reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
U nas pogoda była taka see i położna nastraszyła aby poczekać ale widzę już dziś słoneczko i niby mam być ciepło wiec już mnie nosi w domu co prawda ja wychodziła po Młodego ale już bym Małą tez wystawiła :-) więc dziś zaliczymy pierwszy spacerek :-)
Imię padło w końcu na Aleksandrę, ale dopóki 15 maja w urzędzie nie będzie zaklepane to panowie kombinują cały czas :)

MamaMaj, zazdroszczę fitnessu...u mnie na razie brzuszek taki sflaczały i mąż się śmieje do syna że mama w brzuchu ma Stefana :)
 
Ostatnia edycja:
MamaAWR- czy młody był już szczepiony? Może przy takich wątpliwościach warto byłoby o trochę przesunąć, jak myślisz? Domyślam się jaki to stres dla Was, przytulam mocno i obiecuję modlitwę.
Był szczepiony w pierwszej dobie na gruźlicę i WZW i też mi siedzi w głowie że to może być reakcja na szczepionkę. Szczerze mówiąc trochę na to liczę bo wtedy by znaczyło że po kilku dniach przejdzie i płytki się odbudują. Pozostaje nam tylko czekać teraz.
Mnie już dzisiaj szwy zdjęli i na obchodzie lekarz nawet nie chciał oglądać. Powiedzieli że ja tu teraz mam darmowy hotel z wyżywieniem a pacjentem jest tylko Dominik.
 
Jelitówka albo oczyszczenie przedporodowe. Pełnia trwa standardowo 3 dni więc trzymam za Was kciuki dziewczyny! :)

Dzięki wielkie za wsparcie!
Najgorsza jest ta niewiadoma. Mały wygląda i zachowuje się całkiem normalnie. Ładnie ssie i śpi spokojnie. A wyniki złe. Wachlarz przczyn jest szeroki. Może to być zwykła infekcja wirusowa albo poważna choroba immunologiczna.. i nikt nie jest w stanie powiedzieć który przypadek jego dotyczy..
mamaAWR nie denerwuj się wszystko będzie dobrze. Malutki też potrzebuje czasu żeby nauczyć się życia poza brzuchem.
Ja uważam że lepiej że próbki przekazują do innego szpitala a nie Was. Jeśli mieli by przenosić to tylko dziecko a Ty musiała byś dojeżdżać z mlekiem. W IMID raczej nie pozwalają rodzicom nocować na oddziale.
Przepadają próbki i wszystko będzie ok.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie [emoji1].
Na KTG skurcze dochodzą do 60 (od poniedziałku) . Tętno 150/110 . Szyjka miękka 1-1,5. Rozwarcia brak. Ciśnienie rośnie i jak dojdzie do 140/90 mam gnać na cięcie. Jak rozboli mnie głowa - mam gnać na cięcie. Jak odejdą wody - mam gnać na cięcie. Tsh rośnie i rośnie ... i znowu większa dawka euthyroxu (konia by zabiła).


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najważniejsze ze jesteście razem MamaAWR, u mnie w szpitalu mama tez zostawała z dzieckiem jak maleństwo musiało zostać dłużej ale są w Poznaniu szpitale że miejsc brak i mamę wypisują i każą tylko na karmienie dojeżdżać...
U dziewczyny która ze Mną leżala po szczepieniu u jej maleństwa biegunka dawala popalić...a Ona i tak nie szczepiła w pierwszej dobie tylko zażyczyla sobie że chce w drugiej dobie szczepienie
 
Ja już po wizycie [emoji1].
Na KTG skurcze dochodzą do 60 (od poniedziałku) . Tętno 150/110 . Szyjka miękka 1-1,5. Rozwarcia brak. Ciśnienie rośnie i jak dojdzie do 140/90 mam gnać na cięcie. Jak rozboli mnie głowa - mam gnać na cięcie. Jak odejdą wody - mam gnać na cięcie. Tsh rośnie i rośnie ... i znowu większa dawka euthyroxu (konia by zabiła).


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
To cięcie to planowane????
Ja wczoraj na wizycie u gina miałam ciśnienie 186/90....ale cała zdyszana bo mnie ledwo z fotela zgonil i już badał ciśnienie. Ale 140/90 często mam.....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To cięcie to planowane????
Ja wczoraj na wizycie u gina miałam ciśnienie 186/90....ale cała zdyszana bo mnie ledwo z fotela zgonil i już badał ciśnienie. Ale 140/90 często mam.....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Planowane mam 26.05 [emoji4]. A przed tym terminem to wszystko z zaskoczenia.
Moja gin naprawdę pilnuje mnie bardziej niż mama [emoji4], ale zna moja kartotekę więc dmucha na zimne.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja!
Po nocnych wycieczkach do wc aż mnie korciło, żeby zajrzeć na forum i sprawdzić, czy żadna dziś nie urodziła ;) U mnie nawet tego ćmienia wieczorem nie było, więc chyba młoda czeka na lepszy, cieplejszy moment na wyjście (myślę, że będzie słonkolubna jak mama ;)). Chociaż cały czas mnie czyści dosyć mocno, więc może jednak powoli organizm się szykuje..

@mamaAWR trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się wyjaśniło. I tak jak piszą dziewczyny - dobrze, że do innego szpitala wiozą próbki a nie młodego. Bądź dobrej myśli, ściskam mocno!

@marta:-) Aleksandra - piękne imię ;) I imieniny za tydzień równo. Ja się zastanawiam, czy mała nie wyjdzie wtedy w celu sprawienia prezentu mamie :)

@MajaMaj no właśnie gdzie to słonko? Gdzie to lato? Niby od jutra ma być lepiej. OBY!
 
Do góry