reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Warrari. Po takiej wiadomości nie mogła Ci odmówić :)
Ja wzięłam gorąca kąpiel i nic :) i wyobraźcie sobie położyłam się do wanny i nie mogłam wstać :) oczywiście zamknięta i nikt nie mógłby mi pomóc. Ale jakoś z bloku na bok dałam radę :)
Przyszykowalam nawet sobie ciuchy począwszy od skarpetek do wyjścia w razie w z domu :)
 
Ha skarpetki :)!
Ja czasem zastanawiam się czy moje samopoczucie bardziej nie podchodzilo by pod menopauzę niż ciążę. Zakładam skarpetki bo mi zimno po 2 minutach muszę je zdjąć bo mi za gorąco ... zakładam klapki bez skarpetek to mi zimno w pięty a jak włożę skarpetki to mi gorąco w palce. I cały czas mam uderzenia gorąca i raz się rozbieram a raz ubieram [emoji57].
Noga musi być jedna pod kołdrą a druga na kołdrze żeby nie było za zimno i za gorąco [emoji4] .
Może to przez to skaczące Tsh mnie tak rozwala, a może przyszedł już ten wiek [emoji41][emoji41][emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam kołyskę dla młodej na górze, a na dole właśnie chciałam wózek żeby łatwo było się z nim przemieszczać do różnych pomieszczeń. Wózek 'wyjsciowy' ma małą gondolę, kupowałam go głównie że względu na spacerówkę. Mam dużo miejsca ( tzw pokój wstydu gdzie wrzucam co popadnie) i tam stoi wózek kiedy go nie używam ;)
Boli, ćmi, ale to chyba jeszcze nie to....
Co do porodu w domu, to ja nie miałabym nic przeciwko temu, lepiej tak niż w samochodzie czy karetce chyba? Nawet kiedyś przeszła mi przez głowę myśl o porodzie domowym...
 
@waraai - rozbroiłaś mnie tą swoją korespondencją z położną :D daj jutro znac jak było i czy coś się ruszy w sprawie porodu. Ja cos czuję że po pieszczotach od razu na porodówkę pojedziesz :)

My z Dominikiem wciąż jeszcze w szpitalu i zostaniemy tu co najmniej do piątku. Mlodemu spadła bilirubina ale płytki krwi nadal nisko i dzisiaj już zaczynamy poważną diagnostykę. Próbka moczu Małego pojechała do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka a mnie dopadło załamanie, że mogłam tam iść rodzić.. ale ja się kierowałam swoją wygodą wybierając szpital bo tutaj są lepsze warunki bytowe :( za to na Kasprzaka mają całe zaplecze diagnostyczne dla dzieci i noworodków :(
 
@waraai - rozbroiłaś mnie tą swoją korespondencją z położną :D daj jutro znac jak było i czy coś się ruszy w sprawie porodu. Ja cos czuję że po pieszczotach od razu na porodówkę pojedziesz :)

My z Dominikiem wciąż jeszcze w szpitalu i zostaniemy tu co najmniej do piątku. Mlodemu spadła bilirubina ale płytki krwi nadal nisko i dzisiaj już zaczynamy poważną diagnostykę. Próbka moczu Małego pojechała do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka a mnie dopadło załamanie, że mogłam tam iść rodzić.. ale ja się kierowałam swoją wygodą wybierając szpital bo tutaj są lepsze warunki bytowe :( za to na Kasprzaka mają całe zaplecze diagnostyczne dla dzieci i noworodków :(
Dacie radę [emoji2] trzymaj się. Grunt że jest taka możliwość że sprawdzi wszystko inny szpital i to szybkim czasie. Wszystko będzie dobrze innej opcji nie ma [emoji4].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaaAwr nie obwiniaj się wybierając szpital nigdy nie wiemy co nas spotka. Ja tez idę do zwykłego szpitala choć wiem ze w innym szpitalu mają bardzo najlepsze zaplecze diagnostyczne, ale to już jest kawałek od mnie
 
A ja od 2.24 nie śpię, bo wczoraj wieczorem koleżanka z forum o poronieniach która mieszka niedaleko pojechała na porodowke...miała termin na 15.05. I o 2.24 dostałam cudowne zdjęcie małej Milenki. Nadal jestem podekscytowana.

Dzień dobry tak w ogóle. :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@waraai - rozbroiłaś mnie tą swoją korespondencją z położną :D daj jutro znac jak było i czy coś się ruszy w sprawie porodu. Ja cos czuję że po pieszczotach od razu na porodówkę pojedziesz :)

My z Dominikiem wciąż jeszcze w szpitalu i zostaniemy tu co najmniej do piątku. Mlodemu spadła bilirubina ale płytki krwi nadal nisko i dzisiaj już zaczynamy poważną diagnostykę. Próbka moczu Małego pojechała do Instytutu Matki i Dziecka na Kasprzaka a mnie dopadło załamanie, że mogłam tam iść rodzić.. ale ja się kierowałam swoją wygodą wybierając szpital bo tutaj są lepsze warunki bytowe :( za to na Kasprzaka mają całe zaplecze diagnostyczne dla dzieci i noworodków :(
A w tamtym szpitalu mogłoby wyjść coś innego nie tak dlatego nie martw się muszą tutaj czy tam małego dobrze zbadać i sobie poradzić...
Dzień dobry majoweczeki :)
I co czy na którąś zadziałała pełnia i pojechała rodzic? Bo na mnie niestety nie i nadal muszę mojego malucha sprzodu nosić a mógłby juz tata :)
 
Do góry