oprzeć ;). Po porodzie będę się grzeczniej odżywiać ;)
 
A ja mam taka chęć na pizzę teraz jak karmię....jednak wszytko co zakazane kusi....chociaż wasze leniwe tez bym zjadła :)

Ja też na końcu ciazy juz chciałam się rozpakować ale sie balam i jak czulam ze coś strzeliło, że to pewnie wody, ale dopóki nie wstalam nie poleciało to przeszło przez głowę poleże może nie odejdą ;) tak bardzo spać mi się chciało :rofl:
 
reklama
A ja mam taka chęć na pizzę teraz jak karmię....jednak wszytko co zakazane kusi....chociaż wasze leniwe tez bym zjadła :)

Ja też na końcu ciazy juz chciałam się rozpakować ale sie balam i jak czulam ze coś strzeliło, że to pewnie wody, ale dopóki nie wstalam nie poleciało to przeszło przez głowę poleże może nie odejdą ;) tak bardzo spać mi się chciało :rofl:
Marta a który tydzień miałaś jak urodziłaś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry